Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.378
Cevap
175
Favori
789.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TD W8101G için mtu bilen varmı? Son sürüm fw attın 2.0.2 şuan. Windows 7
  • airties 205 300 400 internete hiç girmiyor 650 yapınca internete giriyor ama hız değişmiyor

bir ben kullanamadım şu mtu yu
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    İnternete girmiyeceksin zaten :) Torrentini aç indireceğin oyunları,filmleri vs.. sırala torrent açıkken mtu 'yu değiştir 400 yap bekle torrent son hız indirmesi lazım
    Bu arada akk uygulanmadı bende bu ay hayret seçim var diye mi acaba :D
  • 3 yıllık MTU ile mutlu, hızlı torrent serüvenim sona erdi.. ttneti değiştirmenin zamanı geldi sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss_kage

Nasıl ya? Ciddi mi? Airtiesde falan da mı mtu calısmıyo? Sacmalık ya

Arkadaşlar bu şans işi, bende hala çalışıyor. Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Bir kaç sayfa önceki yorumlarıma bakın ss lerde attım. Mtu eskisi gibi herkeste çalışmıyor. Uğraşmak lazım sabırla.
  • Açıklamalarımın olduğu yorumlar en fazla 10 sayfa geride, son sayfadan geriye doğru yavaş yavaş bak. Valla ben 3 senedir 300 mtu değerini kullanıyorum. Kafadan sallamakta istemiyorum deneyerek bulmalısın. 300 ve 392 yi dene önce.
  • Mtu'nun haricinde başka bir yöntemde bulunmuş. Ghostweb adlı arkadaş bulmuş ancak doğal olarak paylaşmak istemiyor :D İpucu falan da vermiyor. Sıkıntı büyük eskiden mtu çalışıyordu fakat son altyapı güncellemesinden sonra iptal oldu bende de.
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah razı olsun. Sistem kafayı yedi galiba :). 4-5 aydır MTU hiç çalıştırmamıştım. Şimdi catur çutur 1.6 indiriyor.

Hocam birde hangi sitelerden buldunuz blu-ray leri. Turbobit 1ay premium alicam degermi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dayanamadım dsmarta geçtim. dsmartta akn kaldırma çalışıyor mtu suz. Buyrun size ipucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Hocam Allah razı olsun. Sistem kafayı yedi galiba :). 4-5 aydır MTU hiç çalıştırmamıştım. Şimdi catur çutur 1.6 indiriyor.

Hocam birde hangi sitelerden buldunuz blu-ray leri. Turbobit 1ay premium alicam degermi sizce

Ben bluray filmleri hdarsivi sitesinden ve turknova torrent sitesinden indiriyorum. Turbobit almayın deymez.

• anlamadım.Bu ay akk bana gelmedi
    normalde 10 mbps hızında indirme yapıyorum .Şuan toplam indirme boyutu 134 gb .Hala hızım düşmedi.
    şu konuyu açtıgımdan beri akk bana uğramadı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_111216481/f_//tm.htm#111236175

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 25 Ekim 2015; 16:52:40 >
  • yardım et hayalet 😓

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

anlamadım.Bu ay akk bana gelmedi
    normalde 10 mbps hızında indirme yapıyorum .Şbaşganuan toplam indirme boyutu 134 gb .Hala hızım düşmedi.

başgan bizim pc lere de bir format atsan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

normalde 10 mbps hızında indirme yapıyorum .Şbaşganuan toplam indirme boyutu 134 gb .Hala hızım düşmedi.

başgan bizim pc lere de bir format atsan ?

hi yoksa modemden mı kaynaklanıyo tam emin değilim ama .Şimdi tekrar baktım ttnetin sitesine 137 gb download yapmışım bu ay
    ve şuan oyun indiriyorum.Son hızda indiriyor

• quote:

normalde 10 mbps hızında indirme yapıyorum .Şuan toplam indirme boyutu 134 gb .Hala hızım düşmedi.

Müşteri hizmetlerini arayın hocam. 134 GB indirdim hızım düşmedi, düşürün deyin.
    Windows 10'da çalışmıyor diyenlere de itibar etmeyin, çatır çatır çalışıyor. Değer farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kojiro -- 25 Ekim 2015; 20:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kojiro

quote:

Müşteri hizmetlerini arayın hocam. 134 GB indirdim hızım düşmedi, düşürün deyin.
    Windows 10'da çalışmıyor diyenlere de itibar etmeyin, çatır çatır çalışıyor. Değer farketmez.

Nasıl yapacağız hocam anlatın bi

• Birinde çalışıyo diye herkeste çalışıyo sanıyosunuz ama durum öyle değil benimde bi kaç gündür mtu işlemiyor denemediğim değer kalmadı kaç senedir sömürüyodum mtu sayesinde artık tık yok sırf bu yüzden neti kapatıp uydunet aknsiz tarifeye geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheuA

Birinde çalışıyo diye herkeste çalışıyo sanıyosunuz ama durum öyle değil benimde bi kaç gündür mtu işlemiyor denemediğim değer kalmadı kaç senedir sömürüyodum mtu sayesinde artık tık yok sırf bu yüzden neti kapatıp uydunet aknsiz tarifeye geçmeyi düşünüyorum.

Kardeş hangi tarife link verir misin?

• arkadaşlar win 10 da eskiden çalışan mtu değerleri çalışmıyor bir çözümü varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

arkadaşlar win 10 da eskiden çalışan mtu değerleri çalışmıyor bir çözümü varmı?

Çözüm windows 8.1 e geri dönmek şuan sorunsuz mtu kullanıyorum. windows 10 da regedit ayarları yüzünden mtu çalışmıyor. Windows 10 daha tam oturmadı, en az 1 sene geçmesini beklemek iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.