Şimdi Ara

Airties 5650 aldım, sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.484
Cevap
30
Favori
185.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nevrans

Bende teknosadan bugün aldım 5650 modeli daha önce ttnet huaweı modemi vardı aldığım airties modemden sonra pıng 0 download hızım 32 mb upload 2.00 oldu çok memnunum

bittorent ayarlariniz modemi kapatıp açinca sifirlaniyor mu rica etsem kontrol edermisiniz
  • Bittorenti denemedim fakat şunu anladım huaweı modem değişiminden önce hızım 25 mb ping 50 upload 850 şimdi bu airties modemle tam hızları alıyorum 32 mb hız pıng 5 upload 1.95 modem değişimi çok fark ettirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz,

Bildiriminiz üzerine AirTies test laboratuvar'ında yapılmış olan testlerde, modemin açılıp kapanması sonucu ayar resetlenmesine rastlanmamıştır.

Modem üzerine takılan USB disk içerisinde oluşturulan " .access_conf " isimli dosya, yapılan torrent ayarlarını saklamaktadır. Ayarlar yapıldıktan sonra USB disk değiştirmeniz, bu ayarların yeniden yapılandırılmasını gerektirecektir.

Bilginize sunarız.
    Saygılarımızla,
    AirTies Teknik Destek Ekibi
  • AirTies Teknik Destek A kullanıcısına yanıt
     Airties 5650 aldım, sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

indirmiş oldugum torrentler silinmiş

Airties 5650 aldım, sorusu olan varsa elimden geldiğince cevaplayabilirim.

torrent programinin tutmuş oldugu loglar sifirlanmiş

ben ayarlar sifirlanmasin diye kapatmiyordum modemi siz öyle söyleyince bir deneyeyim dedim diger ayarlari duruyor. bu hatalar normal mi ? tesekkurler

not : şimdi fark etttim yeni torrent dosyasi ekleyemiyorum. yeni aldım modemi 26.11.2013 faturali garantiye mi göndereyim aldıgım yerle mi görüşeyim. ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuBBa123 -- 29 Kasım 2013; 21:34:49 >

• Modemin harici disk in içinde oluşturduğu dosyaları silmiş olmayasınız. Modem ayarlarından diski kaldır ı seçip disk i çıkarıp yeniden takın.
  • Bende bir haftadır kullanıyorum modemi bittorrent özelliği gerçekten faydalı özellikle seed kasmak için pc ye ihtiyaç duymaması süper birşey. Birkaç dosya indirdim bittorrent aracılığı ile indirmeler bitince seed etmeyi durdurmadım bu süreçte modemi defalarca açıp kapattım taki dün akşama kadar dün akşam modemi açıp kapattım bittorrenti açtım sonuç tüm torrentler gitmiş ayarlar sıfırlanmış fakat inen dosyalar usb de duruyor tahminimce modemi direk power düğmesinden değilde arayüzden yeniden başlatmak gerekiyor azda olsa böyle bir durum yaşanma ihtimali varmış. Ayarlar için bir çözüm yok yeniden yapılandırmak gerekiyor, aynı torrent dosyalarını yeniden yüklediğinizde diski kontrol ediyor dosya mevcut olduğu için indirme süreci başlamıyor sadece dosyayı kotrol edip seed etmeye kaldığı yerden devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuck_bass -- 30 Kasım 2013; 11:54:49 >
  • orhan kullanıcısına yanıt
    yok hocam silmedim samgung 500 gb 2.5 inç harici takili
  • arkadaşlar QoS ayarlarindan trafik sinirlandirmayi deneyen oldu mu. Ben denedim. %100 trafik ayirmama ragmen. web sayfalarinin yarim aciyor. (resimleri tam olarak yüklemiyor.) sayfalarin bazilarini hiç açmiyor. mesela buraya giremedim qos aktifken. bunu deneyen var mi.
  • AirTies Teknik Destek A kullanıcısına yanıt
    air 5650 standart ver. modemi icin:

kablosuz bolumunden mesh ayarlarina girdim ve bir tane mac adresi ekleyip kaydettim.

daha sonra bu mac adresini silip kaydete bastigimda ok sorun gozukmuyor sayfada ama sonra wireless isigi sonuyor ve kablosuz erisimim kapaniyor. modemi kapayip acinca mac adresi orada duruyor yani silinmemis oluyor.

ap acik yada kapali olmasi birsey degistirmiyor.

