Şimdi Ara

Ainol Novo Elf Teknik Destek ve Kullanici Kulubu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
5.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elvish rom yuklemek lazım gelir ozaman... birde sdcartı cıkartmak falan gerekiyor gibi bişey okumustum dogrulugu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: upburak

elvish rom yuklemek lazım gelir ozaman... birde sdcartı cıkartmak falan gerekiyor gibi bişey okumustum dogrulugu var mı?

anlayamadım?
  • şöyle ki; usbden 3g modem takıldıgında microsd kart ile çakışma yaşanıyor şeklinde okumustum yanılıyor yada karısıtırıyor olabilirim, böyle bişi varmı? sd kartı cıkartmak gerekiyor mu?
  • quote:

şöyle ki; usbden 3g modem takıldıgında microsd kart ile çakışma yaşanıyor şeklinde okumustum yanılıyor yada karısıtırıyor olabilirim, böyle bişi varmı? sd kartı cıkartmak gerekiyor mu?

DOĞRU HATIRLIYORSUN 3GMODEMİN KART OKUYUCU ÖZELLİĞİNİ KAPATMAN GEREKİYOR google'de bi arat
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

şöyle ki; usbden 3g modem takıldıgında microsd kart ile çakışma yaşanıyor şeklinde okumustum yanılıyor yada karısıtırıyor olabilirim, böyle bişi varmı? sd kartı cıkartmak gerekiyor mu?

DOĞRU HATIRLIYORSUN 3GMODEMİN KART OKUYUCU ÖZELLİĞİNİ KAPATMAN GEREKİYOR google'de bi arat

hımm anladım teşekkurler...
  • quote:

quote:

quote:

hımm anladım teşekkurler...

hayırlıolsun tabletiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihh95 -- 21 Haziran 2012; 23:29:22 >

• quote:

hayırlıolsun tabletiniz

Semih Bey oyun arşiviniz ne durumda? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piaa1

quote:

hayırlıolsun tabletiniz

Semih Bey oyun arşiviniz ne durumda? :)

yayınlamaya çalışıyoruz baybars hocam dönsünde bir konu açacağız
  • sağolun lakin daha almadım tablet... bu gibi konularda ön araştırma yapıyorum. ilk mesajlarımda belirtmedim ondenle böyle sanmışsınızdır...
  • an itibariyle elvish .04 ten feiyu 0618 e gectim(once 0618 kurdum cwm ile sonra yamalari kurdum) 3g modem gene hicbir ayar yapmadan calisti (k3715 ayrica ben kart okuyucu falan kapatmadim ustelik vodemi turkcell hatla kullaniyorum) alet gayet hizli gibi geldi bana yalniz kamera calismiyor. simdilik deniyorum. elvishin 0618 tabanli versiyonu cikana kadar sanirim bunu kullanicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elf ciler neredeler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • feiyu rom kullanan arkadaşlar acaba build.prob dosyasını upload edebilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benv3kendim

feiyu rom kullanan arkadaşlar acaba build.prob dosyasını upload edebilirler mi?

0622 kullanıyorum.

• quote:

quote:

0622 kullanıyorum.

Alıntıları Göster

0622 kullanıyorum.

dostum vaktin varsa dosyayı gönderebilirsen sevinirim, ben orjinal rom kullanıyorum bu dosyayı kendi build.prop dosyamı editlemek için istiyorum belki açılmayan oyunları açabilirim.

• Orijinalden alıntı: benv3kendim

0622 kullanıyorum.

dostum vaktin varsa dosyayı gönderebilirsen sevinirim, ben orjinal rom kullanıyorum bu dosyayı kendi build.prop dosyamı editlemek için istiyorum belki açılmayan oyunları açabilirim.

su an tatıle cıkıyorum yoldayımda .
    Allwınner mod ısını gorebılır

• quote:

quote:

0622 kullanıyorum.

Sağol dostum işimi gördü..
  • quote:

quote:

quote:

0622 kullanıyorum.

Sağol dostum işimi gördü..

allwınner mod mu ıısnı gordu dostum

• yok cevap işimi gördü :D fakat kurdum fayda etmedi yine kurulmuyor bazı oyunlar ve chrome
  • quote:

yok cevap işimi gördü :D fakat kurdum fayda etmedi yine kurulmuyor bazı oyunlar ve chrome

allwınner mod da s2 seç kapat aç sonra ayarlardan tablet hakkındaya bak bi s2 yse tamamdır

• ELF kullanıcıları tükendimi n'oldu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.