Şimdi Ara

AIRPODS MİKROFON SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Airpods kulaklıklarımı 7plus telefonumda kullanıyorum. Sorunum telefonda konuşurken karşı tarafın sesini duyuyor olmama rağmen benim sesim gitmiyor ama bu olay sadece telefonda görüşürken ve whatsapp’ta görüşürken oluyor. Oyun oynarken (pubg) oyunda sesim karşı tarafa gidiyor. Başına böyle bir durum gelen ya da çözümünü bilen varsa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım

• Yegenimde senin tersine sorun yaşıyor
    7plus telefonunda airpods pro kulakligi kullaniyor
    Muzik dinlerken görüşme yaparken tel WhatsApp vb
    Hicbirinde sikinti yok ama pubg girdiginde ses karşı tarafa gitmiyor
    Bu sorunu yasayan cok kisi var ancak çözüm bulunmus değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bhz47 -- 27 Aralık 2020; 15:32:37 >
  • merhaba aynı sorunu yaşıyorum pubg de hiçbir sorun yok normal görüşmede sıkıntı var. Çözdüyseniz bana da yardımcı olur musunuz ?

• Airpods kullanıyorum.whattan ses kaydı atıyorum Google'dan mikrofon ile webte arama yapıyorum yada youtubede mikrofon ile arama yapabiliyorum ama konuşma esnasında karşı tarafın sesini alırken kendi sesim gitmiyor..mi9t Xiaomi kullanıyorum varmı çözümü bilen arkadaş ????

• Bendede aynı sorun var

• bende mikrofon sorunundan dolayı ZenTech Denizli ye verdim. Geri dönüş bekliyorum

• iphonelarda modeline göre 3-4 adet mikrofon bulunur örneğin normal çağrıda çalışan mikrofon ile whatsapp ses kaydı vs mikrofonu ayrı. acı şekilde test edildi 😃

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.