Şimdi Ara

Airpods Pro 1649 TL | Airpods 2 839 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
6
Favori
30.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ön sipariş ile alsaydım çıldırırdım galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 29 Kasım 2019; 18:26:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol hesabıma bir türlü kupon yüklemediği için hafif kızgınım. Ancak n11, trendyol gibi siteler başka satıcılar aracılığıyla ürün sattıkları için mesafeli yaklaşıyorum. Bundan 2 ay önce n11'den 899 TL'ye 3 adet Airpods 2.nesil kablosuz şarjlı modeli aldım ve 3 tanesi de sahte çıktı. Neyse ki kutuyu kontrol ettim, seri numaralarını Apple Destek uygulamasına okuttum, kayıt bulunamayınca ambalajları açmadım. Bu tip sitelerden alırken dikkatli olmanızı öneririm.

Pro'yu 1200-TL altına alan arkadaşım bunu başardıysan seni tebrik ediyorum. Fiyatın kalem kalem ayrıntısını da öğrenmek isteriz.

Baktım stok bitmiyor, Vatan'dan dün gece verdiğim internet siparişini telefonla iptal ettim.

Vatan'ın mağazasına giderek satın aldım.
    Paraf'ın "Paraflı Cuma" kampanyasına katılıp 40-TL paraf para aldım, hesabıma yüklendi.
    İlave olarak 10-12 TL de puanlardan kullandım.
    Sonuç olarak 745-TL'ye Airpods 2 almış oldum. Alan tüm arkadaşlarla güle güle kullanırız inşallah.

Bu arada kasada ödeme işlemine başlarken Teknosa'nın Airpods Pro'yu 1600-TL'ye düşürdüğü bildirim geldi. Anlık tereddüt oluşsa da Airpods 2'yi aldığım fiyat ile arasında %100 fark olduğunu görünce altı üstü kulaklık, alıp geçeyim dedim ve aldım.

• Airpods Pro ve 1159 TL ? İ M K A N S I Z ! Hadi başka kapıya.
  • Biraz once teknosa benden airpods pro parasini cekti ancak siparis goruntulenemiyor. Musteri hizmetlerini ariyorum 24 saat sonra arayin diyor saka gibi :)
    En temizi gidip apple dan almak rezalet.
  • 1599tl ye teknosadan aldım 100 TL chip para verdi teknosada geçerli iyi mi yaptım kötü mü bilemedim daha ucuzlar mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: dost..:)

Bu mesaj silindi.
    Hala atıyorsun receppp

• bLind kullanıcısına yanıt
    Aynı kararsızlıkla fiyatı nedeniyle gittim Airpods 2 aldım. Farkı test etmek isterdim ama ne yazık ki çevremde kimsede yok. Umarım memnun kalırsınız.

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Bende zaten 2. Nesil vardı pro tanıtıldığı hafta sattım para ederken ben 780 e ikinci elini sattım sonra 700 e bile alanlar oldu. Ama yinede fiyatı yüksek geliyor.

• dost..:) kullanıcısına yanıt
    Tamam hadi faturayı ve siparişi göster ?
  • N11 den. 899 tlye airpods 2. Nesil kablolu şarj airpods almıştım. 100 tl indirim. 20 tl bonus + 75 tl n11 bonus geldi. Ama hiç memnun değilim. Kulağımda hafif oynasın hemen şarkı kesiliyor. İçindeki sensörler çok hassas. Yolda yürürken kafamı çeviriyim duruyor. Çakma tws bile daha iyiydi. Benim kulakmı bozuk, yoksa airpods mu bilemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birber80 kullanıcısına yanıt
    2 yıl kullandım hiç dediğiniz sorunu yaşamadım. Hatta benimki 1. Nesildi. Kulak süngerlerinden kullanabilirsiniz kulakta daha sağlam durması için. Ses kalitesini de arttırıyor.

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Sünger mi yoksa silikon mu hocam?

• birber80 kullanıcısına yanıt
    Sünger.

• bLind kullanıcısına yanıt
    İyi fiyata satmışsınız. Siyah renkte airpods pro 2 çıkınca değiştiririz inşallah :)

Evet iyi fiyata sattım gerçekten bugünde şansıma arkadaş teknosadan birseyler alacakmış bana gelen chip parayı da kullandık o bana nakit verdi 1500tl ye almış oldum yani proyu.

Zaten seri numarayı biz kaydetmiyor muyduk ben mi yanlış biliyorum? Sorgulayınca kayıt çıkmıyor. Sonra kendi bilgilerimizle eşleştiriyoruz? Turkcell’den aldığımda da bu şekilde oldu.

• qeep kullanıcısına yanıt
    Kaydetme değil de satın alma tarihini biz giriyoruz.

• Ben daha eşleştirmeden kutudan sorguladığımda desteğin bitişini 08/2021 gösteriyordu. Sizlerde nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipmaker -- 30 Kasım 2019; 10:12:10 >
    Bende geçerli satın alma tarihi bulunamamıştı. Kendim girdim ordaki pencereye. Önceki airpodsta da olmuştu bu

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.