L

Yüzbaşı
12 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
eşime yeni araç aldıımız için satyıyoruz.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayandan-kapali-garaj-arabasi-66118824/detay/
Forumdaşlarıma 1000 Tl indirim
2001 Model satılık freelander.Araç çok temiz darbesi değişeni yok.Tek bir adet küçük parça boya var o da bagaj kapısında lastiğin altında.173.000km de td4(dizel bmw 320d lerde de kullanılan M47 kodlumotor).Hem otomatik hem de tiptronik olarak kullanılabilen bir şanzıman.3 kapı spor model.Üstte açılabilir ve komple demonte edilebilen bir tavan arkada ise demonte edilebilen hardtop vardır.Araç deri döşeme ve döşemesi de oldukça iyi durumdadır.Motoru ve bütün mekanik kısımları sorunsuz yakıt tüketimi oldukça uygundur.Aslında araçtan çok memnunum ancak ev almak istediğim için satıyorum.Yoksa bu paraya yakıtı bu kadar uygun vergisi düşük (2x400TL)üstelik de oldukça karizmatik başka bir jip yok.Lütfen bu aracı Kia ya da Hyundai ylarla kıyaslamayın herşeyden önce o bir Land Rover.Fiyatı 30000 TL mantıklı daha düşük değer de bi araçla ya da İstanbul da Bakırköy civarında daireyle takas olabilir.İlgilenenler lütfen 0532 4774350 nolu telefondan bana ulaşsın.
2007 model clio 3 hb 1.5 dci sahibiyim.direksiyonu çevirirken birdenbire direksiyon oldukça sertleşti ve direksiyon lambasıyla stop lambası yandı.Ben arabayı stop edip tekrar çalıştırmama rağmen direksiyon ve stop lambası yine yandı.Ben de direksiyonu kendi gücümle çevirerek servise gittim.Serviste bilgisayar kontrolüne girdiğimde bilgisayarın direksiyon kısmının beynine bağlanmadığını arızanın ancak sökülünce anlaşılacağını söylediler.Direksiyon söküldü ve parçayı elektronik olarak ayrıntılı bi şekilde kontrol ettik fakat herhangi bir elektronik arızaya rastlamadık.Parçayı tekrardan taktığımızda ise araba çalışmadı.Servis şu anda direksiyonu komple değşmeden arabanın asla çalışmayacağını ve çıkma parça dahi alsak direksiyon beyninin arabanın ana beyniyle uyum sağlamayacağını ve çalışmayacağını tek çözümün parçanın yenisini almak olduğunu söylüyo.Parçanın fiyatı ise 2800 tl.Garantisinin bitmesinin üzerinden daha sadece 20 gün geçmiş olmasına rağmen servis bunu garantiye sokamayacağını söylüyo.Ben de 3000tl ödemek istemiyorum ne yapabilirim?lütfen yardım edin.
samsung LE46N87BD 46" hakkında görüşleriniz ve 3229 ytl ve ranjında bundan daha iyi bir lcd tv var mı?Aslında 100hz destekleyen bir tv almak istiyorum ama fiyat oldukça yükseldiği için 50 60 hz le idare edicem.Bunun altına bir de htpc toplayıp diğer bütün cihazları kaldırmayı yine uydu alıcısı yerine de skystar ya da o tür bir kart kullanıp tv yayını da hdmi çıkışlı bir ekran kartı alıp onun üzerinden aktarmayı düşünüyorum.Görüş ve önerileriniz iin şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 590
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.933 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.