Şimdi Ara

AKN ve KOTA'da önemli gelişmeler var | 19:00 Canlı Yayın (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
2
Favori
20.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bulundunuz terde fiber varsa

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: efefps

bulundunuz terde fiber varsa

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/fiber-platin-paketler-kampanyasi

Hocam bina yeni olduğu için daha standart altyapı yok ne fiberi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Bugün Türksat uydu netten aldığım bilgiye göredekota sistemini getirmişler. Aşılan her 1 gb 2 lira olacakmış

Bu saatten sonra kablo net kullanmak akıl işi değil kazık.

Hacı her zaman şirketlerin yaptıkları şeyler. Şu anda sen kotali bir hizmet seçersen ve sana yetmezse ek ücret yansır ama bir süre sınırsız kampanyalar yapmışlar. 69.99tl ye 25mbit akıllı sınırsız diye kampanyaları var yanında TV hizmetide veriyorlar bence çok iyi hala fiyatlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2fann

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

Bugün Türksat uydu netten aldığım bilgiye göredekota sistemini getirmişler. Aşılan her 1 gb 2 lira olacakmış

Bu saatten sonra kablo net kullanmak akıl işi değil kazık.

Hacı her zaman şirketlerin yaptıkları şeyler. Şu anda sen kotali bir hizmet seçersen ve sana yetmezse ek ücret yansır ama bir süre sınırsız kampanyalar yapmışlar. 69.99tl ye 25mbit akıllı sınırsız diye kampanyaları var yanında TV hizmetide veriyorlar bence çok iyi hala fiyatlar.

Ben zaten sınırsın kullanıyorum 35mb kota sonrası 16 mb düşüyor bence çok iyi 66 lira ödüyorum,yeni yasa çok iyi oldu ama,kablo net baya bir kazıklamaya çalışıyor,müşteri kaybedince aklı başına gelir,millette enayi değik ttnet kullanır,süperonline,ve ya diğerlerini kullanır.

• Yani bulunduğun bölgeye göre en iyi hizmeti kimden alıyorsan artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Megathrone26

usta Türktelekom kullanıcısıyım. benim de yansıyor sadece gece download yaptım. Youtubede birkaç videoda duydum bazı arkadaşlar arayıp bu durumu müşteri temsilcilerine sormuşlar onlar da " sistem kotanıza yansıyor gibi gösteriyor ama aslında yansımıyor. sistem henüz son halini almadı düzelecek " gibi şeyler söylemişler. bakalım ben de şu an 48 gb tayım. 50 gb kota noktası. gün içinde akn dolar kesin ve dener bakarım. zaten kota dolunca hızınız 3 mb e düştü filan diye bir bildirim geliyor hem o var hem de hızdan anlarım bakalım.

30gb olmuş benimde.kotanın dolması önemli değil benim için zaten.gece kullanabiliyorum pc yi.
    gece 1 ve sabah 9 arası kullanıyorum.dediği saatlerde hızım yerine gelsin başka birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __grand__

Müsadenle bir sorum olacak.Vodafondan modem aldıktan sonra vodafondan memnun kalmazsam bu modeme turkcell data hattı takabilirmiyim.

Olması lazım, sonuçta telefondan internet paylaşımı yapmaktan bir farkı yok teoride.
  • Hayır benim anlamadığım AKN kalktı daha beteri olan Kota geldi (kablonet için konuşuyorum). Bu nasıl iş arkadaş diye sormazlar mı adama ? Sene 2005 1 MBit 2 GB kotalı internet vardı evimde günlük kota takibi yapıyordum. eyDSL diye bir takip programı vardı ona geri mi dönecez şimdi ? Bari yapımcısına ulaşsak da uygulamayı diğer ISS'lar için güncellese.

Bunu demekten nefret ediyorum ama ulan keşke hız düşseydi de AKN kalkmasaydı ***

• AKN kalkınca herkes film indirmeye başlayarak interneti sömürecek diye düşündüler anlaşılan. O yüzden de sınırlama getiriyorlar.
    https://www.donanimhaber.com/web-siteleri/haberleri/Korsan-film-indirenin-internet-baglantisi-yavaslatilacak.htm

• ?25 Mbps Platin Paket Limitsiz - ?89 TL
    Yukarıda belirtmiş olduğum paket süperonline FİBER İNTERNET AKK'siz aylık ücret bedelidir. Videoda fiyatlarda değişiklik olmayacak demişssiniz aradaılar öyle dediler vs.. falan demişsiniz. Bu tarifeyi ben 49 TL ye kullanıyorum. sözleşmem yaklaşık olarak 2 ay sonra bitecek. 40 TL gibi bir zam gelmiş, normalmidir bu durum :) devlet akk kaldırırsa bizde zam yapar faturayı kitleriz uygulaması..!

• Süperonline'ın iyi reklamı yapılıyor.!

