Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Akbank Fatura Talimatlarında Chip-Para Dağıtıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Anonim A.Ş Daha Az
1 Kayıtlı Üye
35
Cevap
3
Favori
5.913
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Akbank Fatura Talimatlarında Chip-Para Dağıtıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1580 Mesaj
      28 Eylül 2018 05:46:01
      quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

CEPTETEB KARTINIZ VARSA O DAHA MANTIKLI.. 3 FATURA TALIMATINA 90TL VERIYOR. ANCAK FATURALARDAN BIR TANESI TURKTELEKOM A AIT MOBIL YADA INTERNET FATURASI OLMASI GEREKIYOR.
      Daha önce faydalandıysanız bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz.Dedi müşteri temsilcisi.

• Yüzbaşı
      896 Mesaj
      28 Eylül 2018 08:59:59
      Eşek - Yonca denklemi diyoruz biz buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2424 Mesaj
      28 Eylül 2018 21:15:03
      100 TL için Akbank ile uğraşmaya değmez. Adamların bankalarına sürekli siber saldırı oluyor, geçen yıl ayrı saldırı bu yıl ayrı saldırıya maruz kaldılar.
      |
      |

• Onbaşı
      39 Mesaj
      28 Eylül 2018 21:30:26
      guzel firsat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      107 Mesaj
      28 Eylül 2018 21:39:45
      Faiz isletiyorlar neyi kampanya bunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1871 Mesaj
      29 Eylül 2018 10:20:37
      tek yaşıyorum elektrik ve su 50şer lira geliyor. internette 65 lira. bu 3ünü versem 50 lirayı avantajlı kullanabilirmiyim acaba. 3üne aylık 3.5 lira faiz verecek, 6 ay devam etse 21 lira kesecek. 21 kesip 50 verecek bunca uğraş 29 lira için olacak yani.

İmza felan koymuyorum ayarlayamadım bu imza şeyisini
    • Çavuş
      53 Mesaj
      30 Eylül 2018 09:58:28

https://forum.donanimhaber.com/cepteteb-de-3-yeni-otomatik-fatura-odeme-talimatina-tam-90-tl-hediye--134027883

hocam su lınktekı kosulları bır okurmusun. sana uyuyorsa yararlanırsın bence.. bazen musterı hızmetlerı de bılmıyor bır cok seyı...

** CEPTETEB Fatura Talimatı Kampanyası’na 2017 yılında katılmış müşterilerimiz tekrar katılamaz.

2017 de katılmadıysan sorun yok.. ben 2018 de katılmısım. şimdi tekrar katıldım. gercı musterı temsılcısı yıne bılgısızdı emın dgılım ama bu kampanya dahılınde talımat vermek ıstıyorum dedım. katıldım degıl mı dıye sordum. ilk fatura odemesınden sonra anlasılırmıs. sonucta ses kaydımız var.. sorun olursa şikayet olustururuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barikat2005 -- 30 Eylül 2018; 10:1:57 >
      |
      |
      sadbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      30 Eylül 2018 17:46:23

Faturanın otomatik olarak ödendiği günden kredi kartı extresinin ödendiği güne kadar faiz işletilir deniyor. Eğer faturalarının son ödeme tarihleri birbirine yakınsa hesap kesim tarihini bu tarihlerden hemen sonraya ayarlayıp, kredi kartı borcunu da extrenin kesildiği gün ödersen az faiz ödersin. Bu arada telefon faturalarından faiz almıyorlar.
      Ben geçen ay otomatik ödeme talimatı kapsamında ödenen toplam 200 tl tutarlı 4 farklı fatura için (10 TL, 70 TL, 55 TL ve 65 TL) 1,58 tl faiz ödemişim. Ama yukarıda açılladığım şekilde extre kesilince hemen borcumu ödedim.
      Genelde bu 4 faturanın toplamı 200-250 arası oluyor ortalama ödediğim faiz tutarı 2 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccordeshi -- 30 Eylül 2018; 17:49:1 >
      |
      |
      Görkem ! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      682 Mesaj
      30 Eylül 2018 21:10:46
      arkadaşlar bu bankalar emekli, bilgisayarla pek arası olmayan garibanları hedef almaktan başka bir şey yapmıyor.

düşünün şimdi faturaya otomatik ödeme talimatı veriyorsunuz, kredi kartı borcunuzu gününde ödüyorsunuz sizin için her şey tamamdır az ömnceki grup insanları daha detayına bakmaz. bunu bilen bankalarda böyle insanları resmen kandırmak üzerine iş yapıyorlar.

