Şimdi Ara

Air'ı Pro ile takaslanır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende 2009 model 13.3 inch 2.16 Ghz Core 2 duo işlemcili 2 GB ram li ve SSD li macbook Air'ım var bunu verip üstüne 100 lira verirsem adam 2010 model 13.3 inch 2.4 Ghz core 2 duo 500 Gb Hdd 4 Gb ram li Macbook Pro veriyor sizce takas yapmalı mıyım ? aralarında ciddi performans artışı var mıdır ? mantıklı mıdır ? proyu aldım diyelim SSD taksam nekadara maal olur vs. bi özetliyim makul olan fikrinizi söylerseniz sevinirim. saygılarımla ...

• quote:

Orijinalden alıntı: yüksel69

Merhaba arkadaşlar bende 2009 model 13.3 inch 2.16 Ghz Core 2 duo işlemcili 2 GB ram li ve SSD li macbook Air'ım var bunu verip üstüne 100 lira verirsem adam 2010 model 13.3 inch 2.4 Ghz core 2 duo 500 Gb Hdd 4 Gb ram li Macbook Pro veriyor sizce takas yapmalı mıyım ? aralarında ciddi performans artışı var mıdır ? mantıklı mıdır ? proyu aldım diyelim SSD taksam nekadara maal olur vs. bi özetliyim makul olan fikrinizi söylerseniz sevinirim. saygılarımla ...

Hocam eger imkaniniz olursa 2011 model Intel Chipset 6 li bir Macbook pro alirsaniz SATA 3 ve 16GB ram yukseltme sansina kavusursunuz. 2010 modellerde SATA 2 var.
    Mobilitede ekstra 700gr in farki olacagini dusunmuyorsaniz gayet mantikli bir degisim olur ki kendiniz imkan oldukca SATA3 SSD ve ram upgradeleri yapabilirsiniz.

TR fiyatlari hakkinda net bir bilgim yok piyasa nedir bilmiyorum ancak fikir vermesi acisindan Vatanbilgisayar SSD kismindan baslangic icin fiyatlara bakabilirsiniz.

• quote:

Merhaba arkadaşlar bende 2009 model 13.3 inch 2.16 Ghz Core 2 duo işlemcili 2 GB ram li ve SSD li macbook Air'ım var bunu verip üstüne 100 lira verirsem adam 2010 model 13.3 inch 2.4 Ghz core 2 duo 500 Gb Hdd 4 Gb ram li Macbook Pro veriyor sizce takas yapmalı mıyım ? aralarında ciddi performans artışı var mıdır ? mantıklı mıdır ? proyu aldım diyelim SSD taksam nekadara maal olur vs. bi özetliyim makul olan fikrinizi söylerseniz sevinirim. saygılarımla ...

Hiç kaçırmayın derim, 2Gb ram'li airlar yolun sonuna geldiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

Hmm peki hocam performans bakımından falan daha mı iyidir ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

quote:

Hmm peki hocam performans bakımından falan daha mı iyidir ?

ram miktarını 8 gb yapmanız durumunda performans olarak gözle görülür bir fark olacaktır..

Fakat tabiki air'in ssd harddiskli olması nedeniyle uygulama açılışları air'a göre daha yavaş olacaktır.. Yine de sonuçta macbook pro'ya da ssd takabliiyorsunuz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.