Şimdi Ara

Airfryer veya actifry (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
270
Cevap
15
Favori
96.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    actifry al geç başkan philips yazılanlar hikaye hepsi aynı.
  • philipsden memnunum ama yeterli gelmediği zamanlar oluyor haznesi küçük. yazlık eve actifry 1.5 olandan düsünüyorum. fiyatlar ucmus ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • culudamar C kullanıcısına yanıt
    merhaba, ben tefal actifry kullaniyorum. sadece patates kizartmiyor, bir cok yemek de yapabiliyorum. Mutfagimdaki bir numarali urun oldu resmen :)
  • merhaba,

3 senedir philips kullanıyorum, bekarken elim ayağımdı, şimdi de eşimle severek kullanıyoruz, hazır patates harici ben patates pişiremedim, onun dışında ise mükemmel bir cihaz, mutfak köşesinde yer kaplamıyor, biraz küçük evet, özellikle 4 tane milföy ancak alıyor. Ama milföyleri harika yapıyor, kestane pişirmesini ise yemeyen anlamaz,

içinde muffin kalıplarında kek yaptık, çok güzel oldu, ama küçük olmasından 4 tane ancak aldı, hazır pizzayı gayet güzel pişiriyor, tam ızgarası boyutundan olduğundan içine rahatça sığıyor. Ekmek kızartmak içinde gayet güzel.

Şu an ev hediyesi olarak almak istiyoruz ancak üründen bulamıyoruz, sadece bir yerde var orası da 560 TL istiyor ki o parayı da veremem,

üründen gören,bilen varsa bilgi verirse çok memnun olurum. Ablama aldık, kendimiz kullanıyoruz şimdi bir tane daha almak istiyoruz.

• hamucera kullanıcısına yanıt
    Actifry deli gibi satarken Philips'in ürünü neden getirmediklerini araştırmak lazım.

Yeni tip Actifry çok güzel. 35 dakikada kızarttığı patatesleri yeni seride 10-15 dakikada kızartıyor ama fiyatı çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Actifry deli gibi satarken Philips'in ürünü neden getirmediklerini araştırmak lazım.

Yeni tip Actifry çok güzel. 35 dakikada kızarttığı patatesleri yeni seride 10-15 dakikada kızartıyor ama fiyatı çok yüksek.

Yenisi oahalı evet ama ondan da yok, philips bayisi de neden gelmediğini bilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

quote:

Yenisi oahalı evet ama ondan da yok, philips bayisi de neden gelmediğini bilmiyor

Ondan da yok derken yeni çıkan tip Actifry'da mı yok? Daha geçen hafta bir AVM gezerken vitrinde görüp satıcıya sormuştum. Ben de o zaman yeni tip Actifry'dan haberim oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

quote:

Ondan da yok derken yeni çıkan tip Actifry'da mı yok? Daha geçen hafta bir AVM gezerken vitrinde görüp satıcıya sormuştum. Ben de o zaman yeni tip Actifry'dan haberim oldu.

Bilmiyorum hocam, internette airfryer bulamadım. Bir tane philips bayisi aradım, elimizde var fiyatı 520 dedi.

• Actifry cok pahalı. Airfryer'in XL versiyonu Türkiye'ye niye gelmiyor anlamak mümkün değil.

• ben severek tefal actifry kullaniyorum. her cesit yemegi kolayca yapabiliyorum, hem zamanimi almiyor hem de cok saglikli. Biliyorsunuz balik sezonundayiz. Gecenlerde hamsi yaptim, hem cok cabuk oldu hem de citir citir baliklari ailcek yedik.herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazli123

ben severek tefal actifry kullaniyorum. her cesit yemegi kolayca yapabiliyorum, hem zamanimi almiyor hem de cok saglikli. Biliyorsunuz balik sezonundayiz. Gecenlerde hamsi yaptim, hem cok cabuk oldu hem de citir citir baliklari ailcek yedik.herkese tavsiye ederim.

Ben balık yapmaya çekindim.

Hem koku çıkmaz diye hem de balık dönüş yaparken parçalanır diye çekindim. Siz nasıl yaptınız?

