Şimdi Ara

Akbank limit artışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar akbank'tan 1 aydır limit artışı talep ediyorum. Aldığım mesaj değerlendirme sürecindedir sonuçlanınca tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Olumsuzda sonuçlanmıyor. Olumsuz mesajı gelse rahatlayacağım. Sizce bu durum normal midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 16 Eylül 2020; 9:40:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu kadar uzun sürmemesi gerekti muhtemelen başvuru askıda kalıyor, talebi iptal edip 1 ekstre dönemi bekleyin yani kart kesilince tekrar talep verin internet şubesinden.
  • berat256 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Acaba limit doluluğundan yapıyor olabilir mi?

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt
    Öyle olsaydı size ''Değerli Müşterimiz tüm bankalardan alabileceğiniz yasal limit sınırına ulaştığınız için şu aşamada limit başvurunuzu olumlu sonuçlandıramıyoruz dilerseniz diğer bankalardan limitinizi düşürerek tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.'' gibisinden birşeyler yazardı ya da eğer limit boşluğunuz var ama banka size limit vermek istemiyorsa olumsuz verirdi. Şuan değerlendirmede olmasının sistemsel bir problemle alakası olması gerek.
  • berat256 B kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çünkü en son temmuzda sorunsuz artırmıştım limitimi. Daha önceleri olumsuz olduğunda olumsuz diye sms alıyordum. En iyisi dediğiniz gibi bir yol izlemek. Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.