Şimdi Ara

AKIN ÖZTÜRK MASUM GÖRÜNÜYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sucsuzlugu ispatlanir disari cikarsa yapacagi ilk is kendi kafasina sıkmak olur heralde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

Orijinalden alıntı: Lotusx

quote:

Mevkidaslar

Dolayisi ile emredemez rica edebilir.

Torunlarim icin ordaydim demisti ama ne kadar gercek belli degil

Ne mevkidaşı? Birisi Kuvvet Komutanı diğeri Y.A.Ş. Üyesi.

Komedi misin nesin sen ya

sen heralde ben senin padişahınım emrediyorum sen padişah olacaksın olayının kafasını falan yaşıyorsun

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 1 Haziran 2021; 17:46:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RocknRoll@

Ben masum olduğuna inanmıyorum.

Var mı delilin filan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Var mı delilin filan?

Damadının cemaatçi olması.
    Etrafındaki herkes balyoz ergenekondan hapse girerken kendisinin yükselmemesi gereken görevlere yere gelmesi.
    Darbecilerin kendine güvenmesi.Rehin almamaları.
    Şans eseri Akıncılar Üssünde bulunması.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Var mı delilin filan?

Damadının cemaatçi olması.
    Etrafındaki herkes balyoz ergenekondan hapse girerken kendisinin yükselmemesi gereken görevlere yere gelmesi.
    Darbecilerin kendine güvenmesi.Rehin almamaları.
    Şans eseri Akıncılar Üssünde bulunması.

Evet, olabilir gibi geliyor o zaman. Bekleyelim, görelim.

• damadı cemaatçiyse kayınpederidemi oluyor cemaatçi

gelmemesi gereken görev olduğunu nerden biliyon havacıalrın içinde en iyi orgeneral bu cumhuriyet tarihinde

darbecilerin güvenmesi demek darbecimi demek oluyor

şans eseri orda bulunmuyor hv.kuv komutanının ricası üzerine oraya gidiyor

makarna ve salçayı azalt aklınız durmuş
  • Dün Mete Yarar'ı dinlesen anlardın.Millet birbirine ateş açarken bir tek bu adamı bırakıyorlar yok ikna edecekmiş.Ne kullanıyorsan acilen bırakman lazım.Alkol fiyatları yüksek diye direk metili içiyorsun galiba.
  • darbecilerin kimlerden kademe kademe emir aldıkları ortaya çıkarılmıştır yada çıkarılacaktır zamanla kim suçlu kim değil çok kolay tespit edilebilir.
  • Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Konum olarak ayni yerdeler.Kuvvet komutani bir diger kuvvet komutanina emir veremez.Genel Kurmay baskani verir.Yani yok emeklisin ben suankiyim ben kralim durumu yok.Rica edebilir emir edemez ki adam aktif asker degil zaten.Askerler askerlere emir verir emeklilere veremez keza askerlikten ayrilmislardir

• O zaman Hulisi AKAR'da işi içinde..

İlk ifadesinden
    "AKAR’IN YANINDAYDIM
    Hava Kuvvetleri Komutanı arayıp, uçakların alçak uçuş yaptığını, TV’de alt yazı geçtiğini, ne olduğunu sordu. Ben de bu sırada TV’de gelişmeleri izliyordum. Üs komutanlığına telefon ettim. Üs komutanı Kubilay Selçuk ile görüştüm. Genelkurmay Başkanı’nın da burada olduğunu söyledi. Ben de hemen yanına gittim. Bir odada Hulusi Akar, Tümgeneral Kubilay Selçuk ve Tuğgeneral Mehmet Dişli ile birlikte çay içiyordu. Bana ‘Bunlar bu işi yaptılar, bunlarla konuş ikna et' dedi. Bu sırada İstanbul'da tankların üzerine insanlar çıkmıştı. Selçuk ve Dişli'ye darbenin başarılı olamayacağını,halkın tepki gösterdiğini anlatıp ikna etmeye çalıştım. Kendileri itiraz ettikçe bağırıp, çağırdım. Benim onlara emir verme yetkim yoktur. Ancak bir büyük olarak telkinde bulunup ikna etmeye çalıştım."

