Şimdi Ara

Akıllı Saat Bağlantı Sorunu(Allah rızası için yardım.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
28.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yurt dışından bir akıllı saat aldım:Blitzwolf Gv18. Telefonu bluetooth ile saate bağladım. Bir çağrı geldiğinde veya aradığımda konuşmayı akıllı saatten yapmak zorunda kalıyorum. Ses saatin hoparlöründen geliyor,telefondan ses gelmiyor. Elalemin içinde çağrı geldiğinde akıllı saatten mi konuşmak zorundayım?Telefondan konuşmak mümkün değil mi? Ne kadar kurcaladıysam sorunu halledemedim. Bi yardım edin. Bu sorun nasıl halledilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzmls

Arkadaşlar yurt dışından bir akıllı saat aldım:Blitzwolf Gv18. Telefonu bluetooth ile saate bağladım. Bir çağrı geldiğinde veya aradığımda konuşmayı akıllı saatten yapmak zorunda kalıyorum. Ses saatin hoparlöründen geliyor,telefondan ses gelmiyor. Elalemin içinde çağrı geldiğinde akıllı saatten mi konuşmak zorundayım?Telefondan konuşmak mümkün değil mi? Ne kadar kurcaladıysam sorunu halledemedim. Bi yardım edin. Bu sorun nasıl halledilir?

Dostum, telefon çaldığında telefonu eline al, ekranda altta kulaklık yazısı yeşil renkte oluyor sanırım ona bas böylece görüşmeyi telden yaparsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Halloldu.

• saatin resmini koysaydın, merak ettim
  • cngzmls C kullanıcısına yanıt
    aynı saatten bende aldım yeni elime geçti nasıl saatten memnunmusun telefonla eşlesmesini nasıl yaptın biraz yardımcı olurmusun bu gibi konulara yabancıyım biraz kızıma hediye olarak aldım yanlış bişey yapmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maslan7

aynı saatten bende aldım yeni elime geçti nasıl saatten memnunmusun telefonla eşlesmesini nasıl yaptın biraz yardımcı olurmusun bu gibi konulara yabancıyım biraz kızıma hediye olarak aldım yanlış bişey yapmayalım

Eşleşme bluetooth ile yapılıyor. Qr reeder isimli uygulamayı kur. Saatte de Quick response yazan yeri aç. Kurduğun qr reeder ile saatin ekranını tarattır. Çıkan uygulamayı telefona kur. Bu şekilde saate bildirimler gelir.

• cngzmls C kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.