Şimdi Ara

AIRTIES AIR-2610 866 Mbps KABLOSUZ USB ADAPTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alanında en iyi ürünlerden biri arkadaşlar...
    Kısa süreliğine fiyatta indirim oldu. N11 de daha uygunu yok. en uygun 2. fiyat 180 TL ondada kargo ücretli. 25 TL sevgililer günü puanıyla fiyat dahada güzel olur.

http://www.n11.com/airties-air-2610-866-mbps-kablosuz-usb-adaptor-P40359737

N11 artan fiyat sıralaması.
    http://www.n11.com/arama?q=air+2610&srt=PRICE_LOW

• Sevgililer gunu puanları 26 ocakta silinmedi mi? Bende yok artık. Yanlışım varsa duzeltiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu niye böyle pahali ne özelligi var

• Sevgililer günü puanını eklemek gerekiyor hesaba. Kuponlar sayfasında kupon ekle kısmına 25TLİndirim yazmak yeterli ama 200 tl alışveriş şartı var kuponun geçerli olması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Sevgililer günü puanını eklemek gerekiyor hesaba. Kuponlar sayfasında kupon ekle kısmına 25TLİndirim yazmak yeterli ama 200 tl alışveriş şartı var kuponun geçerli olması için.

150 TL ydi alışveriş sınırı. 200 mü olmuş.?

• HuRGeNeR@L kullanıcısına yanıt
    Evet

25TLİndirim Sepet Kuponu 25,00 TL (200,00 TL üzeri için) 02/02/2015 - 14/02/2015
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

Bu niye böyle pahali ne özelligi var

866 MBPS

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

866 MBPS

evinizde 866 mbps internet mi var -

hangi ülkede yaşıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

866 MBPS

evinizde 866 mbps internet mi var -

hangi ülkede yaşıyorsunuz

1.866 mbps teorik hızdır.Pratikte o hızı vermez.
    2.Bu tür ağ aletleri sadece internete bağlanmak için kullanılmaz.(tabi siz bilgisayarınızı sadece internet bağlantısı için kullanıyorsanız ayrı.)
    3.Bu cihazın hızından faydalanmak için çift bant 811.ac destekli modeminiz yada ağ cihazınızın olması gerekir ki, tek ihtiyaç 866 mbps internet değil.
    4.Rica edicem bilginiz olmadan ukalalık yapmayın.
    Hayırlı geceler.

• 5ghz bandinda calisan urun alacak olan varsa buna dikkat etsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Mevcut internetime uygun olarak fiyatı da çok uygundu 5-6 ay önce Airties 5453 modem aldım.
    Usb adaptör almak istiyorum bir kaç kişiye sordum TP-LINK TL-WN8200ND bunu al derler. yorumları gayet iyi ama,
    belki ac destekli bir modeme geçiş yaparsam ileriye dönük Airties Air 2610 866 Mbps 11ac almak daha mantıklı diye düşünüyorum.
    Airties 5453 modemde bir sıkıntı yaşar mıyım. Ayrıca bu 2610 nasıl bir üründür. uygun görür müsünüz?
    teşekkürler.
    iyi bayramlar.
    saygılar.
  • Arkadaşlar, uzun zamandır buraya kimse yazmamış ama bu cihazı alan biri varsa linux tabanlı iptv set box veya android tv box'ta çalışıp çalışmadığını söyleyebilir mi? Teşekkürler
  • suanda hepsiburada.com uzerinden %74 lük indirimle 229 TLDEN 60 TLYE İNDİ...BENDE BU FIRSATI KACIRMADNA hemen sipariş ettim windows 10 laptop sizce calısırmı ve calıstıranlar varsa ürün hakkında bilgi verebılırmısınız...
  • ben da vatan bilgisayardan 59 liraya aldım. iki haftadır kullanıyorum ama ilk günden beri şöyle bir sorun var.

bir süre sonra adaptör donuyor sadece mavi ışığı yanıyor. bilgisayardan çıkarıp yeniden takıyorum öyle çalışıyor. yeniden donunca yine çıkarıp tekrar takıyorum.

sürücüsünü falan silip yeniden yükledim. aygıt yöneticisinden kaldırıp yeniden ekledim ama hala aynı sorun var.

bu arada w10 masaüstü bilgisayarda kullanıyorum. garanti işi uzun süreceği için veremiyorum. internet lazım oluyor.
  • Dandik ürün.

Evde Dark Rangemax var 1 kere kopma yaşamadı. Bu sürekli kopukluk yaratıyor, Rangemax alalı 4 yıl olmuştur.

Bir de modem yanında tavsiye edilen ürün falan filan. Aslında kopukluk diyemem, network yoğun data transferinde yığılıyor işte, inme geliyor..

Işık sabit yanıp kalıyor.. 300 küsür liralık ac modem için 2 tane aldık ama çöp!!

Türkiye'de ne çöp değil ki?

İşin yoksa çıkar tak... Bazen windows açılırken oluyor, çıkar tak!! Dondu mu çıkar tak!

Aldığım günden beri 100 kere kopmuştur, daha windows 10 driver bile yok.

01-10-2014 İndir
    04-12-2015 İndir

İki tane driver var, ALOOO ALOOO orda mısın Airties ALOOO yıl 2017 ALOOO.. Çıkar tak düzelir ALOOO!!
  • Almayın aldırmayın.

Zırt bırt kopuyor.

Yeni adaptor bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.