Şimdi Ara

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz. (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
454
Cevap
25
Favori
119.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meniscus

Merhaba aracımın geçmişini bilmiyorum alırken airbag yanıyordu kontrol ettirdim patlama izine rastlanmadı. araştırdım koltuk altındaki konnetörlerden kaynalanır dediler.araçta ufak çapta hasar kayıtları var o yüzden çarpıp açılmamış olabilir dendi.hata kotlarına göre bu araca napabiliriz ve nerden yaptırabilirim yardımcı olur musunuz ustam.
    Merhabalar.
    Airbagleri patlamamış bir arabada bu arızaları vermesi imkansız.
    İki toka ve gerdirici patlamış.
    Göğüs airbaği patlamış.
    Airbag açma kapatma anahtarı arızalı gösteriyor.
    ve en altta kaza sonrası gerçekleşen kayıtlardan bahsediyor.
    Kazada onlar patlamış ve o şekilde kaydetmiş arızaları.

Hangi şehirdesiniz?

• Ustaya ve ekspere göre tamponlardan hasar almış iç şasede görünür birşey yok Geri toplanma durumu olabilir mi içine yada değişmiş midir anlaşılır mı? Maliyeti tahminen ne olur? Şehir İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meniscus -- 20 Ağustos 2018; 15:31:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar

Görsellik amaçlı direksiyon airbag i üstünü deri kaplama yapıyorlar. Alcantara yapmak arada aklımdan geçiyor ama kaza anında sorun oluşturur diye düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio159

Selamlar

Görsellik amaçlı direksiyon airbag i üstünü deri kaplama yapıyorlar. Alcantara yapmak arada aklımdan geçiyor ama kaza anında sorun oluşturur diye düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz merak ediyorum.
    Airbaglerin orjinalinde, patlama yerleri incedir.
    Direksiyon airbaği kaza anında kesinlikle patlar.
    Hayat kurtarır mı?
    Evet yine kurtarır.

Kaza anında, görsel amaçlı uygulanan deri yüzünüze gelebilir.
    Gelse ne olur diye soracak olursanız, hiçbir şey olmaz. Çünkü hava yastığı, deriden yumuşak değil.
  • Merhaba. 2009 Honda Jazz ile kaza geçirdim ve 2 airbag patlattı. Airbagler patladigi icin araba çalismiyor. Baglanti sigortasi gibi birseyi nerdedir? Neyi sökmem lazim.

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_man

Merhaba. 2009 Honda Jazz ile kaza geçirdim ve 2 airbag patlattı. Airbagler patladigi icin araba çalismiyor. Baglanti sigortasi gibi birseyi nerdedir? Neyi sökmem lazim.

Tesekkurler
    Aküde olması gerekiyor hocam.
  • Merhaba,

Hayırlı işler; abimin Ford Fiesta 1.4 TDCI 2011 model direksiyon ve yolcu airbagleri patladı. Bu araca yeni Airbag takılması fiyatı ne olur? İstanbuldaki yeriniz nerde acaba?
    Ayrıca Kaput, farlar, çamurluk ve tampon hasarlı. İçerde çok birşey yok. Bu durumda kasko pert ediyor mu bazı arkadaşlar pert edebilirler diyor? (Daha önce kazası hasarı yoktu aracın.)
  • @Reiss02 selam hocam. 2010 honda civic aracım var. airbag zembereğinde çatlak mevcutmuş. istanbul da gönül rahatlığıyla ekomonik olarak bir yere yönlendirebilir misiniz ?
  • Selam volvo s60 direksiyon yolcu ve sağ perde hava yastıkları açık ücreti ne kadar tutar. Bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak66

Selam volvo s60 direksiyon yolcu ve sağ perde hava yastıkları açık ücreti ne kadar tutar. Bilgi verirseniz sevinirim
    şehir bilgisi verirseniz yardımcı olacağım hocam.
  • Astra G aracın kalorifer peteği alüminyum boruları değişimi için ön konsol komple söküldü ve takıldı.

Airbag ışığı yanmaya başladı. Bugün makinaya bağlatıp, baktık.

- Ateşeleme devresi ön hava yastığı, yolcu tarafı, direnç çok düşük

şeklinde bir hata veriyor. Makinaya bağlayan motor ustası soketler düzgün takılmamıştır. Kontrol ettir dedi. İşlemi yapan elektrikçi bağlantılarda bir problem yok dedi. Airbag sorunlarından pek anlamıyor sanırım. Bende fazla kurcalatmayayım diyerek, üstelemedim.

Bu hatayı gidermek için ne yapılması gerekiyor? Güvenlikle ilgili bir sorun olduğu için hatayı Allah korusun kaza anında airbag açılacak şekilde nasıl giderebiliriz?
  • 2011 Accent era sadece sürücü airbag patlak hocam. İstanbulda yönlendirebileceğiniz bir yer olur mu ? Ve tahmini masrafı nedir sizce ?
  • Merhaba. 2015 insignia ön iki adet airbag bana kac liraya mal olur acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: buluscu

2011 Accent era sadece sürücü airbag patlak hocam. İstanbulda yönlendirebileceğiniz bir yer olur mu ? Ve tahmini masrafı nedir sizce ?
    İstanbul'da nerede oturuyorsunuz hocam?

Arkadaşlar konuya fazla cevap veremiyorum. Dm yoluyla yazarsanız daha hızlı cevap veririm.
  • Merhaba iyi günler, Batman'da oturuyorum Fiat Grande Punto araca sahibim, airbagda bir sorun yok fakat torpido da bir çatlak söz konusu güneşten dolayı, torpido yüzey tamiri yapıyormusunuz yapiyorsaniz ücretiniz nedir.

Ucret: ?

Ulaşabileceğimiz tel no: ?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetbeber

Merhaba iyi günler, Batman'da oturuyorum Fiat Grande Punto araca sahibim, airbagda bir sorun yok fakat torpido da bir çatlak söz konusu güneşten dolayı, torpido yüzey tamiri yapıyormusunuz yapiyorsaniz ücretiniz nedir.

Ucret: ?

Ulaşabileceğimiz tel no: ?
    0542 714 1885
    Adıyaman Çınar Airbag
    Batman'ın bir çok defa airbag işini yapmıştım orayı devretmeden önce.
    Arayın yardımcı olacaktır.
  • reiss02 hocam telefonunuzu alabilirmiyim burdan veya özelden airbag Hakkında bazı danisacaklarim var yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazım ünal

reiss02 hocam telefonunuzu alabilirmiyim burdan veya özelden airbag Hakkında bazı danisacaklarim var yardımcı olurmusunuz
    pm attım hocam.
  • Merabalar, koltuk yan airbagler nasil tamir ediliyor? Daha once açılmış olduklarıni nasil anlasilir?

• İstanbuldayım airbaglere bakıldı yolcu ön bölümü açılmamış orjinal sürücü kısmı çıkmayla değişmiş olabilir ve sadece sürücü emniyet kemeri kısalmış patlamış ve airbag beyni yazılım gerekli dediler ama tam sonuç verip veremeyeceğini garanti veremediler. Sizce masraf ne olur ne yapılmalıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.