• Turkcell zamları çoktan yaptı bile, kimse kanmasın güvenmeyin turkcell'e. Abi açık açık turkcell'i övüyorsunuz be yapmayın gözünüzü seveyim açık gözlü olun biraz yemeyin böyle şeyleri. ARAŞTIRIN ARAŞTIRIN ARAŞTIRIN Varsayımlarla söylemlerle iş yapmayalım lürfen. Yarın bigün turkcell'in yalanları çıkarsa ortaya ve burda sizi izleyen size güvenip turkcell'le sözleşme yapan kullanıcıların maduriyetini kim karşılayacak ? Acemice hazırlanmış şahsi fikrim berbat bir yayın olmuş.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Turkcell'in reklamı var burda gururun bol olsun kardeş. Ateş olmayan yerden duman tütmez..!

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliste

Turkcell'in reklamı var burda gururun bol olsun kardeş. Ateş olmayan yerden duman tütmez..!

Bitmedi saçma sapan savlarınız. Reklam varmış. Olacak tabi. Nasıl dönecek bu değirmenin suyu?
  • fenerliste kullanıcısına yanıt
    aynen dediğiniz gibi karın dusmesini ne issler ister ne devlet
  • Eğer hepsi kotalı tarifeye geçerse, yine en iyisi Kablonet olarak gözüküyor. 50Mbit 250GB plan paket tahahhüt ile 80 lira. Uzun süredir bu paketi kullanıyorum. 00:00-09:00 arası da 10 liraya uyku yok ile 90 liraya geliyor. Tabi artık gece 2-8 arası kota olmadığından iptal de edilebilir. Daha şimdiye kadar kotayı hiç dolduramadım. Evde 2 cep telefonu, tablet ve devamlı kullanılan internet ile yapılan downloadlar var. Büyük dizi, film paketlerini ve oyunları gece çekiyorum. Toplamda 3-4 kez internet kesildi, telefonla o günü sorun çözüldü. Bence en iyisi bu. Turknet'i aradım ve test ettiğimizde 50Mbit 150GB kota verdiler(altyapı durumu). Gönül isterki kota kalksın ancak mevcut durumda benim için daha avantajlısı yok. İlleride kotayı 400-500GB gibi yaparlarsa, o zaman çok daha rahat olur.
  • Gece 2 sabah 8 arası indirme yapınca hızımız yüksek oluyor ve kotaya yansımıyor değil mi kesin mi şimdi bu durum veya başka şekilde mi? Zahmet olmazsa açıklar mısınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Eğer hepsi kotalı tarifeye geçerse, yine en iyisi Kablonet olarak gözüküyor. 50Mbit 250GB plan paket tahahhüt ile 80 lira. Uzun süredir bu paketi kullanıyorum. 00:00-09:00 arası da 10 liraya uyku yok ile 90 liraya geliyor. Tabi artık gece 2-8 arası kota olmadığından iptal de edilebilir. Daha şimdiye kadar kotayı hiç dolduramadım. Evde 2 cep telefonu, tablet ve devamlı kullanılan internet ile yapılan downloadlar var. Büyük dizi, film paketlerini ve oyunları gece çekiyorum. Toplamda 3-4 kez internet kesildi, telefonla o günü sorun çözüldü. Bence en iyisi bu. Turknet'i aradım ve test ettiğimizde 50Mbit 150GB kota verdiler(altyapı durumu). Gönül isterki kota kalksın ancak mevcut durumda benim için daha avantajlısı yok. İlleride kotayı 400-500GB gibi yaparlarsa, o zaman çok daha rahat olur.

Kotalı paket internet kullanıcıları için felaket olur. iss ler cebini doldururken biz dolandırılmış oluruz.

• 25mbps 150 gb akn li uydunet+teledünya üstpaket'e 68,9 ödüyorum, 1 ay sonra 2 yıllık taahhüt'üm bitiyor.
    25mbps sınırsız uydunet fiyatı 249.99 TL. olacak iş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 4 Mayıs 2017; 19:2:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaŞKumandaN

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Eğer hepsi kotalı tarifeye geçerse, yine en iyisi Kablonet olarak gözüküyor. 50Mbit 250GB plan paket tahahhüt ile 80 lira. Uzun süredir bu paketi kullanıyorum. 00:00-09:00 arası da 10 liraya uyku yok ile 90 liraya geliyor. Tabi artık gece 2-8 arası kota olmadığından iptal de edilebilir. Daha şimdiye kadar kotayı hiç dolduramadım. Evde 2 cep telefonu, tablet ve devamlı kullanılan internet ile yapılan downloadlar var. Büyük dizi, film paketlerini ve oyunları gece çekiyorum. Toplamda 3-4 kez internet kesildi, telefonla o günü sorun çözüldü. Bence en iyisi bu. Turknet'i aradım ve test ettiğimizde 50Mbit 150GB kota verdiler(altyapı durumu). Gönül isterki kota kalksın ancak mevcut durumda benim için daha avantajlısı yok. İlleride kotayı 400-500GB gibi yaparlarsa, o zaman çok daha rahat olur.

Kotalı paket internet kullanıcıları için felaket olur. iss ler cebini doldururken biz dolandırılmış oluruz.

Hemfikiriz ancak eğer hepsi kotalı olursa diyorum. 250GB ve gece kotasız gayet iyi şu anda. Tabiki geçmemek kaydıyla.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.