Şimdi Ara

AİRTİES RR-205(ACİL YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde smile adsl'nin hediye olarak vermiş olduğu airties-205 kablosuz modem var.
    Bu modemi ben ttnet'te kullanmak istiyorum ve internette ttnet'in setupunu indirip kurdum modemi bilgisayarıma ör:kullanıcı adı:xx@ttnet.com yapıyorum ama otomatikmet xx@smileadsl.com oluyor bunu nasıl halledicem bu modem boşamı çıktı şimdi bunu ttnet internetimde kullanamayacakmıyım acil cevap yazarsanız çok sevinirim....

• Arkadaşım zannedersem smileadsl ile birlikte verilen modemden söz ediyorsun.

Resetlemeyi yada standart firmware yüklemeyi denedin mi?

Firmware yüklerken dikkat et cihazın hiç açılmayacak şekilde kilitlenebilir.

http://www.airties.com/index.asp?page=support&id=2&detail=f&dil=eng&sayfa=1
  • Firmware dosyasını indirdim .bin uzantılı bunu nasıl açıcam ve yükleyecem
  • önce modemin arayüzüne giriceksin
    192.168.2.1
    burdan aşşağıdaki seçeneklerden
    yönetim ya da araçlara giriceksin orda firmware güncelleme olucak
    orda zaten .bin dosyası isteyecek gözatı tıklayıp dosyayı göstericeksin tamama tıkladığında işlemini yapıcak
  • Tamam bu dediklerinizi yaptım gözattan seçip yükledim yükleme bittikten sonra bir ekran çıkıyor ve orda bana şifre girmem isteniyor oraya ne şifresi girecem adsl şifremi giriyorum oraya olmuyor interal error exiting diye bir yazı çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: CENKKK

Tamam bu dediklerinizi yaptım gözattan seçip yükledim yükleme bittikten sonra bir ekran çıkıyor ve orda bana şifre girmem isteniyor oraya ne şifresi girecem adsl şifremi giriyorum oraya olmuyor interal error exiting diye bir yazı çıkıyor

şifre girmeden boş halde entera tıkla.Yani şifre yok.

Bu çözüm olmazsa,modem açık halde iken modemin arkasında ufacık bir reset düğmesi vardır.Modemi resetle.

Yaptıklarını ve sonucunu anlatırsan, yardımcı olmaya çalışırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 18 Ağustos 2008; 11:52:15 >
  • türk telekomun ve smile ın kampanya kapsamında verdiği airties modemlere standard airties fw yüklenmiyor. koruma koymuşlar..
  • sana sorulan yere modemin şifresini giriyorsun.senin girdiğin şifre telekomun sana verdiği şifre.direkt enterla şifresi yok.bi de modemi yeniden başlat.sonra ayarlarını tekrardan yapman gerek(k.adı ve şifre).
    @lazzeus arkadaşım koruma falan yok bizim buarada 30 yakın modeme fw yükledik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.