Şimdi Ara

Air Ties RT-205 modem bağlantısını switchle dağıtırken internet kopuyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Air Ties RT-205 modemim var telekomun verdiklerinden, bu bağlantıyı dağıtırken 8li ve 16lı 2 tane switchle de denedim ikisinde de aynı sorun var bağlantı ilk başta gayet güzel çalışıyor bi süre geçtikten sonra sitelere girmemeye başlıyor ve hiç bir site açılmıyo ama bu sırada msnde veya limewireden bir şey indirirken bi problem yok onlar düzgün çalışıyor. Modeme reset attıktan sonra bağlantı düzeliyo fakat bi süre sonra tekrar gidiyor.
    Bu sorunla karşılaşan ya da çözüm yolu önerebilecek kimse var mıdır

Teşekkürler

• bendede var ilk aldığımda vardı daha sonra Air Tiesin sitesinden telekon için verilen güncellemeyi yap modemin belki düzelir
  • o modemler çok kullanıcıyı desteklemiyor olabilir.5 kullanıcıyı geçiyorsa yaşarsın bu sorunu yada bilgisayarlardan birinde firewall var.bilgisayarları huba tek tek belli aralıklarla tak hangisini taktıktan sonra sorun başlıyor..ona format at yada ethernetkartını değiştir
  • Dostum yasadığın sıkıntıyı gidermek için önce güncel fw yükle tt den alınan modemlerde tt isteği üzerine 12 kullanıcı kısıtlaması var diye biliyorum ben bu yuzden yapmış olduğun client bağlantıları toplam kaç adet solediğim işlemleri yaptıktan sonra tekrar problem yasarsan tekrar yardımcı olurum iyi forumlar :)
    quote:

Orjinalden alıntı: sarampol

Merhaba
    Air Ties RT-205 modemim var telekomun verdiklerinden, bu bağlantıyı dağıtırken 8li ve 16lı 2 tane switchle de denedim ikisinde de aynı sorun var bağlantı ilk başta gayet güzel çalışıyor bi süre geçtikten sonra sitelere girmemeye başlıyor ve hiç bir site açılmıyo ama bu sırada msnde veya limewireden bir şey indirirken bi problem yok onlar düzgün çalışıyor. Modeme reset attıktan sonra bağlantı düzeliyo fakat bi süre sonra tekrar gidiyor.
    Bu sorunla karşılaşan ya da çözüm yolu önerebilecek kimse var mıdır

Teşekkürler

• Air ties ın sitesindeki güncellemeyi yaptıktan sonra sorun düzeldi. Çok teşekkürler...
  • aynı sorun bendede vardı. bi güncellemede ben yapayım. teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.