Şimdi Ara

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz. (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
25
Favori
119.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reiss02 abim bende yurt dışından kaynımdan gelme opel vectra a direksiyon ve airbag i var,airbag i satmam lazım ama internette net fiyat göremedim sizin bilginiz olur mu 3 aşağı 5 yukarı .Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bay baykuş

airbag'lerin bir ömrü var mıdır ? Yani 10 senelik bir araba kaza yaptığında istenen şekilde çalışır mı yoksa kaza anında patlamama olasılığı var mıdır ? Arabanın yaşı etkiler mi bu durumu yani ?
    Kusura bakmayın gözden kaçırmışım.
    20 senelik airbaglerin patladığını biliyorum. Ömrü var mı? Varsa ne kadar bilmiyorum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soruyorum61

Reiss02 abim bende yurt dışından kaynımdan gelme opel vectra a direksiyon ve airbag i var,airbag i satmam lazım ama internette net fiyat göremedim sizin bilginiz olur mu 3 aşağı 5 yukarı .Teşekkür ederim.
    Hocam eğer temizse, sahibinden yada başka satış siteleri üzerinden maksimum 100 liraya satabilirsiniz.
    Onun dışında, 20 liraya alıcı bulamazsınız. Çok eski ve piyasada ihtiyaç olmayan bir ürün. Airbag tüpünü başka yerde de kullanamayacağımız için satmak yerine zevkine patlatırsanız daha çok mutlu olursunuz. Çünkü fiyat vermezler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Degisim Zamanı

yapılmadıysa geldiğiniz zaman gereken ne ise yaparız ve arızayı gideririz hocam.

Alıntıları Göster
    Temmuz ayında türkiyede olacağım.

İletişim için numara verme imkanınız varmı?

Sadece istanbulda mı şubenin var?

Çünkü ben adana,antep tarafında olacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam eğer temizse, sahibinden yada başka satış siteleri üzerinden maksimum 100 liraya satabilirsiniz.
    Onun dışında, 20 liraya alıcı bulamazsınız. Çok eski ve piyasada ihtiyaç olmayan bir ürün. Airbag tüpünü başka yerde de kullanamayacağımız için satmak yerine zevkine patlatırsanız daha çok mutlu olursunuz. Çünkü fiyat vermezler hocam.

Alıntıları Göster
    Ben direksiyon ve üstündeki airbag demek istedim ,opel vectra A ya ait ,airbag fiyatı 200 250 gibi yazıyor bazı yerlerde ama tam ederini bilşmediğimden size yazdımyani tüp içinde mi oluyor direksiyonun hem öyle ise neden 150 ye ver diye pazarlık yapıyorlar benle.

• quote:

Orijinalden alıntı: bykubi

Temmuz ayında türkiyede olacağım.

İletişim için numara verme imkanınız varmı?

Sadece istanbulda mı şubenin var?

Çünkü ben adana,antep tarafında olacağım.

Alıntıları Göster
    Adana'da iş yerimiz var hocam.

Adana için irtibat no

0532 511 66 23
    Bekir Atlıhan.
    Abim olur. Gideceğiniz zaman haberleşelim, Adana'da işiniz her türlü işiniz görülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soruyorum61

Ben direksiyon ve üstündeki airbag demek istedim ,opel vectra A ya ait ,airbag fiyatı 200 250 gibi yazıyor bazı yerlerde ama tam ederini bilşmediğimden size yazdımyani tüp içinde mi oluyor direksiyonun hem öyle ise neden 150 ye ver diye pazarlık yapıyorlar benle.

Alıntıları Göster
    Hocam pazarlık yapanlar, vectra a arabası olanlardır.
    Airbag işi yapanlara satamazsınız o fiyatlara.
  • merhaba 2 yıl önce bir sorunumu gidermişti adıyamanda @reiss02 abdurrahman bey ilgisinden ve insanlıgından dolayı şimdi iatanbulda ki arabamı hiç gitmeden araç basına Abdurrahman Bey in dükkanına çektirdim. Saolsun ilgilendide kendi arabası gibi çekim sürecinde. şuan yapılmaya başladı. Sanayiye gittiğinizde heran çarpılma korkusu ile yanına gideceğiniz esnaf degil ben direk kendisine teslim ettim aracımı.. işyeride hayırlı olsun.

