Şimdi Ara

### AION REHBERI ### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
100.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quirah

Üst konu olmuş. Teşekkürler. Class rehberine yarın devam edicem.

Alıntıları Göster
    elinize sağlık arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbc

elinize sağlık arkadaşlar..

Alıntıları Göster
    Gerçekten çok yararlı bir rehber.Ben okudum direk indirmeye başladım. xD

Ancak utorrent olanını indirdim kurdum.NCSoft tan tüm patchleri herşeyi yaptırdım.Ancak gel gelelim infiniteaion dan veya normal aion farketmiyor.Oyunu açtığımda o kanatlı küçük resim çıkıyor oyuna giriyor.Oyunda NCSoft reklamı çıkıyor.Orada donuyor.Ctrl+Alt+Delete yaptıgımda Yanıt Vermiyor diyor.Bende kapatıyorum.Lütfen yardım edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merqurial

Gerçekten çok yararlı bir rehber.Ben okudum direk indirmeye başladım. xD

Ancak utorrent olanını indirdim kurdum.NCSoft tan tüm patchleri herşeyi yaptırdım.Ancak gel gelelim infiniteaion dan veya normal aion farketmiyor.Oyunu açtığımda o kanatlı küçük resim çıkıyor oyuna giriyor.Oyunda NCSoft reklamı çıkıyor.Orada donuyor.Ctrl+Alt+Delete yaptıgımda Yanıt Vermiyor diyor.Bende kapatıyorum.Lütfen yardım edin...

Alıntıları Göster
    Oyuna yeni başlıyorum ve hazırladığın rehber özellikle benim gibi yeni başlayanlar için çok iyi olmuş. Bu güzel paylaşım için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kalotalar

Oyuna yeni başlıyorum ve hazırladığın rehber özellikle benim gibi yeni başlayanlar için çok iyi olmuş. Bu güzel paylaşım için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Ben bu konuyu unutmuşum ya. :) Bir ara ekleyeyim classların hepsini.
    İyi dilekleriniz için sağolun.
  • quote:

Ben bu konuyu unutmuşum ya. :) Bir ara ekleyeyim classların hepsini.
    İyi dilekleriniz için sağolun.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar nasıl hesap alınıyor paralıymış oyun bi denemek istiyorum daha önce ihç para yatırmadığım için böyle oyunlara bilmiyorum biri yol gösterebilir mi ?

• şu adrese üye oluyorumhttp://infiniteaion.com/
    fakat mail gelmiyor
  • güzel rehber teşekkürler
  • Bende başlamak istiyorum oyuna ama oyun paralı mı? Tam çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH.Dogpro

Bende başlamak istiyorum oyuna ama oyun paralı mı? Tam çözemedim

Evet paralı.

Bu arada oyuna yaza kadar ara verdiğimden dolayı geri kalan classları eklemeyi unutmuşum. Rehbere yardımcı olacak varsa çok iyi olur.
  • quote:

quote:

Evet paralı.

Bu arada oyuna yaza kadar ara verdiğimden dolayı geri kalan classları eklemeyi unutmuşum. Rehbere yardımcı olacak varsa çok iyi olur.

Alıntıları Göster
    assasin in combosu nasıldır skilleri nasıl dizsem uygun olur bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: brobiy

assasin in combosu nasıldır skilleri nasıl dizsem uygun olur bilen varmı

Alıntıları Göster
    Bulundu ... edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overmedia -- 17 Mayıs 2010; 0:21:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

Bulundu ... edit

Alıntıları Göster
    Eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvilForce

Eline sağlık

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yeni başlayan birine hangi classı önerirsiniz hani birazda wowa benziyor ordanda biraz bilgim varda yinede insan yabancılık çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomAmor

Arkadaşlar yeni başlayan birine hangi classı önerirsiniz hani birazda wowa benziyor ordanda biraz bilgim varda yinede insan yabancılık çekiyor.

Alıntıları Göster
    Armsfusion
    1. Armsfusion Atreia'da ki çift elli silahları birleştirmeye yarar.