• Tefal Actifry Express 1,5 Kg Fritöz 539tl maliyet ile aldık bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim önerim actifry. üniversiteden beri kullanıyorum. benim yemek yapma alışkanlığımı sağlayan ürün budur :D hem çok pratik, hemde bana baya bi yağ tasarrufu sağladı. hele ki şu ara balık zamanı. evde kokuyu her tarafa yaymadan çıtır çıtır balıklar bile pişirebilirsin. yemek seçeneği çok fazla (home and cook tv'den bakabilirsiniz). ben aldığım günden beri hiç bi sorun yaşamadan kullandım, temizliği de oldukça kolay
  • Philips Airfryer XL amazondan aldim kampanya yapmışlar kullanan var mi?
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    büyük cesaret hocam gümrükte sıkıntı cıkarmaz mı? birde elektrik uyum işini nasıl yapıcaksınız? 299 dolar +166 dolar shipping ve gümrük masrafları diyor. Ankastre set fiyatina geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 17 Aralık 2016; 21:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

büyük cesaret hocam gümrükte sıkıntı cıkarmaz mı? birde elektrik uyum işini nasıl yapıcaksınız? 299 dolar +166 dolar shipping ve gümrük masrafları diyor. Ankastre set fiyatina geliyor.

Yok hocam kampanya vardi amazon.de den aldim almanyadan 125 euro philips arti üstüne 35 euro vergi odedim ama onu geri alma ihtimalim var yada bir kısmını en azindan.. bakalm ürün gümrüğe takılmıyor sonuçta vergisini alirken pesin pesin çekiyor amazon gumruk vergi istemezse ya da daha az isterse kalani iade ediyor bana 500 600 arasina malolcak gibi bu model Turkiyede yok cok bakındım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 17 Aralık 2016; 22:02:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ağababa

Tefal Actifry Express 1,5 Kg Fritöz 539tl maliyet ile aldık bakalım.

hocam memnun musun? bende almayı düsünüyorum ama emin olamadım_?_?

• celebic kullanıcısına yanıt
    cevirmenize hic gerek yok sadece yerlestiriyorsunuz gerisini hallediyor zaten kendisi
  • Arkadaşlar bende sizin gibi çok uzun süreler araştırdım bu ürünleri , yaklaşık 1 ay kadar Philips airfryer kullandım. Güzel bir cihaz ama kızartmalarda kapağını açıp olup olmadığını kontrol etmek ve patateslerin orantılı bir şekilde piştiğinden emin olmak için kabını çalkalamak gerekiyordu ve bütün bu işlemleri yapmanıza rağmen patateslerin tam olarak bütün heryeri eşit olarak pişmiyordu. Daha sonra yaklaşık 3 hafta kadar Tefal actifry kullandım bu cihazlar hemen hemen aynı mantık ile çalışıyor bunu bilmeyenimiz yoktur herhalde. Tefalin Philipse nazaran tek artı yönü altta karıştırıcı aparatı olması ( Bu aparatı küçümsemeyin patateslerin her tarafının eşit pişmesini sağlıyor.) Kullandığım süre boyunca Tefalden biraz daha fazla memnun kaldım ve en ufak bir arıza ile karşılaşmadım kapağının kırılması vs. En son olarak yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Delonghi FH1163 Multifry Fritözü aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum bu ürünü size şu kadarını söyleyeyim ne tefal nede philips bu ürünün yanından bile geçemez. Hem fiyat olarak philips ve tefal ile aynı fiyatta hemde diğer 2 markanın ürününden daha büyük bir hazneye sahip tamı tamına 1,7 kg soyulmuş taze patates alıyor haznesi. Üst ısıtma ünitesi 1400 watt ve buna ek olarak benim çok sevdiğim bir özelliği daha var alt pişirme ünitesi 200 watt ve bu ürünün aynı tefaldeki gibi karıştırma haznesi var ama tefalinkinden biraz daha farklı tefalde çok ufak tefekte olsa patatesleri kırıyordu , ama bu cihazdaki karıştırma aparatı tefalden biraz daha farklı ve gerçekten çok güzel bir biçimde çeviriyor patatesleri ve en ufak bir kırma ile karşılaşmadım. Cihaz çalıştıktan 4-6 dakika sonra dönme aparatı aktif olarak çalışmaya başlıyor patatesi kırmamak için. Kullandığım cihazları sıralamam gerekirse 1. Sırada Delonghi FH1163 Multifry - 2. Sırada Tefal Actifry 1 kg 3. Sırada Philips airfryer geliyor ( Son sıraya koymamda ki amaç haznesinin ufak olması , patatesleri orantılı bir biçimde pişirememesi ) Son olarak sözlerimi şu şekilde bitirmek istiyorum Delonghi FH1163 Multifry'ın kutu içeriğinden hem yemek tarifleri bulunan bir kitapçık çıkıyor 260'dan fazla tarif var bu kitapta , aynı şekilde kitap işinizi görmez ise internet sitesinde bütün tarifler en ince ayrıntısına kadar aynı şekilde anlatılmış buda işinize gelmez ise benim aktif olarak kullandığım İos yada Android'de Application'ı mevcut çok güzel dizayn edilmiş bir uygulaması var buradan da bütün tariflere vs ulaşabiliyorsunuz. Yazı biraz uzun olmuş olabilir arkadaşlar ama tecrubelerimi güzelce dile getirmek istedim. Sürçü lisan ettiysem affola :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak0905 -- 20 Mart 2017; 12:52:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burak0905

