Şimdi Ara

Akbank Neo Kart ile restoranda %10 indirim (YENİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
3
Favori
2.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kampanya 1 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında geçerlidir. 30 Kasım 2014 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
    Kampanya kapsamında Neo ile hafta içi yapılacak restoran harcamalarından % 10 indirim kazanılacaktır.
    Bir müşteri bir işlemde en fazla 5TL, tüm kartlarıyla toplamda en fazla 50TL indirim kazanabilir.
    Kampanyadan faydalanmak için “NEO” yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kayıt olunduktan sonraki işlemlerden ödül kazanılacaktır.
    Daha önce Neo Restoran İndirimi kampanyasına kayıt olan müşterilerimiz yeniden kayıt olmadan kampanyadan yararlanabilecektir.
    Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde Neo’nun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabına yansıyacaktır.
    Ödül yükleme anında kartın ve kartın bağlı olduğu hesabın açık statülü olması gerekmektedir.
    Kazanılan indirim tutarı Akbank Direkt ve ATM’de hesap hareketlerinden görüntülenebilir.
    İndirim kazanımı gerçekleşen işlem iptal veya iade edilirse verilen indirim tutarı geri alınacaktır.
    Kampanyaya chip-para kullanımları, iadeler ve nakit çekim işlemleri dahil değildir.
    Kampanyaya Neo Businesslar dahil değildir.
    Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı Turkcell müşterileri için KDV ve ÖİV dahil 0.65 TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
    Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.
    Aynı gün aynı üye işyerinde yapılan alışverişlerin ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kaynak:http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/Neo-ile-hafta-i%C3%A7i-restoran-alisverislerinizde-10-indiriminiz-var.aspx

Not1: Geçtiğimiz ayda vardı bu kampanya ödediğiniz tutarın %10'u alışverişten bir kaç gün sonra karta yükleniyor.Yüklenen tutarın herhangi bir son kullanım tarihi yok.
    Not2: Yüklenen tutar tl olarak yükleniyor chip para filan değil.

Edit: Güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fencimert -- 11 Kasım 2014; 12:49:01 >

• Axess posu sart mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Axess posu sart mi?

değil. sisteme restoran olarak kayıtlı olsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Axess posu sart mi?

Bildiğim kadarıyla gerekmiyor hocam. Benim kendi restoran alışverişim oldu bir kaç kez. Farklı pos cihazlarından ve yeni çıkan yazar kasa pos cihazlarından çekmişlerdi tutarların %10'u iade edildi bir kaç gün sonra.

Zaten kampanya şartlarında Akbank üye iş yeri şartı aramıyor, o yüzden sorun olacağını zannetmiyorum farklı pos cihazlarıyla alışverişin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fencimert -- 1 Mayıs 2014; 9:31:29 >
  • Unutanlar icin 0532 752 4566

• teşekkürler, iyi oldu bu.
  • Süpersin, teşekkürler. İlk mesaja eklenmeli bu numara.
  • Teşekkürler yararlandık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Kampanya güzel ama şikayet birimi biraz özürlü. pos cihazı MC kodu "restoran" olarak kayıtlı olmayan restoranlarda indirim vermiyor. Şikayet bildiriminde bulunuyorsunuz, soruna cevap vermek yerine kampanya şartlarını (üstelik hayali şartlarla ağırlaştırıp: yok Akbank posu, yok aynı işyerinde sadece ilk işlem geçerli) kopyala yapıştırla geri yolluyor. O şartları ben de okudum, üstelik uydurduğun şartları da farkedebilecek kadar iyi okudum. Bari sorumu cevapla. (Lafım şikayet birimine)

Ama pos MC kodu restoransa 2 gün değil hemen ertesi iş günü sabah 7'de nakit iade yapıyorlar. 50'den fazlaysa 50'leri ayrı, kalanını ayrı çektirin.

50 den fazla olunca ayri ayri çektirmenin ne anlami var ki hocam. Zaten en fazla 5 tl veriyo sonucta.

• Evet ilk islem sınırı yokmus. Saolasin hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

quote:

Kampanya güzel ama şikayet birimi biraz özürlü. pos cihazı MC kodu "restoran" olarak kayıtlı olmayan restoranlarda indirim vermiyor. Şikayet bildiriminde bulunuyorsunuz, soruna cevap vermek yerine kampanya şartlarını (üstelik hayali şartlarla ağırlaştırıp: yok Akbank posu, yok aynı işyerinde sadece ilk işlem geçerli) kopyala yapıştırla geri yolluyor. O şartları ben de okudum, üstelik uydurduğun şartları da farkedebilecek kadar iyi okudum. Bari sorumu cevapla. (Lafım şikayet birimine)

Ama pos MC kodu restoransa 2 gün değil hemen ertesi iş günü sabah 7'de nakit iade yapıyorlar. 50'den fazlaysa 50'leri ayrı, kalanını ayrı çektirin.

50 den fazla olunca ayri ayri çektirmenin ne anlami var ki hocam. Zaten en fazla 5 tl veriyo sonucta.

Çekiş başı 5 TL sınır var. Aynı gün, aynı işyerinde farklı işlem sınırı yok.

Gelen mesaj;

"Kayit oldunuz. 30Haziran'a kadar hafta ici restoran alisverisine % 10,bir islemde en fazla 5TL, toplam 50TL indirim.Ayni gun ayni isyerinde ilk islem gecerlidir"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msunlu -- 4 Mayıs 2014; 0:00:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ee iyiöiş tanıdık bi lokantaya verim kartı . nakit ödeyenleri çeksin benimkinden :)
  • McDonalds burger falan restorana giriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aydır kullanıyorum Bozuk para derdi de olmuyor.
  • Bir haftadır bana indirim yansımıyor. Genel bir sorun mu var?

Mesaj eski diye yanıt gelmesin, kampanya geçen ay ve bu ay da devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 4 Eylül 2014; 13:45:55 >
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Daha önce o yerlerden yatmış mıydı? Alışveriş yaptığın yerin adı/kendisi restoran da olsa MCC kodu farklıdır.
    Benimkiler yattı.
  • Ugradigim restoran pos cihazinin sektorunu GIDA yapmis,benim restoran puanlari da gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank web sitesinde değişiklik olmuş. Neo kampanyaları artık takip edilemiyor galiba. Bu ayı Akbank sessiz geçirecek anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Akbank web sitesinde değişiklik olmuş. Neo kampanyaları artık takip edilemiyor galiba. Bu ayı Akbank sessiz geçirecek anlaşılan.

http://forum.donanimhaber.com/m_99365042/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.