Şimdi Ara

Akar'dan Kürdistan bayrağı önünde fotoğraf (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
25.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fotoğraftan rahatsiz olan net kürt düşmanıdır. Irkcidir
    Pkk ile kurtleri aynı görmektir. Bir nevi kelimei şehadet bayrağının önünde duran muslumanlara isidli demek gibi

Ama ki hükumetten değil de CHP den biri bunu yapsaydı herkes tersine yorum yapardı. Bu çelişkiyi göstermek için yorum yapılıyorsa anlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 21 Ocak 2021; 8:39:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gılışdar 'da SSK yı batırdı.

• Corvo_Attano kullanıcısına yanıt
    O megri megriyi söyleyen sizin mahalledeki abi değil miydi
  • Bu yorum kendimi ve ailemi düşündüğüm için silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mpmustafa13 -- 21 Ocak 2021; 11:17:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Fotoğraftaki ne iyi bakın. Türk düşmanı Mustafa Barzani fotoğrafı.

Bunlarda utanma, arlanma, haya ve haysiyet pek bulunmaz hocam. Gözü dönmüşçesine savunurlar sadece. O yüzden türk düşmanı olması bir şey ifade etmiyor bunlar için. Onurunu satan insanlar ırkını mı satamayacak?

• Irak anayasasında da var olan özerk bir bölgenin kendi resmi dili ve bayrağı var aynı gagavuz türkleri gibi moldovadaki. Bu neden bu kadar olay oluyor cidden anlamıyorum. Ortada bir resmiyet ve realite var. İster kılıçdar ister hulusi akar olsun "it is not a big deal".

• Devletin bile kabul ettiği özerk bir bölgeyi, bir türlü hazmedemeyen ermeni ve rum kırmalarını kızdırabilecek muhteşem foto😀😀 hayatta bir amacı olmayan, bir küreğe sap olamamış içinde olabildiğince kürt düşmanlığı olan hatta türk ve kürt kardeştir diyebilecek kadar da oynaktırlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin1667 -- 21 Ocak 2021; 12:21:50 >
  • Jadame J kullanıcısına yanıt

İlk kez mi başına geliyor.

Benim kaç kez yorumumu sildiler.

Yetmedi konuyu sildiler.

Yetmedi defalarca banladılar.

• Muhalefette olsa kimse yadırgamaz.

Kürtlerle Türklerin tarih boyunca bir sorunu olmamıştır.

Kürtleri tarihten dışlamak, onları yok saymak, kabul etmemek çok büyük bir ırkçılık ve popülizmdir.

Bizim tarihimizde avrupalı şerefsizler gibi ırkçılık ve popülizm yoktur.

Orada ciddi bir kürt insan nufüsü var. Irak devletine bağlı özerk bir yapıda yarı devlet statüsündeler.

Türkiye kürtlerinin o bölgelerde eşleri dostları akrabaları var.

PKK nın en büyük isteği Türkiye'nin kürt vatandaşlarına terörist muammelesi yapması ve bu sayede kürt vatandaşların Türkiye düşmanı olması.

Bu sayede PKK, kürt vatandaşları Türkiye'ye karşı ayaklandırmak istiyor.

Kürtler vatanına, dinine, töresine sıkı sıkıya bağlı oldukları için 35-40 senedir bu emellerine ulaşamadılar.

• trt de son dakika canlı yayında şemmamme de oynamış mı sayın genel başkan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 21 Ocak 2021; 12:41:6 >
  • evrim yoktur derler,aha işte kılıçdar evrim geçirmiş görüyorsunuz

• Daha düne kadar genel başkanınız, yardımcıları sözcüleri milletvekilleri ( diğer parti teşkilatı taciz ile ilgileniyor ) pkk seviciligi yapiyorken , yanyana beraber seçim zaferi kutlarken , Atatürk ile paçavra resmini yanyana getirip halay çekip türkü söylerken terörist başının siyasi ayağını desteklerken ,bunun için AİHM ye Türkiye'yi şikayet ederken İNSAN HAKLARI falan filan . Ama resmi bir devlet ile görüşülmesi olunca en Kral milliyetçilik yapıyorsunuz . Bırakın bu işleri . Bırakın . Uçaklarımız teröristleri vururken parti yetkilileriniz kıyım yapılıyor, kişi hakları yok ediliyor diye çığırtkanlık yapıyordu . Bırakacaksınız bu çakma milliyetçiliği . Yemezler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel troll yemi

• Fotinix kullanıcısına yanıt

beni akepeli sanıyosun galiba yetersiz insan seni

• Corvo_Attano kullanıcısına yanıt
    Akepeli değilsen bile muhalefete muhalifsin. Bu da akpnin en cok sevdiği muhalif tipidir
  • Hökömet hep bu cehape ile battı. :)
  • Fotinix kullanıcısına yanıt

ben ortada bir muhalefet göremiyorum açıkçası sen görüyorsan önden buyur yani beni karıştırma kimin ne mal olduğunu herkes biliyor ben de kimseden saklamam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.