Şimdi Ara

AKN ve KOTA'da önemli gelişmeler var | 19:00 Canlı Yayın (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
2
Favori
20.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Php

Ne dediğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok. bantgenişliğinizin tamamını kullanarak doğrudan indirme yapmak varken neden torrent deki seederların insafına bırakayım kendimi?
    ister 1gb ister 250gb a bölüp doğrudan indirebiliyorsunuz. Lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayın kendinizi küçük düşürüyorsunuz. Real-debridin ne olduğuna dair fikriniz bile yokken tracker ban dan bahsediyorsunuz. passkeyi olmayan şeyi zaten indiremezsiniz.

real debrid'in ne olduğunu çok iyi biliyorum. senelerce kullandım. bence sen bu çok bilmiş ayaklarını başkasına sakla.
  • hani kotadan gitmiyordu 2-8 arası ? kotaya yansıyor bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Yani bu kadar tepkiden sonra SOL'un böyle bir işe gireceğini zannetmiyorum. Eğer bu kararı gizliden gizliye BTK verdiyse ve ortada bir danışıklı dövüş varsa, iplerini pazara çıkarttık. 1 Haziran'dan sonra özellikle SOL kanadında bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. Türksat'ta istemeye istemeye yola gelecektir. Bu kararı BTK vermiş olsa, 3 operatör de 1 Mayıs'ta geçer, "BTK kararı" diyerek kestirip atarlardı.

Yani içiniz rahat olsun.

Hepsi aynı anda pat diye geçerse sorun var. Bu ülkede şuana kadar neye tepki gösterilmiş ki? Bütün ISS ler AKKyi kaldırıp kota/sınırsız getirirse bizimkiler yapacak bir şey yok deyip alırlar.
  • Tarife mi ev kirası mı ödüyoruz?

Müteahitlerin fiyatlardan haberi olsa, beton yapma dünyasından vazgeçer, hepsi İSS olayına girer.

• online işlem merkezinden kontrol ettim. ttnet kotasız saatlerde yaptığım indirmelerimi kotama yansıtmış.

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    lifeisunfare L kullanıcısına yanıt
    usta Türktelekom kullanıcısıyım. benim de yansıyor sadece gece download yaptım. Youtubede birkaç videoda duydum bazı arkadaşlar arayıp bu durumu müşteri temsilcilerine sormuşlar onlar da " sistem kotanıza yansıyor gibi gösteriyor ama aslında yansımıyor. sistem henüz son halini almadı düzelecek " gibi şeyler söylemişler. bakalım ben de şu an 48 gb tayım. 50 gb kota noktası. gün içinde akn dolar kesin ve dener bakarım. zaten kota dolunca hızınız 3 mb e düştü filan diye bir bildirim geliyor hem o var hem de hızdan anlarım bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 3 Mayıs 2017; 8:44:51 >
  • anlamadığım nokta 1tb internet için 4 tl istiyordu kablonet zaten.
    1gb için 2 tl nedir yani?
  • Megathrone26 kullanıcısına yanıt
    Sistemin ilk orta ve son hali diye birkaç ay daha bizi oyalayacaklar gibi geliyor. Halbuki bu adamlara sistemlerini ayarlamaları için süre verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

hani kotadan gitmiyordu 2-8 arası ? kotaya yansıyor bilgisi olan varmı ?

Aynı sorun için ttneti aradım sabah. Bana aslında yansımamış olması gereken rakamı söyleyip daha bu kadar kotanız var dedi. Yani takip sisteminde şu an ayrım yok. Ne yaptıysan gösteriyor. Detaydan bakarak bana doğrusunu kendi söyledi. Çalışmalar devam ediyor, düzelecek dedi.
  • Teknoseyir de güzel bir video çekmiş konuyla alakalı.
  • Börcır kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler birader.Keşke bunu önceden bilseydim.Aylardır dünyanın parasını veriyorum mobil internete.Ya bunu denicem yada turkcelin 50gb kotalı,kota bitince 128 kbps ye düşen gece 2 sabah 8 arası hız düşmeyen paketine geçicem.
  • Ttneti btk ya sikayet edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

hani kotadan gitmiyordu 2-8 arası ? kotaya yansıyor bilgisi olan varmı ?

Aynı sorun için ttneti aradım sabah. Bana aslında yansımamış olması gereken rakamı söyleyip daha bu kadar kotanız var dedi. Yani takip sisteminde şu an ayrım yok. Ne yaptıysan gösteriyor. Detaydan bakarak bana doğrusunu kendi söyledi. Çalışmalar devam ediyor, düzelecek dedi.

Cevap ve bilgi için tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __grand__

Teşekkürler birader.Keşke bunu önceden bilseydim.Aylardır dünyanın parasını veriyorum mobil internete.Ya bunu denicem yada turkcelin 50gb kotalı,kota bitince 128 kbps ye düşen gece 2 sabah 8 arası hız düşmeyen paketine geçicem.

128 kbps mizaten o hızda internete giremezsin çok aciz bir hiz

• ~mustafa~ kullanıcısına yanıt
    Aynen hız içler acısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~mustafa~

quote:

128 kbps mizaten o hızda internete giremezsin çok aciz bir hiz

Katılıyorum. Vın kullanıyorum 50gb kotalı. Kota bitince 100kb civsrına düşüyor. Bırak video izlemeyi felan bi site den diğerine yarım saatte geçiş yapıyor. Bulunduğum adrese yeni taşındım, bina yeni olduğu için daha telefon hattı çekilmemiş, başvuruda bulundum ben ve bir kaç apartman sakini daha ama alt yapı çekilmesi için 6 ay ila 1 yıl arası sürer dediler. Mevzusu açılmışken varmı geçmişte bu tarz bir sorun yaşayıp daha hızlı ya da farklı şekilde çözen?

• Börcır kullanıcısına yanıt
    Müsadenle bir sorum olacak.Vodafondan modem aldıktan sonra vodafondan memnun kalmazsam bu modeme turkcell data hattı takabilirmiyim.
  • quote:

Hocam bu gece 2 ile sabah 8 arası kota düşmeyen tarife hangisi? 50gb kotalı aylık 160tl civarı vınn kullanıyorum. Bu gece 2 sabah 8 muhabbeti bizde varmıdır acaba? Baktm hesabım uygulamasına ve internete göremedim.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    mobil tarafta duzenleme yok bosuna denemeyin
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.