Şimdi Ara

Akk Düzenlemesi falan yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tt net 35 mbit hipernet e geçtim bu ay yeni modem alip. Kotayi doldurduktan sonra 35 olan hizim 3 e düştü. 50 kez müşteri hizmetlerini aradim. Eve bir servis geldi sıkıntı yok altyapıda bizlik bir problem değil dedi gitti. 2 servis yetkilisi geldi hat değerleri gayet iyi sistemde sıkıntı yok dedi benlik bişey yok dedi merkezi aradi yanimda. Merkez son merci imiş. Merkez de hizinin 3 e düşmesi normal dedi. Telefonu kapadi. Adama bu yaptiğiniz yasal değil sözleşmemde böyle yazmiyo 16 olmasi lazim dedim. Dinlemedi gitti. Kisacasi akk falan kalkmamiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akk zaten kalkmadı

Telekomun sistemlerinde olan bir hatadan kaynaklanıyor olabilir.

• Forumda konusu vardı

35mbps kullananlarda o sorun var

• Hocam 1-16 arasi hiz veriyoruz akk sonrasi diyo müşteri hizmetleri. Dün 35 aliyordum akk sonrasi 2 ye düşmemesi lazim bimer e şikayet edicem diyorum. Bişey elde edemezsiniz falan diyo çildircam 2017 yilinda Afrika ülkelerinden bile daha yavas bağlaniyoruz. Ttneti yakicam bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Forumda konusu vardı

35mbps kullananlarda o sorun var

Hocam adamlar bir de yüzsüz gibi beğenmiyorsaniz daha üst paketlerimiz mevcut diyo. Delirmemek elde değil

• Benimde aynı sorun...

100 mbit'den sonra 24'e düşmesi gerekirken, 3'e düştü.

Müşteri hizmetleri sorun yok, normal diyor...

• Online işlemlerden paketimi 50'ye çevirdim, hız otomatik olarak 16'ya yükseldi.

Daha sonra tekrar 100 yaptım ve hız 24...
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bölgesel bir sorundur bence. Keza bende 35 mbit kullanıyorum.

Kotamı doldurmadım gerçi ama %80'ini doldurdunuz, aşmanız halinde hızınız 16 mbit'e düşürülecektir diye mesaj geldi TTNET'ten...
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Kardes ne bölgeseli adamlar takmiyo memnun değilseniz paketinizi yükseltelim diyorlar.

• BTK'ya şikayet edin.

Konu hakkındaki resmi açıklama adresihttps://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurul-Karari/Adil-Kullanim-Noktasi-AKN PDF formatındaki dosyayı indirin okuyun.
  • Shimmy kullanıcısına yanıt
    Hocam bu da modem hiz değerleri gece 2 8 arasi 35 aliyorum sonra 2 ye düşüyor.

• 35 Kullanan bir çok kişide bu sorun var. Bir arkadaşımındi 5 e düşüyor. Sorunu çözmediler.

• PowerShell kullanıcısına yanıt
    Çok saçma bende 2 oluyo 16 olmasi lazim paranet sağolsun

• mersinli33s M kullanıcısına yanıt
    Yakında kotayı getirecekler . Bütün sıkıntılardan kurtulacağız. Çünkü sınırsız olmayacak hız düşmeyecek

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Sorun hala devam ediyo. Almam gereken hiz 16 ss sini aldim. Ama verdikleri hiz 3

Akk Düzenlemesi falan yok Müşteri hizmetlerini aramaktan telefon faturam 2 ye katlandi. Eve ttnet servisi geldi iki kez. Bişey yapmadan gitti. İşin garibi gece 35 mbit veriyolar. Sonra 3 e düşüyo yani altyapıda sorun yok. Şikayet var a konu açtim. Başka ne yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinli33s -- 26 Mayıs 2017; 11:59:58 >
    Alman gereken hız budur.

Bende Türk Telekom kulanıyorum 250 Gb Kota harcamışım hızım bu şekilde.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hocam konu ile ilgili tt nete dava açsam tarifenin şartlarini yerine getirmediği için bir sonuca ulaşirmiyim. Bunlarin hizimi arttiracaği yok.

Twitter'dan TTDESTEK'e cevap yazın geri dönüş sağlıyorlar birde böyle deneyin.

Dava açsanızda en fazla hattınızı iptal ederler pek bir icraat alamazsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.