Şimdi Ara

Akıllı kask etiketi ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Z53535 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şöyle bir ürün gördüm. Alan, kullanan veya nasıl çalıştığını bilen var mı? Tavsiye eder misiniz?

Bayan bir motosiklet sever olarak güvenlik benim için önemli, bu üründen almayı düşünüyorum.

https://www.hepsiburada.com/tarabeni-tara-beni-kask-karekod-bilgi-etiketi-qr-akilli-kask-etiketi-p-HBCV00005ISCVM

• Merhaba, ben bu ürünün bir benzerini kullanıyorum, Almanya'da yaşıyorum. Benim kullandığım sadece isim ve kan grubu bilgisi içerebiliyor. Bu göndermiş olduğunuz linkteki daha gelişmiş bir sistem anladığım kadarıyla.

Etiketi kaskınıza yapıştırıyorsunuz, Allah korusun bir kaza geçirirseniz veya kaskınızı kaybettiğinizde yada onun gibi durumlarda kask üzerindeki karekodu okutanlar verdiğiniz bilgilere ulaşabiliyorlar. Benim karekodumu internetten girip güncelleyebiliyordum, bunda var mı bilmiyorum? Eğer varsa,

tavsiye ediyorum.

• bende burada gördüm 1 adet sipariş ettim, geldiğinde size görüşlerimi paylaşırım... Allah göstermesin kaza geçirdiğimizde, acil bilgiler hayat kurtarır...

• Merakla bekliyorum, bende sipariş edecektim benden önce siz davranmışsınız. Ben o zaman sizden gelecek yorumu bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.