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz.

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz.

• Hocam kaza sonucu sağ kapı ve tavan airbagler açıldı arabayı topladık fakat airbag takılmadı.Şu an yeni airbag takmak istiyorum nasıl bir işlem uygulanır bilgi verirmisin.

• Hocam hayırlı işler,benim 93 model bir aracım var airbag lambası yanıyor aracın. Cihaza bağladık kodu söndüremedik, aracın daha önce airbağ açmamış. Yaşından dolayı yaptığını düşünüyorum sizin görüşünüz nedir ? neden yanıyor olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassa

Hocam kaza sonucu sağ kapı ve tavan airbagler açıldı arabayı topladık fakat airbag takılmadı.Şu an yeni airbag takmak istiyorum nasıl bir işlem uygulanır bilgi verirmisin.
    Merhabalar.
    Tavan airbaglerinin patlakları duruyor mu? Ve arac markas/model nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

Hocam hayırlı işler,benim 93 model bir aracım var airbag lambası yanıyor aracın. Cihaza bağladık kodu söndüremedik, aracın daha önce airbağ açmamış. Yaşından dolayı yaptığını düşünüyorum sizin görüşünüz nedir ? neden yanıyor olabilir ?
    Merhabalar. Araç yaşından dolayı değil de, bazı yerlerindeki sokketlerin işlevini yitirmesi ile airbag ışığını yakabilir.

Cihaza bağlayınca hangi arızayı veriyor, onu söylerseniz yardımcı olabilirim.
  • quote:

Merhabalar.
    Tavan airbaglerinin patlakları duruyor mu? Ve arac markas/model nedir?

Alıntıları Göster
    Araba 2000 e46 320d.

Airbaglar duruyormu bilmiyorum hocam heralde içine toplamışlardır yeniden ustalar.
  • Benim 2007 model honda civic elegance aracım var.Airbag ışığı sönmüyor birde koltuk altında kablolar boşta duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassa

Araba 2000 e46 320d.

Airbaglar duruyormu bilmiyorum hocam heralde içine toplamışlardır yeniden ustalar.

Alıntıları Göster
    içine toplamışlarsa her türlü çözülür. fiyat da uygun olur. ama direkt atmışlarsa bulmak zor olacağından fiyat da biraz yüksek olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Benim 2007 model honda civic elegance aracım var.Airbag ışığı sönmüyor birde koltuk altında kablolar boşta duruyor.
    hangi şehirdesiniz. görmeden bir şey söylemek mümkün değil.
  • Hayırlı işler. İstanbul'da şubeniz var mı? Eğer yoksa kargo ile ürün kabul ediyor musunuz?

Araç chevrolet kalos, 2005 model. Sürücü ve yolcu airbagi patlak.
  • Reiss02 size mesaj atamıyorum.özelden cebinizi yazarmısınız acaba. kaza geçirdim.malatya ya gelmeyi düşünüyorum.size yakın yerdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Koç İstifa

Hayırlı işler. İstanbul'da şubeniz var mı? Eğer yoksa kargo ile ürün kabul ediyor musunuz?

Araç chevrolet kalos, 2005 model. Sürücü ve yolcu airbagi patlak.
    Istanbulda olan şubeden ortaklığı bitirdik. Adana, Adıyaman ve Malatya çevresinde olan tüm işlerde yardımcı oluruz.

Eğer Istanbulda iseniz dm yoluyla irtibata geçelim.

Yönlendirebilirim

• Merhaba aracımın geçmişini bilmiyorum alırken airbag yanıyordu kontrol ettirdim patlama izine rastlanmadı. araştırdım koltuk altındaki konnetörlerden kaynalanır dediler.araçta ufak çapta hasar kayıtları var o yüzden çarpıp açılmamış olabilir dendi.hata kotlarına göre bu araca napabiliriz ve nerden yaptırabilirim yardımcı olur musunuz ustam.Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz. Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meniscus -- 20 Ağustos 2018; 10:10:48 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.