Şimdi Ara

**AKG K-414 mü SENNHEISER PX-200 mü?**?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaküstü olarak ikisinden birini almayı düşünüyorum.

Ses yalıtımı, ses yüksekliği ve canlılık olarak ne önerirsiniz? yani dışarıdaki sesleri duymak istemiyorum ve stüdyoda dinler gibi canlı bir ses istiyorum.

K-414 ün yalıtımının iyi olduğunu duydum. Px-200 ise en iyi 10 kulaklık arasındaymış. bir de taşınabilirlik önemli tabi.

Deneyen arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

• px 200 rahatlık, yalıtım ve taşınabilirlik konusunda biraz daha önde. k-414 ise daha iyi baslara sahip. Genel ses kalitesininde de k414 ün bir adım önde olabileceğini düşünüyorum
  • ben de k414p diyorum;px 200 hiç beğenilmeyen bir model tek iyi olduğu yer ses kesmesi ve rahatlığı;ses kalitesini px100den kötü bulan çok kişi var;px100 berrak temiz ses verir ama px 200 için aynı şeyler söylenmiyor;koss portapoyu da es geçmeyin.
  • akg denemek istiyorum artık sennheiserdan sonra. bi de kanal içi modellerden k324 ü almayı düşünüyorum ama bakalım..

yorumlarınız ve bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..
  • 40 milyona px200 buldum. almak iyi olur mu acaba? orjinalinden farkı var mıdır? kutulu falanmış bide.
  • Orjinalinden farkı olur mu derken sahte px200 mü buldunuz? Yoksa ikinci el mi?
    Sahteyse yorum yapmanın bir anlamı yok karar senin , ikinci else 40 lira iyi bir fiyat sayılır, temizse satın alınabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beqbeq

40 milyona px200 buldum. almak iyi olur mu acaba? orjinalinden farkı var mıdır? kutulu falanmış bide.

40 liralık Px200 bulan bir arkadaşım vardı, görünüş baya benziyordu ama sahte olduğunu hemen anlamıştım, orijinalini kullandığımdan biliyorum..
    Ayrıca px200 o paraya hiç değmez, px100 daha iyi ama.. Hiç uğraşma elmasepetinden iGrado veya Grado SR60 öneririm çok kaliteliler.
  • @witness sahte px200lerden buldum. daha önce aynı kişiden cx500 ve ep-630 almıştım gayet memnun kaldım. bu px200 de iyidir diye umuyorum.
    o yüzden alıp almamakta kararsız kaldım. yada paraya kıyıp taksitle falan bi akg-414 yada grado almak lazım :S
  • px 200 tarzının kulaklığı değildir ksc745 px100 portapro kullananlar bu kulaklığa para verilmeyeceğini iyi bilir akg daha iyidir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.