Şimdi Ara

Akıllı paket-kotasında duran abonelerine geçmiş olsun :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. akıllı paket diğer adıyla kotasında duran abonelerine geçmiş olsun. ne yazık ki kota düzenlemesi bizleri kapsamıyormuş.

Akıllı paket-kotasında duran abonelerine geçmiş olsun :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stubburn -- 29 Kasım 2018; 12:25:59 >

• neden akıllı duran paket baglattınızki ben türknet kullanıyorum 9. ayım kotaymıs oymus buymuş yok sizede tavsiyem türknete gecmeniz şimdi diceksin yok işte sorun yasıyorlar falan filan alt yapıyla ilgili sorun yasadıgı zaman türknet direkt müdale edemiyor türk telekom müdale ediyor tabi bazı bölgelrde gec müdale ediyorlar ondan millet türknetten şikayetçi oluyor ama bilmedikleri nokta arıza sorununu türk telekom gec çözüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordert

neden akıllı duran paket baglattınızki ben türknet kullanıyorum 9. ayım kotaymıs oymus buymuş yok sizede tavsiyem türknete gecmeniz şimdi diceksin yok işte sorun yasıyorlar falan filan alt yapıyla ilgili sorun yasadıgı zaman türknet direkt müdale edemiyor türk telekom müdale ediyor tabi bazı bölgelrde gec müdale ediyorlar ondan millet türknetten şikayetçi oluyor ama bilmedikleri nokta arıza sorununu türk telekom gec çözüyor
    50 mbps 200gb fiber kullanıyorum. turknet bana kotasız da olsa 35mbps vdsl verebiliyor. neden daha az hıza ve daha düşük teknolojiye geçeyim ki? ayrıca ben zaten kotayı hiçbir zaman geçmiyorum. sadece üzüldüğüm nokta düzenleme dışında kalmam. keşke herkesi kapsıyor olsa.
  • stubburn S kullanıcısına yanıt
    15mbps için çöp paketi almışsın taahüt bitince değiştirmek yada vodafone fibere şimdi geçmek seçeneklerini değerlendir... solnet alt yapısı olan yerde vodafone taahüt cayma bedelini karşılayabilir... vodafone bayisine yadahttps://www.vodafone.com.tr/Net/evde-internet.php?mi=non-HE#fiber
    Fiber kullanıyorsunuz da anlamı olsa millet 2 tel bakır kabloyla gigabit internet veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Mantığınızı doğru bulmuyorum. Olaya sadece Fiber-Bakır kablo olarak bakıyorsunuz. "Benim telefonumun ekran boyutu daha büyük benimki daha kaliteli" mantığına çıkıyor bu. Daha düşük teknoloji dediğiniz şu an Avrupa ve ABD'de de yaygın olarak kullanılan VDSL2 teknolojisi. Sizinle benzer düzeyde pingler alabilirler yurt dışı bağlantılarında. Daha az hız diyorsunuz ancak, siz ayda 200GB kullanım yapabilirsiniz. Düşük dediğiniz insan ise ayda 11.074GB yani 11TB kullanım yapabilir.
    En yeni teknoloji, her zaman en iyisidir. Ancak, her zaman en iyi opsiyon değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stubburn

50 mbps 200gb fiber kullanıyorum. turknet bana kotasız da olsa 35mbps vdsl verebiliyor. neden daha az hıza ve daha düşük teknolojiye geçeyim ki? ayrıca ben zaten kotayı hiçbir zaman geçmiyorum. sadece üzüldüğüm nokta düzenleme dışında kalmam. keşke herkesi kapsıyor olsa.

Alıntıları Göster
    35 mbps 64.99 alt yapının destekledigi hızı 50-75-100mbps 79.99 alabiliyorsun süperonlıne sitesine baktım dedigin tarife de 89 tl sanırım kottayı gecmiyorsan kullanmaya devam edebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.