Şimdi Ara

Ainol Novo ELF II vs Piranha business tab 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki ürün arasında kaldım daybuyday'de 229 lira piranha ama daha hiç kullanana rastlamadım ve gpusu çift çekirdekmi bilmiyorum, Daha çok uygulama geliştirme, oyun, surf için kullanacağım 3g modem kullanıp internete girebilmem lazım gerektiğinde Hangi ürünü tavsiye edersiniz.Ainol'u Yurt dışından alabilirim sorun olmaz en uygun fiyatlı ve güvenilir satıcının linki varsa paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kir-pi -- 29 Haziran 2012; 18:25:25 >

• Yanlız dikkatinizi çekerim elf 2 de dual mali 400 var :)
  • Elf2'de dual mali olduğundan eminim zaten tercihimde ainolden yana ama emin değilim. Birde başka çercevesi daha ince olmak kaydıyla 8veya 9" bu segmentlerde önerebileceğiniz cihaz varmı?10.1 düşünmüyorum kesinlikle okula götürürken yanımda taşımak kolay olsun istiyorum.
  • elf şuan alıncak en iyi fp ürünü.
  • Bencede kesinlikle öyle ama bazı sitelerde içeriğinde otg kabloda yazıyor unbox videolarının hiç birinde göremedim.Otg kablo ile birlikte beyaz renk satan yok işin kötüsü, buyincoinste en uygun bence %8indirimle otg kablo ile birlikte 120$'a geliyor.
  • Banada Çıkmadı OTG malesef.
    Sadece Kulaklık ve usb çıktı
  • Eternal team siyah modelde otg kablo yolluyor, %5 indirimde varmış 117 dolara geliyor beyaz hala 122 dolar ve otg yazmıyor mesaj attım cevabı bekliyorum bakalım. gelene kadar dark elf'inde düzgün sürümleri çıkar heralde.
  • Hocam IPS ekran çok farkediyor. Aurora II alırsan çok daha iyi bir görüntü deneyimi yaşayabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.