Şimdi Ara

Akılsız tv yi smart yapmak için uydu alıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3vde lg led tv kuşlanmaktayım,akıllı değil ve haliyle smart özelliği yok ve normal bir tv.

Ben bu tvyi android smart tv yapmak istiyorum. Yani play store'dan uygulama indirmek veya play store da olmayan bir appyi pcden indirip tvye yükleyerek kurmak vs.. Kısacası maç izleme uygulamaları var onu yüklemek istiyorum.. Bir toshiba android tv ye yükledim sorunsuz çalıştı. Bende kendi tvime bir uydu alıcısı alarak televizyonumu smart özelliği gibi yapmak istiyorum.

Acaba bu mümkünmüdür?.. Forumda mi ürünü inceledim ama ondada bazı sorunlar gördüm... Fiyat olarak 250_600 tl arasında istediklerimi karşılayacak bir cihaz tavsiye edrrnisiniz?

Ve smart tv gibi performans alırmıyım.

Teşekkürler herkese şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerAd -- 13 Kasım 2021; 21:9:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir ilgileniverin dostlar

• Yukarı

• "Uydu alıcısı" demişsiniz ama istediğiniz özelliklere ulaşmak için cihazın illa uydu alıcısı olmasına gerek yok. Bir Android Box ile akılsız TV'nizi smart hale getirebilirsiniz. Şu anda kullanım amacınıza en uygun cihaz Mi Box. Daha ekonomik olsun derseniz Mi Stick de düşünebilirsiniz.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt

Ancak ben tvdeki uydu cihazını kullanmayı sevmiyorum ve harici uydu cihazı kullanmaktayım şuanda. Ya içinde uydu alıcı özelliği olmasa hem dediğiniz cihazı hem uydu cihazımı kuşlanmam gerekecek yanlışmıyım?

Mi markalı ürünlerde hiç kullanmama rağmen çok sıkıntı vs olduğunu okuyorum.. Mesela donma, açma kapama ile sprunu çözme, bluthot ile dıiarıdan başkalarının bağlanmaya çalışması vs gibi..

Kısacası durumu anladınız ona göre cihaz tavsiyesi alabilirsem çok hayıra geçer 🙏

• Bir tane enigma2 tabanlı uydu alıcısı alıp bir de iptv aboneliği alırsan herşeyi izlersin , android değil ama

• Yani akıllı tv yi smart yapmak için bir uydu alıcı özellikli android cihaz yokmudur.. Ben ip tv istemiyorum ziraa kuracağım uygulama ücretsiz vr tüm maçları ve ücretli platformaları izleyebilmekteyim.. Tek istediğim smart özelliği olmayan telebizyonumu uydu özelliği de olan bir android cihaz.

• BerAd kullanıcısına yanıt

Hem uydu alıcısı hem android olan cihazlar var:

https://www.hepsiburada.com/novacom-spybox-sx-mini-android-4k-uydu-alicisi-p-HBV00000W10ZE

Ama bunlarda sizin istediğiniz gibi Google Play Store'dan uygulama indirmek mümkün olmayabilir. Cihazı kullanmadım, bilmiyorum.

• Peki hocam isteklerimi neyle karşılayabilirim veya nasıl karşılayabilirim?

• Sizin için en uygun çözüm uydu kanalları için TV'nin uydusunu kullanıp, Android özellikler için de bir Mi Box almak.

• Anladım hocam, sanırım dediğiniz gibi yapıcam.. Teşekkürler

• Çok iyi bir TV uzmanı akıllı TV'lere boşuna para vermeyin diyor. Bir süre sonra anakartları smart özelliğini desteklememeye başlıyor. Hatta en çabuk pes eden firma Vestel imiş. Android TV Box alın. Smartsız TV'nizi smart hale getirin diyor.

Bende Vestel var. 40FA8100 model 3D TV. 2015 veya 2016 yılında aldım. 6 sene oldu. 2 sene önce smart bitti. Hala da çalışmıyor. Vestel ile görüştük. TV'niz 2017 yılından önce imal edilen bir TV ise maalesef yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Herkese de böyle söylüyorlarmış.

Kardeşimin 8 senelik LG TV'si sıkıntısız oynatıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.