Şimdi Ara

Akbank habersiz hesabımı kapatmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün 3 ay önce çektiğim krediyi erken kapama yaptım bugün az önce girip baktığımda hesabın kapatıldigini gördüm ben sadece krediyi kapattirdim hesabı değil başına gelen varmı böyle birşey ?

Akbank habersiz hesabımı kapatmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şube kullanılmıyıcak diye kapatmıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akbank başlı başına sıkıntı mh free kart verelim dediler aidat vs yok denildi ok dedik..kampanyalara katılım ücreti kestiğini öğrendik bunlar böyle bir banka bize bunu demediler
  • Size söylediklerinde yanlış birşey varmıydı? Aidat vs yok dediler de aldılar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

akbank başlı başına sıkıntı mh free kart verelim dediler aidat vs yok denildi ok dedik..kampanyalara katılım ücreti kestiğini öğrendik bunlar böyle bir banka bize bunu demediler

Ben free kartımı kapatmak istedim 70 lira puan verdiler 6 ay kapatmama sözüne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Size söylediklerinde yanlış birşey varmıydı? Aidat vs yok dediler de aldılar mı?

free nin aidatı yok..kampanyalara katılmak için sms ücreti kesiyor 3-5 tl arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 27 Ekim 2017; 17:53:18 >
  • akbank çok acayip bir banka. hiçbir şekilde bulaşmıyorum.
  • 20 yıllık tecrübelerime göre her zaman diyorum ve yine aynı fikirdeyim akbank kesinlikle uzak durulması gereken bir bankadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.