Şimdi Ara

Airbnb seyahat , konaklama , apart, ev otel, gezi / Bilgilendirme / indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
4
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Airibnb avrupada en çok kullanılan seyahat sitesinden birisidir. Türkiye'de de son yıllarda çok kulanılmaya başlamıştır. Airbnb ye ilk kez üye olacaksanız. Referasnlı üyeliklerde şu an 235 tl indirim oluyor. Daha önceleri 130 - 194 tl indirimler oluyordu. Şimdi oran biraz daha yükseldi. Birisi size refarans yollarsa yeni üyelik açarken indirimi kazanıyorsunuz.

1- Apart veya ev seçmeden önce karşı tarafla yazışabilirsiniz. Kalacağınz yer hakkında bilgi alabilirsiniz.

2- Seçim yaparken yıldızı çok ve yorumu çok olan yerleri seçmek daha iyi olur.

3- Mesaj kısmından yazışarak size özel indirim teklifi alabilirsiniz.

4- Mesajlarınıza cevap veriyorsa, bilgi veriyorsa. O evi seçilebilir.

5- Üç kez airbnb den ev ayarladım . Hiç birinde de sorun yaşamadım.

Not: İki yıl önce insanları bilgilendirmek için açtığım konumun silinmesi hiç güzel bir uygulama olmadı. Burada onlarca arkadaş konudan faydalanmıştı ve teşekkür etmişti. Konu üç sayfa olmuştu.

Bana maillerinizi yollarsanız referanslı indirim, yollayabilirim.

Referans Linki : https://abnb.me/e/yhPEehmoC8
    https://www.airbnb.com.tr/c/barborosg4?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 19 Mart 2021; 15:31:14 >

• Merhaba cetera,

Geçen sene ben de arkadaşlarım da çok faydalanmıştık konudan . 194 - 235 tl indirimler kullanmıştık .

Eşime ve kendime üyelik açıp bayağı uygun fiyatlı tatil yapmıştık . Konu neden siliniyor hocam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim için tanıdık birini mi bulacağız❓

• quote:

Orijinalden alıntı: evvela

Merhaba cetera,

Geçen sene ben de arkadaşlarım da çok faydalanmıştık konudan . 194 - 235 tl indirimler kullanmıştık .

Eşime ve kendime üyelik açıp bayağı uygun fiyatlı tatil yapmıştık . Konu neden siliniyor hocam .
    Merhaba arkadaş. Konu maalesef silinmiş. Neden olduğunu açıklayabilen yok.

Çünkü formda sürekli referans veren bir sürü konu var. Fakat benim konuyu silmişler. Düzgün bir cevap da gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

İndirim için tanıdık birini mi bulacağız❓
    Yok hocam tanıdık olmasına gerek yok.

Formda referans linki paylaşan konular var. ordaki linke tıklayarak Airbnb den yeni üyelik açabilirsiniz. Yda size pm atabilirim . O linke tıklayıp yaparsanız da indirim li üyelik açabilirsiniz.

Maalesef benim eski 2 yıllık konuyu yöneticiler silmiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 27 Ocak 2021; 10:18:49 >
  • cetera kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Hizmet bedeli olarak bir gece ücreti alıyorlar neredeyse sizce de fazla değil mi hocam.5 gece kalacağımız eve 6 gece fiyatı ödemek zorunda kalıyoruz gibi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ftrhüseyin

Hizmet bedeli olarak bir gece ücreti alıyorlar neredeyse sizce de fazla değil mi hocam.5 gece kalacağımız eve 6 gece fiyatı ödemek zorunda kalıyoruz gibi oluyor.
    Haklısınız bu konuda . Yukarı da resim de 3 gece 694 tl tutan bir ev için 111 tl Hizmet bedeli var . Bence de yüksek gibi. fakat eşimle kendime üyelik açıp . iki üyelikten de ardarda tarihleri alıyorum . Böylelikle biraz da olsa kazancımız olmuş oluyor.
  • Üye olacağım ama referans bulmam gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Haklısınız bu konuda . Yukarı da resim de 3 gece 694 tl tutan bir ev için 111 tl Hizmet bedeli var . Bence de yüksek gibi. fakat eşimle kendime üyelik açıp . iki üyelikten de ardarda tarihleri alıyorum . Böylelikle biraz da olsa kazancımız olmuş oluyor.

Alıntıları Göster
    merak ettim de. bu referansla "235 tl" indirimde alt sınır üst sınır varmı mesela 1 gece konaklayacağım yerden direk 235 tl düşüyor mu.
  • Alt limit, 439 tl yi geçince 235 tl indirim yapıyordu. Üst limit yok. Şu an 235 tl indirim gelmiyor.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    https://www.airbnb.com.tr/c/hasanu1001?currency=TRY

Kullanabilirsiniz.
  • İlanı bulunan kişi ile telefonla görüşmek mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fütüristik

İlanı bulunan kişi ile telefonla görüşmek mümkün mü?
    Yok hocam görüşemiyorsunuz ilk başta. Yoksa airbnb devre dışı bırakılıp karşıtarafla anlaşma sağlanabilir.

Mesaj kısımından mesaj yollnabiliyor. Rezervasyon yaptıktan sonra ilan veren kişinin telefonunu görünür hale geliyor. Mail adresinize de yollanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Yok hocam görüşemiyorsunuz ilk başta. Yoksa airbnb devre dışı bırakılıp karşıtarafla anlaşma sağlanabilir.

Mesaj kısımından mesaj yollnabiliyor. Rezervasyon yaptıktan sonra ilan veren kişinin telefonunu görünür hale geliyor. Mail adresinize de yollanıyor.

Alıntıları Göster
    Sitenin kendini koruması iyi ama bu şekilde sistem çok yavaş işliyor bilhassa benim gibi plan ve programsızlar için. Mesaj gönderdim karşı taraf daha ne zaman görecek ne cevap verecek ben ne süre bekleyeceğim neyse cevabınız için teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.