[Armsfusion penceresi]

[Birleştirilmiş bir silah]

Birleştirilebilir silahlar: greatswords, polearms, staffs, spellbooks, orbs, ve bows
    Sanctum ve Pandaemonium da ki şekil değiştirme dükkanların da silahları birleştirmek için Armsfusion Officer NPC vardır

Silahınızı birleştirebilmek için, hedef silahınızın ikincil silahınızdan seviyesi daha yüksek yada aynı olmalıdır. Ayrıca birleştirecek silahlar aynı tür olmalıdır.
    Silahları birleştirmenin sonuçları:
    Basic stats: İkincil silahın %10 attack powerı ve %10 magic boosting powerı ana silaha eklenir.
    Options: İkincil silahın tüm artıları(attack, movement speed ve PVP attack power) ana silaha eklenir.
    Manastone slots: İkincil silahtaki manastone slotları ana silaha eklenir.
    Godstones: Ana silaha Godstone ekli ise birleşmeden sonra ana silahda ki Godstone kalır. Eğer ana silahta Godstone yok ise ikinci slahta var ise Godstone birleşme sonucu ana silaha geçer.

NOT: İki silahı birşeltirdikten sonra ikincil silahınızı bir daha asla geri alamazsınız!

• quote:

Orijinalden alıntı: Marwo

Armsfusion
    1. Armsfusion Atreia'da ki çift elli silahları birleştirmeye yarar.

[Armsfusion penceresi]

[Birleştirilmiş bir silah]

Birleştirilebilir silahlar: greatswords, polearms, staffs, spellbooks, orbs, ve bows
    Sanctum ve Pandaemonium da ki şekil değiştirme dükkanların da silahları birleştirmek için Armsfusion Officer NPC vardır

Silahınızı birleştirebilmek için, hedef silahınızın ikincil silahınızdan seviyesi daha yüksek yada aynı olmalıdır. Ayrıca birleştirecek silahlar aynı tür olmalıdır.
    Silahları birleştirmenin sonuçları:
    Basic stats: İkincil silahın %10 attack powerı ve %10 magic boosting powerı ana silaha eklenir.
    Options: İkincil silahın tüm artıları(attack, movement speed ve PVP attack power) ana silaha eklenir.
    Manastone slots: İkincil silahtaki manastone slotları ana silaha eklenir.
    Godstones: Ana silaha Godstone ekli ise birleşmeden sonra ana silahda ki Godstone kalır. Eğer ana silahta Godstone yok ise ikinci slahta var ise Godstone birleşme sonucu ana silaha geçer.

NOT: İki silahı birşeltirdikten sonra ikincil silahınızı bir daha asla geri alamazsınız!

Alıntıları Göster
    Oyunu denemek istedim. İlk mesajda verilen torrent adresinden oyunu indirdim (9GB). Kurdum. NCsoft Launcher'i çalıştırdım. "Update et" dedim, etmiyor! :( "Repair et" dedim, bu sefer dosyaları taradı ve 9GB tekrar indirmeye başladı!... Ben de bıraktım. :(

Ayrıca infinite aion sitesinde hep "North American client"i desteklediğinden bahsediyor, bu dosya EU client.

Ayrıca ESET oyunda virüs uyarısı verdi.

Kısacası 9GB boşuna indirmiş oldum galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan23

Oyunu denemek istedim. İlk mesajda verilen torrent adresinden oyunu indirdim (9GB). Kurdum. NCsoft Launcher'i çalıştırdım. "Update et" dedim, etmiyor! :( "Repair et" dedim, bu sefer dosyaları taradı ve 9GB tekrar indirmeye başladı!... Ben de bıraktım. :(

Ayrıca infinite aion sitesinde hep "North American client"i desteklediğinden bahsediyor, bu dosya EU client.

Alıntıları Göster
    Oyuna ilk defa girecem sizce hangi class baslayim sizce iyi class hangisi yada iyi ırk ?

• quote:

Bende warez sitelerinde çekmiştim 14GB kurulumun %99'unda ''Error'' verdi ve Launcher ile yeniden indirmeye başladı. Geç oldu ama sonunda indirdi şuan private serverda oynuyorum. Ayrıca KİS2O1O kullanıyorum herhangi bir hata almadım

• quote:

Orijinalden alıntı: vBulletin

quote:

Bende warez sitelerinde çekmiştim 14GB kurulumun %99'unda ''Error'' verdi ve Launcher ile yeniden indirmeye başladı. Geç oldu ama sonunda indirdi şuan private serverda oynuyorum. Ayrıca KİS2O1O kullanıyorum herhangi bir hata almadım

Alıntıları Göster
    Oyun açılırken 1024 hatası alıyorum. 1_enu isimli klasörü silince açılıyo ama korece. Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmustafa1

Oyun açılırken 1024 hatası alıyorum. 1_enu isimli klasörü silince açılıyo ama korece. Bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ranger la oynuyorum kullanışlı macro nasıl yaparım bi kaç denemem oldu ama fazla çözemedim yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Evet paralı.

parasız sandım 9gb boşa indirdim iyi mi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.