Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.466
Cevap
342
Favori
745.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DiSaSteR_

Tosla'dan yükleme yaptınız. Ardından farklı bir karttan (enpara vs) cüzi bir miktar yükleyin. Ardından cuzdandaki toplam parayı en son cüzdana yükleme yaptığınız karta aktarabilirsiniz. @luck runs out

Alıntıları Göster

Teşekkürler.bunu yamaya gerek kalmadı.Bakiye cüzdanda dursun. Trendyoldan birde kupon denk getirirsem alacaklarım vardı alırım.

Tosla iadesini başka karta çektim direk geri alma vs olabiliyormuş sanırım.

• luck runs out kullanıcısına yanıt
  • DiSaSteR_ kullanıcısına yanıt

Hocam bundan emin misiniz? Ben farklı kartlarla yükleme yaptığımda kalan tüm tutarı son karta değil de hangi kartla hangi oranda yükleme yaptıysam o kadar geri yüklüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pore kullanıcısına yanıt

Alacağım ürün 189 lira 100/40 kuponu kullanınca 149 liraya geliyor. Epin kodu falan ekleyince sepete kupon işlemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luck runs out -- 6 Mart 2021; 15:21:50 >

• Pore kullanıcısına yanıt
    Tosla 25i yuklediginde banka hes gönderip bakiye bos bırakılıp t.cuzdandaki 150de geri cekilirse tosla alacakli mi olur?
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    yok hocam alamaz ben hep öyle yapıyorum ,hırsızlık çalmak hile kanımıza işlemiş öyle çalamasak, böyle çalarız sıkıntı yok boşa dememişler, hırsıza kilit tutmazmış diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toslama limiti varmı ?
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

trendyol cüzdandan geri çektiğiniz 150 -25 olarak iade yatar.

• Un Kurabiyesi kullanıcısına yanıt
    Tosla kart disina gonderim oluyor mu o durumda ne olur peki?
  • bluefour B kullanıcısına yanıt
    Nasil yani soyledigim durumda oluyor mu tosla bakiye -25tl olmaz mi?
  • luck runs out kullanıcısına yanıt

Tosla'nin trendyol kampanyasından faydalanmak için tosla karttan yükleme yaptım. Ardından 1 TL akbank kart ile yükleme yaptım. Ürün siparişini iptal etmek zorunda kaldım. Geri yükleme yapınca en son kart bilgilerine yüklemek yapılacak diye uyarı ekranı çıktı.

Oldu yani 😊

Siz sipariş verip iptal ettiğiniz için öyle oldu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Siz sipariş verip iptal ettiğiniz için öyle oldu sanırım.

İptal etmek zorunda kaldım açıkçası tedarik sıkıntısından ötürü. Nihayetinde en son yükleme yaptığım karta bakiyeyi aktarabildim.

Yoksa cüzdandan çekmek isterseniz hangi kartla ne kadar yüklediyseniz o kadar geri yatırır kartlara
  • quote:

Yoksa cüzdandan çekmek isterseniz hangi kartla ne kadar yüklediyseniz o kadar geri yatırır kartlara

Öyle olma ihtimali var elbette. Bu da sistemde bug gibi bir şey. "Al - hemen iptal et - başka karttan yükleme yap - toplam bakiyeyi son karta yükle."

Öyle de olmuyor. Size öyle denk gelmiş. Yada ilk cüzdanınız yada o kartla cüzdana hiç yükleme yapmadınız vs olmuyor çünkü başka birşey var

Dediginiz imkansız. 150 tosla ike yuklediniz diyelim, 150 de maximum kart ile yüklediniz diyelim cüzdandan geri hesaba çekeceksiniz sistem 150 yi tosla ya 150 yi maximum a atıyor hepsini son yüklediğiniz karta atmıyor.

• quote:

Öyle de olmuyor. Size öyle denk gelmiş. Yada ilk cüzdanınız yada o kartla cüzdana hiç yükleme yapmadınız vs olmuyor çünkü başka birşey var

İlk cüzdanım değil. Kullandığım kartla da ilk yükleme değil. Israrla oluyor demiyorum zaten. Sistemsel bir açık olmuştur o an denk geldi bana demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiSaSteR_ -- 7 Mart 2021; 16:32:56 >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt

Olabilir. Benim an an için bir sistemsel bir açığadenk gelmiştir. Sadece tecrübemi aktardım.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.