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/iste-akin-ozturkun-ilk-ifadesi-1320739/

• quote:

Orijinalden alıntı: Sakinkedi

quote:

quote:

quote:

Hava Kuvvetleri Komutanı rica etmiyor, emrediyor!

Akın Öztürk o gün İzmir'de kalacağını bildiriyor. Ankara'ya neden döndüğü, Akıncılar Üssü'nde neden kaldığı bilinmiyor. İfadesi var ama araştırılmadan bırakılmaz.

sen uzaydamı yaşıyon hangi galaksidesin akın öztürk eski hv.kuv.komutanı ve 4-5 devre evvel ve emekli ve yüksek askeri şura üyesi emretmiyor rica ediyor gidipde şunları ikna ediver bir delilik yapıyor diyor emreden yok sen neyin kafasını yaşıyon sabah sabah ayrıca her zaman söylerim suçu varsa cezasını çeksin ancak o kadar darpa rağmen bak suçsuz çıkıcak ifasdeler örtüşüyor tedbir amaçlı tutuklama yapmışlardır elbet

Sevgili çocuk. Akın Öztürk Emekli değil. Görevinin başında. Yüksek Askeri Şura üyesi bir Orgeneral. Yürrüttüğü Hava Kuvvetleri Komutanlığın'dan görev süresi dolduğu için ayrıldı. Abidin Ünal şu anki Hava Kuvvetleri Komutanı. Hava Kuvvetleri içerisinde Abidin Ünal'dan kıdemlisi yok. 2 gündür abuk sabuk konular açıyorsun abukluğunun farkında değilsin.

öncelikle terbiyeli ol çocuk değilim kimsenin paşaların siclini takip etmiyorum kim kimden kıdemli bilemem emkli sandım olabilir hata ederiz insanız

Ulan hırt hem adama neyin kafasını yaşiyorsun uzayda mı hangi galakside yaşıyorsun de.hem bilmeden at tut.sonra da terbiyeye davet et.kendini bilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: palvin

quote:

quote:

quote:

quote:

Hava Kuvvetleri Komutanı rica etmiyor, emrediyor!

Akın Öztürk o gün İzmir'de kalacağını bildiriyor. Ankara'ya neden döndüğü, Akıncılar Üssü'nde neden kaldığı bilinmiyor. İfadesi var ama araştırılmadan bırakılmaz.

sen uzaydamı yaşıyon hangi galaksidesin akın öztürk eski hv.kuv.komutanı ve 4-5 devre evvel ve emekli ve yüksek askeri şura üyesi emretmiyor rica ediyor gidipde şunları ikna ediver bir delilik yapıyor diyor emreden yok sen neyin kafasını yaşıyon sabah sabah ayrıca her zaman söylerim suçu varsa cezasını çeksin ancak o kadar darpa rağmen bak suçsuz çıkıcak ifasdeler örtüşüyor tedbir amaçlı tutuklama yapmışlardır elbet

Sevgili çocuk. Akın Öztürk Emekli değil. Görevinin başında. Yüksek Askeri Şura üyesi bir Orgeneral. Yürrüttüğü Hava Kuvvetleri Komutanlığın'dan görev süresi dolduğu için ayrıldı. Abidin Ünal şu anki Hava Kuvvetleri Komutanı. Hava Kuvvetleri içerisinde Abidin Ünal'dan kıdemlisi yok. 2 gündür abuk sabuk konular açıyorsun abukluğunun farkında değilsin.