Arkadaşlar bende sizin gibi çok uzun süreler araştırdım bu ürünleri , yaklaşık 1 ay kadar Philips airfryer kullandım. Güzel bir cihaz ama kızartmalarda kapağını açıp olup olmadığını kontrol etmek ve patateslerin orantılı bir şekilde piştiğinden emin olmak için kabını çalkalamak gerekiyordu ve bütün bu işlemleri yapmanıza rağmen patateslerin tam olarak bütün heryeri eşit olarak pişmiyordu. Daha sonra yaklaşık 3 hafta kadar Tefal actifry kullandım bu cihazlar hemen hemen aynı mantık ile çalışıyor bunu bilmeyenimiz yoktur herhalde. Tefalin Philipse nazaran tek artı yönü altta karıştırıcı aparatı olması ( Bu aparatı küçümsemeyin patateslerin her tarafının eşit pişmesini sağlıyor.) Kullandığım süre boyunca Tefalden biraz daha fazla memnun kaldım ve en ufak bir arıza ile karşılaşmadım kapağının kırılması vs. En son olarak yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Delonghi FH1163 Multifry Fritözü aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum bu ürünü size şu kadarını söyleyeyim ne tefal nede philips bu ürünün yanından bile geçemez. Hem fiyat olarak philips ve tefal ile aynı fiyatta hemde diğer 2 markanın ürününden daha büyük bir hazneye sahip tamı tamına 1,7 kg soyulmuş taze patates alıyor haznesi. Üst ısıtma ünitesi 1400 watt ve buna ek olarak benim çok sevdiğim bir özelliği daha var alt pişirme ünitesi 200 watt ve bu ürünün aynı tefaldeki gibi karıştırma haznesi var ama tefalinkinden biraz daha farklı tefalde çok ufak tefekte olsa patatesleri kırıyordu , ama bu cihazdaki karıştırma aparatı tefalden biraz daha farklı ve gerçekten çok güzel bir biçimde çeviriyor patatesleri ve en ufak bir kırma ile karşılaşmadım. Cihaz çalıştıktan 4-6 dakika sonra dönme aparatı aktif olarak çalışmaya başlıyor patatesi kırmamak için. Kullandığım cihazları sıralamam gerekirse 1. Sırada Delonghi FH1163 Multifry - 2. Sırada Tefal Actifry 1 kg 3. Sırada Philips airfryer geliyor ( Son sıraya koymamda ki amaç haznesinin ufak olması , patatesleri orantılı bir biçimde pişirememesi ) Son olarak sözlerimi şu şekilde bitirmek istiyorum Delonghi FH1163 Multifry'ın kutu içeriğinden hem yemek tarifleri bulunan bir kitapçık çıkıyor 260'dan fazla tarif var bu kitapta , aynı şekilde kitap işinizi görmez ise internet sitesinde bütün tarifler en ince ayrıntısına kadar aynı şekilde anlatılmış buda işinize gelmez ise benim aktif olarak kullandığım İos yada Android'de Application'ı mevcut çok güzel dizayn edilmiş bir uygulaması var buradan da bütün tariflere vs ulaşabiliyorsunuz. Yazı biraz uzun olmuş olabilir arkadaşlar ama tecrubelerimi güzelce dile getirmek istedim. Sürçü lisan ettiysem affola :)

Güle güle kullanın,

Delonghi'nin Multifry tarzında 3 farklı modeli var ve aralarında ciddi fiyat farklılıkları var. Siz bu farkları biliyor musunuz? F/P olarak alınması gereken model hangisidir? Avantajları, dezavantajları nelerdir?

Kullandıkça tecrübelerinizi paylaşabilirseniz memnun olurum, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.