gidin sizden ücret almayan bankalarla çalışın enpara, cepteteb gibi. hiç bunlarla uğraşmaya değmez. günün birinde onlar da böyle saçmalarsa sistemden paranızı çekersiniz olur biter.
      |
      |

simurg...
    • Yarbay
      2818 Mesaj
      09 Ekim 2018 11:01:55
      quote:

Orijinalden alıntı: ccordeshi

Faturanın otomatik olarak ödendiği günden kredi kartı extresinin ödendiği güne kadar faiz işletilir deniyor. Eğer faturalarının son ödeme tarihleri birbirine yakınsa hesap kesim tarihini bu tarihlerden hemen sonraya ayarlayıp, kredi kartı borcunu da extrenin kesildiği gün ödersen az faiz ödersin. Bu arada telefon faturalarından faiz almıyorlar.
      Ben geçen ay otomatik ödeme talimatı kapsamında ödenen toplam 200 tl tutarlı 4 farklı fatura için (10 TL, 70 TL, 55 TL ve 65 TL) 1,58 tl faiz ödemişim. Ama yukarıda açılladığım şekilde extre kesilince hemen borcumu ödedim.
      Genelde bu 4 faturanın toplamı 200-250 arası oluyor ortalama ödediğim faiz tutarı 2 tl.

Alıntıları Göster

Fatura son ödeme tarihi ile hesap extresi arasında ki süreye faiz işletiyor ve extreye yansıtıyor, senin kredi kartının extre borcunu hemen ödemenle alakası yok mevzunun. sen yine extre borcunu son ödeme tarihinde ödeyebilirsin.
      .
      .
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotel california -- 9 Ekim 2018; 23:34:40 >

Admin olmak istiyorum
    • Yarbay
      2818 Mesaj
      09 Ekim 2018 11:05:40
      quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

https://forum.donanimhaber.com/cepteteb-de-3-yeni-otomatik-fatura-odeme-talimatina-tam-90-tl-hediye--134027883

hocam su lınktekı kosulları bır okurmusun. sana uyuyorsa yararlanırsın bence.. bazen musterı hızmetlerı de bılmıyor bır cok seyı...

** CEPTETEB Fatura Talimatı Kampanyası’na 2017 yılında katılmış müşterilerimiz tekrar katılamaz.

2017 de katılmadıysan sorun yok.. ben 2018 de katılmısım. şimdi tekrar katıldım. gercı musterı temsılcısı yıne bılgısızdı emın dgılım ama bu kampanya dahılınde talımat vermek ıstıyorum dedım. katıldım degıl mı dıye sordum. ilk fatura odemesınden sonra anlasılırmıs. sonucta ses kaydımız var.. sorun olursa şikayet olustururuz :)

Alıntıları Göster
      Kardeş aynı kart bende de var. Ses kaydı falan yazmışsın da; adamlar 2017 de bile kampanya katılımı olanları saf dışı bırakmaya çalışırken 2018 de katılanları alır mı sence? sadece soruyorum...

Admin olmak istiyorum
    • Teğmen
      193 Mesaj
      09 Ekim 2018 11:19:43
      ykb.de bana özel yapmış 3 faturaya 100tl. hesap kartından. fakat fatura öderken masraf alacakmı o belirsiz, kampanya koşullarında bişey demiyo. iyi araştırmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      53 Mesaj
      09 Ekim 2018 19:51:38

valla dostum 2017 yılından ıtıbaren demıyor kı .. yada 2018 yılında katılanlar katılmaz da demıyor. şansımızı denemekte fayda var sanırım :)

ibare aynen bu:
      CEPTETEB Fatura Talimatı Kampanyası’na 2017 yılında katılmış müşterilerimiz tekrar katılamaz.
      |
      |
      hotel california kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      09 Ekim 2018 21:01:30

1) Sadece yazılanı yanlış anladın deseydin keşke.

2)Benim niyetim kimseyi yanlış yönlendirmek değil. Arkadaş bu konuda tecrübesi olanlardan yardım istemiş ben de ne kadar faiz ödendiğini örnekleri ile birlikte referans olur diye açıklamaya çalıştım.

3) Ayrıca, faiz hesaplamasını nasıl yaptıklarını banka mh ne de sordum ama tatmin edici cevap alamadım.

4) ilgili maddede

“Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %2,25 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.”

Deniyor. Yani son ödeme tarihine kadar demiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      hotel california kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2818 Mesaj
      09 Ekim 2018 23:33:12

Özür dilerim ediliyorum mesajımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotel california -- 9 Ekim 2018; 23:33:31 >
      |
      |
      ccordeshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Admin olmak istiyorum
    • Yarbay
      2466 Mesaj
      10 Ekim 2018 21:59:49
      faturalar çok yüksek gelmiyorsa faiz alsa da yine karlı çıkılıyor.
      |
      |

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.