Şimdi Ara

akk hızı 1 mbps oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
2
Favori
5.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

quote:

Orijinalden alıntı: Just My Life

700 mb filmi 6 saattir indirmeyle uğraşıyorum

akk hızı 1 mbps oluyor

Hocam hava atmamın manası yok. Spoiler verir kaçarım valla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

akk hızı 1 mbps oluyor

Turbo buton?

akk hızı 1 mbps oluyor

Atma hocam atma canımız çekiyor

• Kaynak? Gerçek mi beyler?
  • quote:

quote:

akk hızı 1 mbps oluyor

Allaha Çok Şükür...
     akk hızı 1 mbps oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codered1983 -- 3 Ekim 2015; 21:45:16 >

• AKK aktif olunca inadına daha çok internet kullanmaya başlıyorum. AKK falan filan olmasa ihtiyacım kadar kullanırım. 1megabit yaparsalar gece bilgisayarı kapatman download yaparım inadına 30 gün boyunca çalışır makine. Öyle internete böyle torrent.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

quote:

quote:

akk hızı 1 mbps oluyor

Hocam hava atmamın manası yok. Spoiler verir kaçarım valla.

Yok hocam ne havası :) 10 Euro'ya bu hızları görünce hakikaten üzülsek mi sevinsek mi bilemiyor insan.

• Mr.Lucky kullanıcısına yanıt
    Bizim o hızı almamız için asgari ücretin 3 de 2 sini vermemiz gerekiyor. Asgari ücretin 10 da 1 iyle inanılmaz bir hız olsada 300 euro çok düşük geldi Litvanya gelişmiş bir ülke okuma oranı %100lerde eğitimde ileri seviye neden o kadar düşük maaş anlamış değilim hocam fiyatlar felanmı ucuz orda yoksa kimse asgari ücrete çalışmıyormu?
    ?
  • 96 Kpbs yapsınlar bizde rahatlıyalım onlarda rahatlasınlar.
    Arkadaş hem yasaklar diz boyu,hem verdiğin internet patates upload diye bişey yok,hizmet desen ohooo ama fiyatta da gömüyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KareemSaid

Bizim o hızı almamız için asgari ücretin 3 de 2 sini vermemiz gerekiyor. Asgari ücretin 10 da 1 iyle inanılmaz bir hız olsada 300 euro çok düşük geldi Litvanya gelişmiş bir ülke okuma oranı %100lerde eğitimde ileri seviye neden o kadar düşük maaş anlamış değilim hocam fiyatlar felanmı ucuz orda yoksa kimse asgari ücrete çalışmıyormu?
    ?

Buralarda sosyal bir hayat pek yok,e insanların gelecekle ilgili çok kaygıları yok,para biriktireyim çocuk evlenecek şu bu yok.Günü yaşamaya bakıyor bir çoğu buralarda.O yüzden 300 euro tamam çok değil ama geçindiriyor işte bunları.Bunun yanında aslında burada internet almana dahi gerek yok.AVM'lerde,otobüslerde,taksilerde,sokak büfelerinde hemen hemen her yerde ücretsiz bağlanabileceğim internet var.

Edit:Her gece içkilerini içerler,gençler publara,cluplara gider felan sosyal hayattan kastım bu değil.Alkol zaten para değil burda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Lucky -- 3 Ekim 2015; 22:05:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

50 mbit akk yok kafa rahat.

Herkes zengin değil tabi.

Biz de 25 mbps 50 gb akk.

Zenginlikten degil. 49 lira oduyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Susmaya devam o zaman.
  • Superonline Akk'siz 8mbit paket çıkarmış ona geçeriz artık yapacak bir şey yok.. Biraz pahalı tabii ama fiber de yok ki buralarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0BE_24

Superonline Akk'siz 8mbit paket çıkarmış ona geçeriz artık yapacak bir şey yok.. Biraz pahalı tabii ama fiber de yok ki buralarda..

Fiber felan alınmaz bizim ülkede. 2 gün 50mbps kullanıp kalan 28/29 gün 3mbps kullanmak gibi bir saçmalık var ülkede.

• Yürüyen Ölü kullanıcısına yanıt
    Gece kuşu paketi gayet mantıklı ve uygun aslında da işte fiber yok. Akk'li fiber alınmaz tabii fiber internetle tavla oynarız herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0BE_24

Gece kuşu paketi gayet mantıklı ve uygun aslında da işte fiber yok. Akk'li fiber alınmaz tabii fiber internetle tavla oynarız herhalde.

En mantıklısı uydunet gibi ama o da yok çoğu yerde. Fiyatları uygun.

• 2005 e dönelim isterlerse 1 mbit ne lan
  • Ben olsam komple interneti keserdim, ne gerek var. Hem internet yüzünden Arap Baharı'nda ülkeler devrildi.
  • ARKADAŞLAR ŞU TTNETİ KULLANMAYIN KULLANDIRTMAYIN. UYDUNET 10 MBİT SINIRSIZ KULLANIYORUM. 50 GB AKK DOLUNCA 3 MBİT E DÜŞÜYOR. BENCE BU BİLE GEREKSİZ AMA TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE İYİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbossa.

ARKADAŞLAR ŞU TTNETİ KULLANMAYIN KULLANDIRTMAYIN. UYDUNET 10 MBİT SINIRSIZ KULLANIYORUM. 50 GB AKK DOLUNCA 3 MBİT E DÜŞÜYOR. BENCE BU BİLE GEREKSİZ AMA TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE İYİ.

Uydunet her yere hizmet verebilse keşke.

• Mr.Lucky kullanıcısına yanıt
    dostum çatıya çıktım. birisi bunun gerçek olmadığını söylemezse atlıyorum. BAKIN BU BİR UYARIDIR !!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.