Şimdi Ara

Akaryakıt İstasyonları / Fiyatları / Kampanyaları uygulaması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
5.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam. Arkadaşlar galiba indirip fiyat girmeye başlamış görünüyorlar. Dünden bugüne bayağı fiyat girilmiş durumda. Hepsini belirli periyotlarla güncelliyorum bilginize. Link isteyenlere hatırlatma;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fourabrothers.akaryakit
  • Kardeş İstanbul harici yerlerde pek fiyat yok gibi. Onlar ne zaman yüklenir? İzmir mesela.
  • ios icin yokmu hocam
  • hakan_kara H kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanıcılar girdikçe olacak fiyatlar. O yüzden ne kadar çok kişi kullanırsa o kadar verim alabiliriz. İstanbul anadolu yakasında özellikle e5 tarafında bayağı fiyat girildi ama diğer yerler zayıf dediğin gibi.
  • ios için şu an yok hocam. Android ile başladık. Bunu belirli bir kıvama getirebilirsek ios yapacağım.
  • ios önemli kardeş. onu da yapıver. ya da destek al başkalarından hızlıca gelsin.
  • Potansiyeli olan bir uygulama yolunuz açık olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. İnsanlara duyurabilirsek hem potansiyeli hem de verimi ortaya çıkar :)
  • Kardeş öneri öneri dedin al sana öneri. Yakıt alınan tarihi, ne kadara alındığını ve ne kadar km gittiğini not eden bir bölüm de oluştur. Hatta burada bakım zamanları falan da olsun. Yapmazsan kırılırım :)
  • Hocam önerin için çok teşekkürler. Gayet güzel bir fikir. Bu özellik listemizde idi:) Onun üzerinde çalışıyorum şu an. Biraz daha detaylı bir şey olacak kısmetse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisgumush

Hocam önerin için çok teşekkürler. Gayet güzel bir fikir. Bu özellik listemizde idi:) Onun üzerinde çalışıyorum şu an. Biraz daha detaylı bir şey olacak kısmetse.

Hocam bilgi güncellemelerini günlük değilde günde 2 ya da 3 kez yapsaniz. Sabah bir istasyonun fiyat bilgisini girdim hala boş görünüyor , sanki kaydetmedi diye hissediyorum şu an :))

• Hocam selam. Belli bir süre sonra bu sayıyı günde 5-6 ya bile çıkartabiliriz. Şu an hızlıca iyileştirmeler ile uğraştığımdan ötürü gece yarısı yapıyorum tüm güncellemeleri. Siz hangi ilden fiyat giriyordunuz?
  • alisgumush A kullanıcısına yanıt
    Erzincan hocam

Edit. Hocam size bir öneride ben söyleyeyim. Onaylı kullanıcı diye bir şey ekleyin. Bazı kullanıcılara güvenilir olduğunu onayladıktan ( telefon mail vs kontrolü, ya da kendi belirlediğiniz kriterlere göre kontrol sonrası) sonra fiyatı canlı guncelleme yetkisi verin. Böylece o arkadaşlar normal kullanıcıya ek olarak kendi illerindeki kampanya fiyat vs bilgilerini sürekli güncel halde tutarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhdmr -- 17 Ocak 2017; 17:29:5 >
  • Hocam çok güzel bir öneride bulundunuz. Bunu değerlendirip güvenilir kullanıcı mekanizmasını kurabilirsem önümüzdeki güncellemelerde ekleyeceğim. Teşekkür ediyorum. Bu tarz önerilerinizi lütfen hep paylaşın. Bu arada uygulamayı birkaç günde bir güncelliyorum. Siz de güncellemeyi unutmayın.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fourabrothers.akaryakit
  • İndirdim ama ankarada kullanılmıyor sanırım haritada bir şey göremiyorum.
  • shakircan kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm Türkiye'de kullanılıyor. Konum ve internet ayarınız açık mı? Uygulamayı açtığınızda karşınıza ne geliyor paylaşır mısınız?
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    Hocam sıvı lpg takalım senin canavara :)

Uygulamayi yuklediginde istedigi izinlerin hepsini actim. Konum internet hepsi acik. Bir harita geliyor karsima sadece. Yukaridan listeden herseyi secmeme ragmen haritada birsey goremiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shakircan kullanıcısına yanıt
    Hocam veritabanı yükleniyor diye bir mesaj çıktı mı karşınıza ve o veritabanı tamamen yüklendi mi?
    2- Eğer veritabanı tamamen yüklendi ise haritada yakınlaşarak bakın. Belli bir mesafeden itibaren istasyonlar görünüyor. Bunun sebebi uzaklaştıkça karmaşa olması diye.
    3- İlk 2 seçenek de olmadı ise sizden ricam telefonunuzun marka ve modelini söyler misiniz?
    Hayir veritabani yuklenmedi hocam. Yakinlastirsamda gorunmuyor istasyonlar. Lg g3 android 6.0

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.