Şimdi Ara

akk hızı 1 mbps oluyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
5.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, Bol downloadlı günler dilemek üzere .

KAYNAK

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/Adil-Kullanim-Uygulamasi.aspx

quote:

Adil kullanım noktası aşıldığında ne olur?
    NET4, NET6, NET12, NETLİMİTSİZ, ULTRANET, FİBERNET ve HİPERNET paketleri için adil kullanım noktası aşıldığında maksimum kullanım hızı 3 Mbps olarak revize edilmektedir. ( Evlere Şenlik ve Fiber’le çifte Şenlik Kampanyalarına 04.09.2015 tarihinden sonra katılan müşterilerimiz için 1 Mbps olarak revize edilmektedir.)
    HAZIRNET ve 1Mbps hızındaki paketler için adil kullanım noktası aşıldığında kullanım hızı 256 kbps olarak revize edilmektedir

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/fiberle-cifte-senlik-kampanyasi.aspx

quote:

Abone, Fiber/Hiper İnternet hattının bulunduğu yerdeki 24, 35, 50 veya 100 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 1 Mbps'ye düşürülecektir. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve adil kullanım noktası bilgilerini "Paket ve Ücretlendirme sekmesinde" görebilirsiniz.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/evlere-senlik-kampanyasi.aspx

quote:

Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 1 Mbps'ye düşürülecektir. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve adil kullanım noktası bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.

Bu 2 kampanyasında 1 mbps e düşeceği yazıyor. Diğerlerinde ise "Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir." yazıyor. 3 mbps mi, 1 mbps mi olacak yazmamışlar. Normalde hep böyle mi yasıyor yoksa değiştirmişler mi bilmem ama internet hızını birden 1 mbps e düşürmerikleri belli. Yavaş yavaş hazmetmemizi bekliyorlar heralde.

Forumda İnternet servis sağlayıcıları bölümüne bakarsanız turknet kullanıcılarının hızlarının 50 GB kullanımda 3, 100 GB kullanımda 1 mbps e düştüğünü söylüyenler var. Superonline ve uydunet kullananlarda hiç birşey duymadım ama superonline ın fiber olmasada en azından adsl tarifelerinde böyle birşey yapar bence. Yakında belli olur onlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 5 Ekim 2015; 11:04:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 700 mb filmi 6 saattir indirmeyle uğraşıyorum
  • Ciddimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Ciddimi?

yalan
  • Yurtta kabloyla 840 mbps alıyorum. Akk ne bilmiyorum. xD

İyi forumlar.
  • 50 mbit akk yok kafa rahat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g de mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akk yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just My Life

700 mb filmi 6 saattir indirmeyle uğraşıyorum

akk hızı 1 mbps oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Lucky -- 3 Ekim 2015; 20:25:59 >
  • link paylaşın bebeler
  • Akk kalksın kampanyası ters tepti sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKK kaldırma kampanyasından mail geldi akk hızları 1mb imiş diye
  • Yakında akk sınırı dolunca interneti kesecekler ay bitene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

50 mbit akk yok kafa rahat.

Herkes zengin değil tabi.

Biz de 25 mbps 50 gb akk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Vay be nerenin interneti bu hangi kampanya?

Litvanya'dayım ben 100 mbps kullanıyorum.Fiyatlar ise şu şekilde;
     akk hızı 1 mbps oluyor
  • quote:

600 mb 20 euro ve akk yok öyle mi?

AKK yok,yasak yok sadece bağlan ve keyfine bak.Ayrıca telefon felan bağlantı cart curtta yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

quote:

akk hızı 1 mbps oluyor

Ağladım be Litvanyada asgari ücret ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KareemSaid

quote:

quote:

akk hızı 1 mbps oluyor

Ağladım be Litvanyada asgari ücret ne kadar?

300 euro
  • quote:

quote:

akk hızı 1 mbps oluyor

Turbo buton?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

akk hızı 1 mbps oluyor

Turbo buton?

akk hızı 1 mbps oluyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.