Şimdi Ara

akg Q460 kulalık ve tavsiyeleriniz lütfennnnn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar akg Q460 model kulaklığı alasım var.media markt ta falan denedim test ettim.gayet şık,rahat.sesi güzel ve temiz geldi.ama bu konuda çokda profosyenel değilim.önerirmisiniz,tavsiye edermisiniz.yada sizlerin tavsiye edebileceği bu fiyata alınabilecek daha performansı iyi olan kulaklıklar varmı.sandisk sansa clip+ ve iphone 4 te,bazende pc de kullanıcam.genelde hiphop,rap,r&b dinliyorum.

• K450 üst model degil alt model, konforu birebir aynı... Ses olarak q460 az da olsa onde... Dinlediğin müziklere göre de q460 iyi yanıt verir ama iPhoneun ekolayzir ayarları bence senin müzik türüne yetmez... Daha iyi Dap ile daha iyi sonuc alırsın...

iPhone için control talk özelliği mevcut kablosu da uzun, fakat diğer cihazlar için olan kablo kısa... Uzatma alman lazım ve kaliteli olmalı sesi etkilememesi için...

Kulaklık f/p olarak quincy jones olduğu için isminden dolayı pahalı (330 tl)

Akg k 451 yeni çıktı iyi olabilir...
    250 tl civarindaysa en iyisi k450...
  • Mediamarkette ikisinide deneme şansım olmuştu.Tercihimi kulağıma daha hoş gelen ve biraz daha pahalı olan K450 den yana kullandım.
  • Siz fiyatlara nerden baktınız ya k450nin pahalı olması ultra saçma :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimpo

Q460 dün madyamarkta 199 lira idi . AKG K451 - 410 lira.

O fiyata q460 bedava! Alın valla kaçırmayın distribütör fiyatı bile geçenlerde 330 tlydi...
  • quote:

Q460 dün madyamarkta 199 lira idi . AKG K451 - 410 lira.

hangi media markta 199 tl.bir günlük kampanya falanmı yoksa indirimmi olmuş kulaklıkta.eğer öyleyse çok iyi fiyata inmiş.ben son baktığımda 359 tl idi.
  • quote:

İstanbul Güneşli Basın expres yolundaki Medyamarkta.,bu kulaklığı orada gördüm ve denedim ilk defa fiyat konusunda hiç bir fikrim yoktu, bügün internette okudum ki fayatı 350 civarında. Ben k450 için gitmiştim, fakat orada k451 vardı ,ama kapalı kutu.

Dostum bazen ürün etiketleri karisabiliyor... Kasaya sormadan veya departman şefine sormadan oradaki hiçbir fiyata inanmayın... Emin olun 400 yazıyorsa bile 350ye alınabiliyor bazen
  • quote:

Olabilir, haftaya tekrar gidip bakacağım, kulaklık siyah beyaz ve kablosu açıl yeşil ve üzerinde o logo vardı etiketti de not almıştım -AKG Q 460WHT yazıyor, fakat kulaklığın üzerinde Q460 yazıyor.

acaba pendikteki veya optimumdaki mağazadada 199 tl midir.baktım genel indirimmi var diye yok hep 300 tlnin üzeri her yerde.
  • az önce post attım konu ile ilgili

http://forum.donanimhaber.com/m_57386645/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60486756

Amazon.com'da 92 USD ( + kargo parası 21 USD ) ... 4 günde elinizde.
  • Konu cok iyi denk geldi :). Ben de media markt'da AKG kulaklik baktim

AKG Q460 modelo cok hosuma gitti 350 liraydi.

Bir de K451 modelini begendim 370 liraydi.

Bu ikisinden hangisini alsam acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Konu cok iyi denk geldi :). Ben de media markt'da AKG kulaklik baktim

İkisi arasında ses olarak fark yok, k450de iPhone destegi yoktu ve k451 uretildi, herseyi ile aynı... Hangisinin tasarımı iyiyse onu alın...

• quote:

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

İkisi arasında ses olarak fark yok, k450de iPhone destegi yoktu ve k451 uretildi, herseyi ile aynı... Hangisinin tasarımı iyiyse onu alın...

Q460'i denedim ama K451'i teshirde olmadigi icin deneyemedim. Media markt calisanlari da kil cikti denettiremeyiz dediler. Q460 ile birebir ayni mi onu merak ediyorum yani kalip olarak, boyut olarak, katlanabilirlik olarak ?

Benim tasarim olarak gordugum tek fark ; Birinde AKG yaziyor digerinde Q harfi var. Ve birisi yesil-siyah tonunda digeri ise siyah-metal tonunda.

Mikrofon ozelligi cok onemli mi ? Q460'in tasarimi daha guzel ama K451'de de mikrofon var iste.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

Q460'i denedim ama K451'i teshirde olmadigi icin deneyemedim. Media markt calisanlari da kil cikti denettiremeyiz dediler. Q460 ile birebir ayni mi onu merak ediyorum yani kalip olarak, boyut olarak, katlanabilirlik olarak ?

Benim tasarim olarak gordugum tek fark ; Birinde AKG yaziyor digerinde Q harfi var. Ve birisi yesil-siyah tonunda digeri ise siyah-metal tonunda.

Mikrofon ozelligi cok onemli mi ? Q460'in tasarimi daha guzel ama K451'de de mikrofon var iste.

İkisinin de mikrofonu kablosunda var... Controltalk lisansı applein...
    İkisi birebir aynı ucuz olanı al kullan ;) beats kadar beyin oynatan bass vermezler ama sahnesi vs bu fiyata daha iyisi yok... Sennheiser px serisi bunların yanından geçemez... Kulaklik karşılaştırması icin en az 30ar dk dinlemek lazım aynı şarkılarla, çevremde müzikle uğrasan insanlar olduğu icin hemen hemen hepsini deneme fırsatım oldu, gercekten Harman iyi bir firma ve Akg super...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.