Şimdi Ara

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
24
Favori
37.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün paketten yeni çıkardığım maskeyi yüzümde düzeltirken astarından ayrıldı ve şekli bozuldu

Çok çabuk deforme oluyorlar, koruyuculuğu muamma zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam sipariş verdim,satıcı bugün sabah erkenden kargoya verdi.Lcw den cuma akşam aldım daha kargolanmadı.
  • Hocam tesekurler baya arastirmissiniz. Ben konyadayim bu firma elden prakende satis yaparmiki. Kargo ucreti vermesek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeHospitall -- 12 Mayıs 2020; 18:46:23 >
  • Benim maske de geldi.

Ak-Yel 3 Katlı maske, Güncellendi

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Benim maske de geldi.

İzlenimleriniz nedir hocam?. Bide kargoyu gonderen firma konyadanmi gonderdi?

• Teşekkürler.

Ben de 1 adet sipariş geçtim.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Hadi sağlıklı günlerde olsun.

Bir ameliyata başlayın bakalım. Diğer maskelerden farkı bariz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 12 Mayıs 2020; 19:10:5 >
  • Eczanelerde 1 tl maskelerden var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Hadi sağlıklı günlerde olsun.

Bir ameliyata başlayın bakalım. Diğer maskelerden farkı bariz mi?
    Hocam tesekurler baya arastirmissiniz. Ben konyadayim bu firma elden prakende satis yaparmiki. Kargo ucreti vermesek

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Konuda arkadaşın belirttiğinden daha farklı bir durum yok. Sadece şunu belirteyim ben uzak arkadaşlara, kaliteli olan kalın olur vs gibi bir beklentiye girilmesin çünkü kalınlığın koruma ile ile bir alakası yok korumayı sağlayan gözenek boyutu burada da meltblown katman devreye giriyor. Tam ultrasonik, 3 katman var iki ince tela kumaş ve arasında meltblown katman var. Teli pvc kaplı burnunu rahatsız etmiyor. Evde yapabileceğim test olarak şunu söyleyebilirim arkasından üfleyerek bir çakmağı söndürmek zor baya. Herşey olması gerektiği gibi yani.

Fikir olması açısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 12 Mayıs 2020; 19:29:40 >

• biuu kullanıcısına yanıt
    Evde 4 çeşit maske var. Sağ alttaki eczaneden gelen maske onu değerlendirmeye dahi almıyorum. Sağ üstteki Almanya'ya ihraç edilecekken yasak gelince bimde daha önce 5li olarak satılan maske. O maskenin en üst katmanı baya kalın maske de kalın duruyor bu sebeple ve alttaki iki katman normal tela kumaş. Maske kalın ancak üfleme testinde ani bir üfleme ile çakmak sönüyor..

Sol üstteki soly marka eskilerden, tela katmanları bir tık daha kalın akyel den ancak ara katman daha gevşek bu sepeple ani üfleme de yine çakmak bimde satılana göre bir tık daha zor sönsede sönüyor. Akyel bu dört maske içinde soly ile yakın olmakla birlikte aslında en ince maske ancak ara katman filtrasyonu yüksek olduğu için çakmağı söndürmekte oldukça zor. Ancak çok güçlü bir şekilde uzun uzun üflerseniz titreyerek söndürebiliyorsunuz.

Sonuç olarak bunlar arasında işini en iyi yapan akyel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 12 Mayıs 2020; 19:49:41 >

• 60 lira pahalı
  • bende hiç bir yerde nfb markasını bulamıyorum, gratisten yasaktan önce almıştım, çok beğendim. bitmesin diye uğraşıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rekabet Kurulu’ndan “maske fiyatları” soruşturması - Kurul, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde tıbbi, koruyucu ve kumaş maskelerin üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren 10 teşebbüs hakkında, ortalama yüzde 600-700 fiyat artışları nedeniyle soruşturma başlattı
  • 1 Kutuda ben sipariş geçtim. Konu sahibi arkadaşa teşekkürler
  • İlk mesajı güncelledim buraya da yazayım.

"Üfleme testi."

Normalde kıpırdamayan çakmak alevini ayna karşında şimdi tekrar tekrar denedim söndürebildim.

Üf desen sönüyor yahu gibi bir durum yok, yanlış anlaşılmasın. Uğraşınca sönüyor demek istedim.

Sanırım doğru yönlendirememişim nefesimi.

Bu hususta hepinizden özür dilerim.

Ancak bu üfleme gücü diğer basit maske ile kıyas edilemez. O hususta içim rahat.
  • Aldık bir paket araştıran paylaşan arkadaşlara teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

bende hiç bir yerde nfb markasını bulamıyorum, gratisten yasaktan önce almıştım, çok beğendim. bitmesin diye uğraşıyorum
    Bende gratisten almıştım. Maske çok güzeldi ama burun teli yoktu. Şimdi kullanmakta tereddüt ediyorum.
    Maskeye tel takabilme yollarını arıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.