Şimdi Ara

Airpods Pro 1649 TL | Airpods 2 839 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
6
Favori
30.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İade ürün mü sattılar acaba. Kutu içeriği de bana çok temiz gelmedi. Apple Servis’ten sorgulatma imkanımız var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Apple desteğe yazabilirsiniz onlar sorgular.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cream cheese kullanıcısına yanıt
    Apple Destek ile 20 dakika kadar görüştük. Aktifleştirirmiş diyemeyiz dediler. Check Coverage sayfasından tarih girmek istedik, hata verdi. Fatura istediler, sisteme yükledim. Bu defa seri numarasının faturada yazması lazım dediler. 5 dakika araştırdılar elle yazıp bir daha gönderin dediler. Fatura yanımda olmadığı için ertelendi. Vatan'ı hakikaten sevmiyorum, şimdi götürsem yok öyle şey ürün sıfır tabi, kişisel ürün değiştiremeyiz derler.

Dün birlikte aldığım arkadaşın üründe de daha kutuyu açmadan tarih çıkıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipmaker -- 30 Kasım 2019; 11:20:25 >
    Doğru olanı sistemde satın alma tarihi görünmemesi ce bizim tanımlayarak başlatmamız hocam. O seri numarasını sistem görüp bir tarih veriyorsa ve bu da tam yasal garanti süresine uymuyorsa başkası kullanmamış olsa bile ya seri numarasını kaydetmiş ya (pek ihtimal mi bilmem) seri numarayı kopyalamıştır.

• Beyler sizde de bu şarj kutusunun üst kısmını sağa sola ittirince tık tık oynuyor mu

• Galeksus4 kullanıcısına yanıt
    iPhonedo kanalında bununla alakalı uzun bir inceleme videosu var. Airpods Pro'nun kapağı oynadığını da gösteriyor.

• Airpods Pro Vatan'da 1.598₺ oldu.
    Kablolu şarjlı Airpods 2.Nesil ise düne göre 100₺ zamlanarak 898₺ olmuş.

Airpods Pro 1649 TL | Airpods 2  839 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

iPhonedo kanalında bununla alakalı uzun bir inceleme videosu var. Airpods Pro'nun kapağı oynadığını da gösteriyor.
    İzledim hocam genel bir durum olsa gerek

• Bugün ben de sisteme satın alım tarihi girerek onayladım tarihi.

1 haftadır memnun şekilde kullanıyorum Pro'yu.
    hiç bir airpods iphone gibi otomatik aktif olmaz. siteden aktif etmeniz gerekir.
  • Valla yorumlarınızı okudukça iyiden iyiye moralim bozuldu. Benimki Temmuz 2019 üretimi garanti bitişi 08/2021 diyor, birlikte aldığımız arkadaşın Kasım 2019 üretimi onun da Aralık 2021 diyor.
    Apple ürünün daha önce aktifleştirilip aktifleştirilemediği konusunda net cevap da vermek istemiyor. Faturada seri numarası yazmıyor diye de düzeltmek istemiyorlar, elle siz yazın bize bir daha gönderin diyorlar. Ne yapacağımı bilemedim, ucuz alacağız derken nereden bulaştım bu Vatan’a.

Sadece tarih de değil, sol kulaklığın birleşim yerinde plastik çıkıntılar da var.
    Şarj kutusunun arasından siyah tüy bile çıktı yahu.

Ben de dün Vatan'dan almıştım hocam. Bende de 29 Ağustos 2021 diyor garanti bitiş için.

Airpods Pro 1649 TL | Airpods 2  839 TL

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Apple tarihi düzeltmedi hocam. Faturada seri no yok, siz elle yazın bir değerlendirelim diyorlar. Henüz harekete geçmedim.

• AirPods Pro 1.599₺ >https://www.oryox.net/airpods-pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ea430 -- 9 Aralık 2019; 15:53:39 >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    dostum ben airpods u düsseldorf apple store dan aldım seri no vs sorgulattığımda garantinin başlama tarihi satin aldığım gün gösteriyordu.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Madem bu kadar çok biliyosun gerçek kablosuz profesyonel kulaklık önerini alalım.

• Valla parasını performansıyla kıyaslayıp laf ediyorsunuz ama ben kullanışı bu kadar rahat başka bir kulaklık görmedim hiç. Yoksa iş sadece ses kalitesi olsa elbette başka kulaklıklar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Ben de dün Vatan'dan almıştım hocam. Bende de 29 Ağustos 2021 diyor garanti bitiş için.

Hocam kutunun kapak kapalıyken sağa sola itince hafif çıt çıt sesi geliyor mu

• 2.nesil sarj kutulu airpods bime geliyormuş 850 tl'den
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.