Şimdi Ara

Aiwa nsx R41

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aiwa nsx R41 müzik setinı nerde bulabilirim yada satmayı düşünen arkadas varsa pm den ulaşabilir bana

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    sahibinden vs takipteyim hocam ama bulamıyorum r30 var r70 var r71 var bi r41 yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurturk06

sahibinden vs takipteyim hocam ama bulamıyorum r30 var r70 var r71 var bi r41 yok

Çok iyi aiwa müzik setleri var neden illa bu model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

quote:

eskiden bende vardı taşınırken düşüp paramparca oldu eski bi alışkanlık diyebilirim normalde sony mhc rg440s müzik seti var zaten pc de logitech z906 ama aiwa nsx r41 başka gözümde güzel set sesi bass ları iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

quote:

eskiden bende vardı taşınırken düşüp paramparca oldu eski bi alışkanlık diyebilirim normalde sony mhc rg440s müzik seti var zaten pc de logitech z906 ama aiwa nsx r41 başka gözümde güzel set sesi bass ları iyiydi

Set duruyorsa yaptır? Forumda usta var. Ona bi göster?

Daha üst model varsa onu al. Onda da aynı performansı alabilirsin bence.

r41 in üst sekmeni var elimde nsx r71 gövde ve nsx r30 kolonları baglı bide sony mhc rg440 s müzik seti var vidası bile sökülmedi kaset calarına kadar sağlam ama r41 cidden gözümde baska elimde olsa yapdırtırım satan varsa düşünmeden alıcam gercekden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.