Şimdi Ara

<<< AKL vs Atiker >>> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
26.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Scrool80

İlginiz için teşekkür ederim. AKL'de hiç sorun yaşamadım sabahları sallantılı 2-3 dk. çalışma haricinde. Takılırken AKL ile Atiker aynı firma ürünü dediler. Servis olarak da Atiker ile aynı firmalar bakar demiştiler. İlk çalışma (kışın sallantılı) sorun mudur değil midir onu da bilmiyorum. Atiker Gold'un çalışması nasıldır biliyor musunuz. Araç ararken bir çok corsa kullanıcıları bana ya Atiker Gold ya da Landirenzo takılı diyordu diğer markalı hiç duymadım belki vardır. Benimde açıkcası kafamda Atiker Gold var ama işte 3-4 kişiden Euro-5 motor için sorun var mı vs. diye sorduğunu görünce acaba dedim ama bakalım bir aksilik olmazsa Atiker taktıracağım.

Taktırmak için Ankara'da kafamda bir firma var. Sizin veya başka bir arkadaşın önereceği Atiker bayii (İyi usta) var mı.

hocam doğru montaj ve doğru kalibrasyon ve ayarla o titreme problemleriniz olmaz saat gibi çalışır.ben istanbulda yaşıyorum.burada olsanız çok iyi sevislere yönledirirdim ama.ankarada da iyi firmalar var.memnuniyet açısından çok olumlu dönüşleri olan quatro garage,kayra otogaz ve atiker bölge distribitörü üstün otogaz firmalarını önerebilirim.başka biyerlerde taktırmayın bu üç firmayla görüşün hangisi size tatmin ve güven veriyorsa orada montaj yaptırın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Teşekkür ederim yazdığınız yerlere bu hafta sonu uğrayıp görüşeceğim.

• quote:

Teşekkür ederim yazdığınız yerlere bu hafta sonu uğrayıp görüşeceğim.

gelişmelerden haberdar et bizleri.

• alpikom A kullanıcısına yanıt
    Hem görüşme bilgileri hemde takıldıktan sonra 1000 - 5000 km.leri bilgilerini paylaşırım.

• quote:

Hem görüşme bilgileri hemde takıldıktan sonra 1000 - 5000 km.leri bilgilerini paylaşırım.

tamamdır.

• ustalarim merhaba,benim 1.4 egea m var ve lpg uygulamak istiyorum.aklimdan gecen sistem de akl.sizce uyum sorunu olur mu olursa ne tur bi sorun olur?sorun olur dersenizuyum sorunu olmayacak ne tavsiye edersiniz?(malum fiyat konusu onemli lutfen prince ya da vialle demeyin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider75

ustalarim merhaba,benim 1.4 egea m var ve lpg uygulamak istiyorum.aklimdan gecen sistem de akl.sizce uyum sorunu olur mu olursa ne tur bi sorun olur?sorun olur dersenizuyum sorunu olmayacak ne tavsiye edersiniz?(malum fiyat konusu onemli lutfen prince ya da vialle demeyin:)
    hocam akl zaten atikerin ürünü onun için maceraya gerek yok atiker grand fazlasıyla sizi tatmin eder 2400 tl fiyatı var.akl nin her yerde bayisi yok .
  • tekrardan merhaba.Yasadigim yerde Akl bayii var.Bundan once Reno Clio 1.2 aracima Akl uygulattim ve 5 sene 65.000 km hic sorunsuz kullandim.bu arada sadece bir kez yaklasik 50.000 km civarinda bir kez sibop ayari yaptirdim baska lpg ile ilgili hic bi sorunum olmadi.Ben sadece Egea larda subap zamanlama degisimi oldugu icin uyum sikintisi olur mu diye merak ettigim icin danismak istedim .Yoksa Akl ile ilgili hic bir sikintim olmadi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.