Şimdi Ara

Akbank'ın sistemleri çöktü: Hiçbir bankacılık işlemi yapılamıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • entry nick uyumsuzluğu yazmışsınızda anlayamadım ne demek istediğinizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

entry nick uyumsuzluğu yazmışsınızda anlayamadım ne demek istediğinizi

Yani iyimser, yumuşak kalpli anlamında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

bu arada geçen sefer hatırı sayılır bir kayıpları oldu oldu diye düşünüyorum diyelim türkçe bu sonra hesap sorarlar canları fena yandı o mevzuda siz anladınız onu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

akbank türkiye'nin en kötü bankalarından birisidir. hem müşterisi, hem çalışanı açısından.

tmm akbank kötü doğruda müşterisine ne hakla kötü diyorsunuzki müşteri hizmetleri demeye çalışmışsınızdır umarım ama onlarda çalışanı oluyorya neyse
    birde beyeni butonuna basmışlar ne diyeyimki :)

hem müşteri açısından kötü hemde çalışan açısından demek istiyor yani çalışana iyi koşullar yok güzel değil banka müşterisi yani senin benim gibi dışarıdan sadece banka hizmetlerini kullanan kişi içinde kötü demek istiyor. nick biraz yanlış olmuş galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akbank burda iyi ben bi kötülüğünü görmedim hatta kredi öderken yapılandırma yaparken kolaylık sağlıyorlar. Ama uzak durulması gereken bi banka varsa oda Garanti'dir. Çok kötü ve kurnaz bi banka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1907 -- 27 Mart 2017; 19:47:54 >
  • akbank ne la?
  • Hiç güvenmiyorum şu bankaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

entry nick uyumsuzluğu yazmışsınızda anlayamadım ne demek istediğinizi

Yani iyimser, yumuşak kalpli anlamında.

bütün art niyetimi başka yerde harcadım dosluk kısmı buraya kaldı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

6 ayda bir 85 lira hesap isletim ücreti kestikleri icin aninda tum hesaplarimi kapattim. Mobil uygulamada kestikleri ücretler de cabasi ayrica.

Benden hiç bir şey almıyorlar :D En sevdiğim bankadır kendileri yazık oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Akbank burda iyi ben bi kötülüğünü görmedim hatta kredi öderken yapılandırma yaparken kolaylık sağlıyorlar. Ama uzak durulması gereken bi banka varsa oda Garanti'dir. Çok kötü ve kurnaz bi banka.

Evet, Garanti hakikaten çok garip! Müşteri hizmetleri yetkilileri de bazen kaba ve ilgisiz. Vodafone da böyle, müşteriye değil bir başka şeye hizmet veriyorlar. Kendi kitapları mı var nedir, çok enteresan şirketler bunlar ve benzerleri...

Yeni dünya dedikleri bu olsa gerek; orman kanunları altında çalışan 2 - 3 seksi personel ve hipnotik reklamla yüceltilmiş faydasız yapılar. Sonuç olarak istihbarat devleti diye adlandırılan gudubet ortaya çıkıyor, ceplerini de unutmuyorlar ama :/ Reklamları da felaket ötesi...

• quote:

quote:

akbank türkiye'nin en kötü bankalarından birisidir. hem müşterisi, hem çalışanı açısından.

tmm akbank kötü doğruda müşterisine ne hakla kötü diyorsunuzki müşteri hizmetleri demeye çalışmışsınızdır umarım ama onlarda çalışanı oluyorya neyse

müşterisi içinde kötü banka, çalışanı içinde.
  • quote:

quote:

quote:

müşterisi içinde kötü banka, çalışanı içinde.

bu şekilde haklısınız sonuna kadar :)
    akmabankla mecburi işim oluyor diye kart çıkarttım sıra önceliği versin diye banka içinde toplam 10 kişi olsa 30 kişilik sıra bekletiyor kart ile kart olmazsa sıra gelmez zaten

• Saldırı var bence ama söylemiyorlar.
  • reklamlarda hava yapıyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

6 ayda bir 85 lira hesap isletim ücreti kestikleri icin aninda tum hesaplarimi kapattim. Mobil uygulamada kestikleri ücretler de cabasi ayrica.

Benden hiç bir şey almıyorlar :D En sevdiğim bankadır kendileri yazık oldu

Sen BİREYSEL hesap kullanıyorsundur

• Devadam12 D kullanıcısına yanıt
    Ne kadar kayıpları olduğunu biliyorum.

İşin içinde olmasam bu kadar net konuşmam zaten
  • şimdi siteye giriyor ama kim ne derse desin bence ciddi güven kaybetti...

• dünkü haber !

• quote:

Orijinalden alıntı: İroniMan

Ek bilgi tüm dünya bankalarının devredışı olması varlığınız olan dijital rakamların silinmesi bir uydu indirmeye bakar.

Ki kuzey kore uzaya füze ile uydu göndererek bunun gözdağını verdi yasaklı füze deniliyor neden çünkü uydu vurabilir

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2016/02/160207_kuzeykore_tepkiler

Bankacılıkta kısmi rezerv sistemini araştırın tüm varlıklar dijital rakam üzerine

Cem Uzanın bahçesinden villasından boş yere altın kontör çıkmadı elde olmuyan şey varlık değildir

Uyduların onunla bir ilgisi yok. Bugün dünyadaki tüm uyduları vursan da rahatça internete bağlanırsın, banka hesabına da girersin. Verilere de bir şey olmaz. Ülkeler arasındaki tüm sayısal bilgi akışı uydu ile değil, denizin altından ve karadan giden fiber kablolarla yapılıyor. Uydu teknolojisi sınırlı band genişliği sunan pahalı bir teknoloji. Askeri ya da stratejik ihtiyaçlar için...

• Ilerleyen gunlerde Akbank nasil hortumlandi, TMSF ye nasil aktarildi hepbirlikte gorecegiz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.