Şimdi Ara

Akbank Mobil > '7 Gün Bein Sport Taraftar Paketi' Promosyon Kodu Veriyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
6
Favori
11.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maç başlayana kadar tanımlanıp tanımlanmadığını anlayabileceğimiz bir ekran yok mu? Ben kodu kullanıp hesabıma giriş yaptım fakat hiç bir yerde tanımlandığına dair bilgi çıkmadı, Digiturk'ün canlı desteğiyle görüştüm, hesabıma tanımladıklarını belirtti fakat yine hiç bir yerde gözükmüyor.

Bir de Bluestacks ile hiç maç izlemedim, takılma/donma/düşük fps gibi sorunlar oluyor mu? Yoksa gayet webten izler gibi akıcı bir şekilde izlenebiliyor mu?

• ben deniyorum, " Lütfen güvenlik doğrulamasını gerçekleştiriniz " diye uyarı veriyor. kod kullanamadım.

uygulama üzerinden deneyince olmuyor. kod sayfası ayrıymış.

benim gibi takılan başka arkadaş olur belki diye, mesajı silmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 8 Nisan 2022; 12:25:7 >
  • AwJeezRick kullanıcısına yanıt
    Paketlerim kısmında görünüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben uyyeyim tek maç izleyebiliyorum ne yapmam lazım ve aynı üyelikte birden fazla kullanılır mı acaba?

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    şu adresten giriliyor sanırım.

https://www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fb Gs maçına denk gelmesi ilginç olmuş...

Verdik bütün kişisel bilgilerimizi.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Bir aydınlatsan kardeşim nereden giriyoruz kodu. Aynı dediğin hatayı alıyorum.

• Yayinlari tvde izlemenin bir yolu var mi? Cep telefonundan mi izlemek gerekiyor. Android tv desteklemiyor diye belirtilmis denedim olmadi. Alternatif bir yolu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.