ayrica bu modelde ses problemi var. artik bir problem mi bilmiyorum ama eski modemlerimden hic ses gelmiyor.

forumda cogu kisinin modeminden tissss diye ses geliyor. sadece birkac kiside yok.
  • Bugün Wİ-Fİ hızında dalgalanma yaşıyorum kablolu bağlantıda sorun yok bu arada sorunu buldum ben şunu farkettim wifi hız dalgalanma sorunu çevredeki diğer modemlerin sinyalinden kaynaklanıyor mesela dün ben 18 adet wifi sinyali buldum bu modemin anten gücü 4 db olmalıydı sanırım bir adet 4 db antenli router alcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 2 Aralık 2013; 13:40:58 >
  • Bende bugün aldım ses falan duymadım 3-4 kere yanına gidip baktım ses falan yok topkapı vatandan aldım.
  • Bende ses duymadim ben modemin dibindeyim 150 mbs diyor tablet cihaz normalmi bu arkadaslar.

• Dlna kullanarak harici hdd'de ki mkv'ler tv'de sorunsuz bir sekilde izlenebiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu modemi araştırdım almayı düşünüyorum.Şu an kullandığım modemde yaşadığım sorunlar linkte o sorunları bu modemde yaşama ihtimalim var mı sizce? 204 modelini kullanıyorum aldığımda akıllı telefon bile yoktu neredeyse doğru düzgün sanırım kaldırmıyor evdeki trafiği.Bu modemi alıp yanına yetmezse AP almayı düşünüyorum sorunları bitirir mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_84929354/f_//tm.htm#84929354
  • Bu modemde IPv6 varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

air 5650 standart ver. modemi icin:

kablosuz bolumunden mesh ayarlarina girdim ve bir tane mac adresi ekleyip kaydettim.

daha sonra bu mac adresini silip kaydete bastigimda ok sorun gozukmuyor sayfada ama sonra wireless isigi sonuyor ve kablosuz erisimim kapaniyor. modemi kapayip acinca mac adresi orada duruyor yani silinmemis oluyor.

ap acik yada kapali olmasi birsey degistirmiyor.

ayrica bu modelde ses problemi var. artik bir problem mi bilmiyorum ama eski modemlerimden hic ses gelmiyor.

forumda cogu kisinin modeminden tissss diye ses geliyor. sadece birkac kiside yok.

4 tane ayni modemden degisim oldu 4 dunde tisss diye ses gekiyir bende iade ettim

• Merhaba ,
    ASUS DSL-N55U ve AIRTIES AIR 5650 arasında kaldım.Siz hangi modemi önerirsiniz ? Teşekkür ederim.
  • Tekos kullanıcısına yanıt
    AirTies Air5650 kullanıcısıyım ama ASUS DSL-N55U almanızı tavsiye ederim, daha gelişmiş bir modemdir.

Benim 5650 aldığımda Asus'un bu modemi piyasada yoktu mecburen almak zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

AirTies Air5650 kullanıcısıyım ama ASUS DSL-N55U almanızı tavsiye ederim, daha gelişmiş bir modemdir.

Benim 5650 aldığımda Asus'un bu modemi piyasada yoktu mecburen almak zorunda kaldım.

Ben sizin bütün yazdıklarınızı okudum.Ama Asustan çok sıkıntı çekenler var (bittorent,mediplayer bağlantıları vs).Ama siz airtiestan memnunsunuz dimi bittorent media player vs. iyi çalışlıyor sonuçta.Gelişmiş bir model olması önemli ama kullanamadıktan veya sıkıntı çektikten sonra bir anlamı yok.Yoksa asus garanti,görsellik ve firma olarak airtiestan çok üstün bir şirket.
    @Srcn81
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekos

quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Ben sizin bütün yazdıklarınızı okudum.Ama Asustan çok sıkıntı çekenler var (bittorent,mediplayer bağlantıları vs).Ama siz airtiestan memnunsunuz dimi bittorent media player vs. iyi çalışlıyor sonuçta.Gelişmiş bir model olması önemli ama kullanamadıktan veya sıkıntı çektikten sonra bir anlamı yok.Yoksa asus garanti,görsellik ve firma olarak airtiestan çok üstün bir şirket.
    @Srcn81

Airties 5650'den memnunum bittorrent özelliği ve usb disk takınca ağ üzerindeki tüm bilgisarlardan disk içindeki dosyalara ulaşmak çok iyi.

ADSL2+/VDSL2 Hatlarda çalışmaktadır.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.