Şimdi Ara

Akbank Direkt Findeks Risk Raporu Ücretsiz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
9
Favori
16.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akbank Direkt Findeks Risk Raporu Ücretsiz

8 lira istiyor bi ara ücretsizken almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Az önce denedim, ücret istemedi. İlginç.

• Şimdi denedim, 8TL istiyor. Demek kişiye göre muamele yapıyor. Genele bedava sunan banka var mı şu an?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 senelik paket aldım kafam rahat 😊

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Belki daha önceden alanlardan ücret istiyor almayanlardan bir kereye mahsus ücretsiz almasına olanak sağlıyor olabilir.
    Bende ücretsiz olduğu dönemde 2 ya da 3 kez sanırım ücretsiz almıştım şimdi denediğimde 8 tl ücret istiyor.

Bu arada halkbank genel olarak ücretsiz veriyor. Yani 3 kere aldım henüz bir ücret istemedi.
  • 1 yıllık paket alın findeksten arkadaşlar her ayın 4.gününde detaylı KKB raporunuz mail adresinize geliyor.Ayrıca adınıza kredi veya kredi kartı başvurusu yapıldığında size sms geliyor

https://www.findeks.com/satin-al/klasik
  • fthasln F kullanıcısına yanıt
    Halkbank'tan nasıl alınıyor?

• halkbank internet şubesine giriş yaptıktan sonra başvuru-kkb risk raporu adımı var oradan alabilirsiniz.
    İlk olarak talebi alıyor sonrasında rapor hazırlanınca raporu gönderiyor.
  • İnanabiliyor musunuz? Hala ücretsiz bende.
  • ben anlamıyorum kkb notundan size ne, ne işinize yarıyor bu parayla alınacak bişi mi? gidersin bankaya kredisini verirse verir vermezse vermez bi insan kendi notunu niye takip eder, hadi ücretsizse merak edilip bakılır da para verip bi senelik paket aldım diyenler falan yani

• quote:

Orijinalden alıntı: oabey

ben anlamıyorum kkb notundan size ne, ne işinize yarıyor bu parayla alınacak bişi mi? gidersin bankaya kredisini verirse verir vermezse vermez bi insan kendi notunu niye takip eder, hadi ücretsizse merak edilip bakılır da para verip bi senelik paket aldım diyenler falan yani
    Bankadan ne kadar kredi alabilecegin boş limit tutarin veya kart alacaginin limitini gorebiliyorsun yetmez mi?

• 9.5 tl olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Bankadan ne kadar kredi alabilecegin boş limit tutarin veya kart alacaginin limitini gorebiliyorsun yetmez mi?

Alıntıları Göster
    krediye ihtiyacım olduğunda bankaya gider başvururum onlar verirse verir, kredi almıyorlen bunu öğrenmek için niye para vereyim?

• quote:

krediye ihtiyacım olduğunda bankaya gider başvururum onlar verirse verir, kredi almıyorlen bunu öğrenmek için niye para vereyim?

Alıntıları Göster
  • Yine mi ücretsiz oldu hayırdır. İndirelim mi programı

• quote:

Alıntıları Göster
    ben seni alkışlıyorum böle antin kuntün seyleri satanları zengin et sen

kredi notunu bilmeden nası yaşıodun acaba 😂😂😂 insan kredi notunu bilmeden bu saçmalık satılmadan önce nefes bile alamaz yaw 😂😂😂

• ücretsiz falan değil zam gelmiş hatta akbank 9.5 tl istiyor daha önce 8 di
  • Adamın kredi notu düşüktür ve kredi ihtiyacı vardır. Bu yüzden yıllık paket alıp kredi notunu sürekli takipte tutup arttırmaya çalışıyordur. Kredisiz özellikle ev alınmıyor günümüzde.

Kredi notunu takipte tutup yükseltmezse, nasıl alacak ev kredisi ihtiyacı olan.

• quote:

ben seni alkışlıyorum böle antin kuntün seyleri satanları zengin et sen

kredi notunu bilmeden nası yaşıodun acaba 😂😂😂 insan kredi notunu bilmeden bu saçmalık satılmadan önce nefes bile alamaz yaw 😂😂😂

Alıntıları Göster
    Bir psikoloğa görünmeniz lazım sanırım maddi/manevi problemleriniz var umarım en kısa sürede çözersiniz.
    İyi forumlar
  • quote:

Bir psikoloğa görünmeniz lazım sanırım maddi/manevi problemleriniz var umarım en kısa sürede çözersiniz.
    İyi forumlar

Alıntıları Göster
    senin gibi forumlarda 3 kuruş kovalayan insanaşrdan tavsiye alacaksak işimiz var, sen her saniye notuna bak baktıkça yükselir, bankalar acıyıp kredi verir tabi faizi dayayarak

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.