öncelikle terbiyeli ol çocuk değilim kimsenin paşaların siclini takip etmiyorum kim kimden kıdemli bilemem emkli sandım olabilir hata ederiz insanız

Ulan hırt hem adama neyin kafasını yaşiyorsun uzayda mı hangi galakside yaşıyorsun de.hem bilmeden at tut.sonra da terbiyeye davet et.kendini bilmez.

bana az daha küfür edermisin lütfen

• birileri suçsuzdur diyor birileri suçludur.
    oturdukları yerden ahkam kesiyorlar.
    işi adalete bırakın.
  • quote:

Konum olarak ayni yerdeler.Kuvvet komutani bir diger kuvvet komutanina emir veremez.Genel Kurmay baskani verir.Yani yok emeklisin ben suankiyim ben kralim durumu yok.Rica edebilir emir edemez ki adam aktif asker degil zaten.Askerler askerlere emir verir emeklilere veremez keza askerlikten ayrilmislardir
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 1 Haziran 2021; 17:47:0 >
  • quote:

quote:

Akın Öztürk 14 Ağustos 2015 tarihinde görev süresi dolduğu için Hava Kuvvetleri Komutanlığı'ndan ayrıldı. Ancak yine aynı Y.A.Ş'ta verilen karar ile Hava Kuvvetleri bünyesinde Y.A.Ş. üyesi de olarak görevine devam etmesi kararlaştırılmıştır. Emekli değildir. Kuvvet Komutanı'nın altındaki bir aktif bir subaydır.

subay değil generaldir albaya kadar üstsubay yüzbaşıya kadar subaydır kalanı generaldir düzeltelim

• quote:

quote:

quote:

Akın Öztürk 14 Ağustos 2015 tarihinde görev süresi dolduğu için Hava Kuvvetleri Komutanlığı'ndan ayrıldı. Ancak yine aynı Y.A.Ş'ta verilen karar ile Hava Kuvvetleri bünyesinde Y.A.Ş. üyesi de olarak görevine devam etmesi kararlaştırılmıştır. Emekli değildir. Kuvvet Komutanı'nın altındaki bir aktif bir subaydır.

subay değil generaldir albaya kadar üstsubay yüzbaşıya kadar subaydır kalanı generaldir düzeltelim

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 1 Haziran 2021; 17:47:12 >

• link verdiğin yerden sağ sütuna bak orada tam nizami sıralaması var sinirlenme bak iyi değil bu sıcaklarda sakin ol bak sakinkedi benim nikden örnek al
  • quote:

link verdiğin yerden sağ sütuna bak orada tam nizami sıralaması var sinirlenme bak iyi değil bu sıcaklarda sakin ol bak sakinkedi benim nikden örnek al
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 1 Haziran 2021; 17:47:25 >
  • quote:

quote:

link verdiğin yerden sağ sütuna bak orada tam nizami sıralaması var sinirlenme bak iyi değil bu sıcaklarda sakin ol bak sakinkedi benim nikden örnek al

Güzel kardeşim. Sevgili dostum. Sayın Cat.

Orada TSK İç Hizmet kanunu yazıyor. Ama ben ne olarak kullanmışım? Kavram. Yine orada ilk cümlede yazdığı üzere.

TSK İç Hizmet kanunu rütbeleri kategorize etmiş. Bu TSK'nın uyguladığı bir düzenlemedir. Ancak bu Albay'ının da Mareşal'inin de kavramsal olarak birer subay olmasını değiştirmez. Subay ifadesi askeri terminolojide rütbe sahibi personel için kullanılır. Bir de Ast'ı vardır o da yazıyor orada. Bir önceki mesajımda aynı şeyleri belirtmeme rağmen beni yine yorduğun için teşekkürler.

Hadi bakalım, Akın'ın emekli olmadığını öğrendik bunu da öğreneceğiz. Boş muhabbetler döndürüyoruz ama olsun.

• Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Sura uyeligi danisma amaclidir gorev suresi dolduktan sonra rutbesi dusmez

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.