Şimdi Ara

Akbank neo kart google play sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akbank kart kullanıyorum google play den alış veriş yapmak için kart eklemeye çalıştığımda "bu kart bilgilerini düzeltin veya farklı bir kart deneyin" hatası veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım doğru dürüst cevap veremedi en son google play ile anlaşmaları olmadığını söyledi. Pek tatmin olmadım bu cevaptan.

Bu sorunu yaşayan başkaları var mı?

• Sorunun başka türlü çözümü var mı bilmiyorum ama akbank direk kart diye ücretsiz bir sanal kartı vamrış yani ininal gibi ücretli sanal kart almadan bu işi gören bir kartmış.
  • Akbank UyguLamasından, internet alışverişi aktif et sonra kayıt et ama icinde Limit olmasi gerrkio sanırım bende 0tl var suan kayit ettim kabul etmedi:D 1$ falan cekim yapiyor sanirim kayit edince oyuzden bi 10 20 tl kartinda olsunki kabuL etsin karti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: since2002

Akbank UyguLamasından, internet alışverişi aktif et sonra kayıt et ama icinde Limit olmasi gerrkio sanırım bende 0tl var suan kayit ettim kabul etmedi:D 1$ falan cekim yapiyor sanirim kayit edince oyuzden bi 10 20 tl kartinda olsunki kabuL etsin karti
    İnternet alışverişlerim aktif ve alışveriş yapabiliyorum ama akbank uygulamasını kullanmadım ne gibi bir farkı olacak tam olarak anlamadım? Akbank sitesinden yapamadığımız başka bir özelliği mi var? Ek bilgi akbank direk kart artık yokmuş.
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Uygulamada websiteye gitmeden aktif edebiliosun baya yararli bir uygulama bence kullanmalisin , uygulamasi olmayan kisiler musteri temsilcilerini arar veya websiteden aktif edilmesini saglar ugras dur. gerek yok o yuzden en mantiklisi uygulama bro zaten indirince uygulamayı, biraz kurcala ayikirsin zaten

• quote:

Uygulamada websiteye gitmeden aktif edebiliosun baya yararli bir uygulama bence kullanmalisin , uygulamasi olmayan kisiler musteri temsilcilerini arar veya websiteden aktif edilmesini saglar ugras dur. gerek yok o yuzden en mantiklisi uygulama bro zaten indirince uygulamayı, biraz kurcala ayikirsin zaten
    Arkadaş anlamıyorsun internet alışverişim aktif ve internetten alış veriş yapabiliyorum sorunum google play den alış veriş yapamıyorum.
    Sorun sende bro, ben yapabiliyorum gayetde PlayStoreden alışveriş. farkli bir sorunun olabilir biLemiyorum :/

• quote:

Sorun sende bro, ben yapabiliyorum gayetde PlayStoreden alışveriş. farkli bir sorunun olabilir biLemiyorum :/
    Şimdi denedim oldu , sanırım akbank bir güncelleme yaptı bu konuda eskiden olmuyordu bilgileri doğru girdiğim halde. Playstore ile anlaşmamız yok diyorlardı.
    Olabilir bro Vallahi ben direk App uygulamasından ayarlardan internet alışveriş secenegini Aktif yaptim direk alis veris yapmaya basladim ama tabi kartinda limit olmasi lazim cunki ilk alisveriste playstore 1$ çekiyor sonra geri veriyor tabi yani bi 10tl falan olsun minimum kartında bi sıkıntı yasamazsin müşteri temsilcisi ara ugras falan gereksiz seyler direk Akbank App uygulamasindan Ayarlardan internet alışverişinizi aktif edip alışverişe basliyabilirsiniz (AkbankNeoKart) bilmeyenler için yazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.