Şimdi Ara

Ainol Novo 7 Aurora - İnceleme,Paylaşım ve Destek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
6
Favori
53.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çinde bayram zamanı, tablette indirim zamanı..
    çin'de yeni yıl tatili süresince 18-29 ocak arası bayrama özel pandawill kuponları yayınlandı. kargolama şubat başında, ucuza alırım ama beklerim diyenler için ideal
    150 dolar üstüne 10 dolar indirim yapıyor. novo7 aurora 167 dolardan 157 dolara iniyor kargo dahil.. bence bu fiyata kaçmaz...

http://pandawill.com/allof/chinanewyear/en
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphet

çinde bayram zamanı, tablette indirim zamanı..
    çin'de yeni yıl tatili süresince 18-29 ocak arası bayrama özel pandawill kuponları yayınlandı. kargolama şubat başında, ucuza alırım ama beklerim diyenler için ideal
    150 dolar üstüne 10 dolar indirim yapıyor. novo7 aurora 167 dolardan 157 dolara iniyor kargo dahil.. bence bu fiyata kaçmaz...

http://pandawill.com/allof/chinanewyear/en

güzel haber, teşekkürler :)

şu paladin'im gelse de ainol kalitesine şahit olsak,
    sırada bekleyen çok eş dost var...

• yüzde 8 indirim sağlayan pandawill kuponu da var özel mesajla yollarım ;)

aurora

elf 147 den 136 (kargo dahil)

aurora 167 den 154 (kargo dahil)

bu kupon 10 dolarlıktan daha karlı gözüküyor. hem de bayram tatilini beklemeye gerek yok. hemen kargoya verilebilir.

şimdi soru şu: 18 dolarlık fark ips panel için değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheProphet -- 18 Ocak 2012; 10:02:31 >
  • Coupon code pandawill80-5 - $5 off for orders over $80
    Coupon code pandawill150-10 - $10 off for orders over $150
    Coupon code pandawill200-15 - $15 off for orders over $200
    Coupon code pandawill300-30 - $30 off for orders over $300
    Coupon code pandawill400-50 - $50 off for orders over $400
    Coupon code pandawill500-65 - $65 off for orders over $500
  • Arkadaşlar Ainol Novo 7 Aurora Android 4.0 Tablet PC IPS HD Screen 7 Inch 8GB 1GB RAM Camera HDMI Black
    tablet almayı düşünüyorum pandawiill sitesi gümrükte takılmaması için paketin üzerine gereken bilgileri yazıyormu? gift , reader, fiyatını düşük gösterme v.b? Ayrıca sitede ürün için türkçe dil desteği var diyor bu doğrumu? Teşekkürler..
  • Sorduğun soruyu aynen pandawill'e bu sabah e-posta ile sordum henüz cevap gelmedi. Büyük ihtimalle yapıyorlardır. Evet Türkçe destekliyor. Bende almayı düşünüyorum fakat daha yeni tablet getirttim, gümrük yakama yapışır diye korkuyorum..
  • quote:

Sorduğun soruyu aynen pandawill'e bu sabah e-posta ile sordum henüz cevap gelmedi. Büyük ihtimalle yapıyorlardır. Evet Türkçe destekliyor. Bende almayı düşünüyorum fakat daha yeni tablet getirttim, gümrük yakama yapışır diye korkuyorum..

başka isme, başka adrese göndertirseniz riski azaltabilirsiniz.
  • haklısın öyle yapılabilir.. şu videoda çok hoş gözüküyor:

• Türkçe desteği var biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerose -- 18 Ocak 2012; 13:37:48 >
  • quote:

yüzde 8 indirim sağlayan pandawill kuponu da var özel mesajla yollarım ;)

aurora

elf 147 den 136 (kargo dahil)

aurora 167 den 154 (kargo dahil)

bu kupon 10 dolarlıktan daha karlı gözüküyor. hem de bayram tatilini beklemeye gerek yok. hemen kargoya verilebilir.

şimdi soru şu: 18 dolarlık fark ips panel için değer mi ?

Yukarıda yazdım şu an %8 indirim kodu geçerli değil ,sitede tatil kuponları da çıktı her yıl olduğu gibi,ben aurora yı kargo dahil 154 dolara aldım daha üye sayfam güncellenmeden kargolanmış takip numaram çıkmış,pandawill den alanlar veya alacak olanlar email ile falan uğraşmasına gerek yok live chat sekmesini tıklasınlar çatpat ingilizcesi olan herkes iletişim kurabilir onların da ingilizcesi çok kötü çünkü,takma adı robin ve fisher olan arkadaşlar çok iyilerdir ve dediklerine güvenebilirsiniz,dediğim gibi daha sistem güncellenmeden robin den takip kodumu aldım 1 saat önce kargolanmış.

Sizin sadece ödeme yapmanız yeterli artık bu tarz siteler ülkelerin gümrük mevzuatlarını bildikleri için siz bişi demeden nabza şerbet veriyorlar ama ben her seferinde kargoya verildikten sonraya yetişebilsem de soruyom her zaman aynı cevabı alıyorum sakin olun biz herşeyi hallettik kargonuzu bekleyin şeklinde onlar bunu demekten ben de sormaktan bıkmıyorum :) Adı sanı duyulmamış sitelerde Türkiye ye pek gönderim yapmadıkları için ödemeden sonra anında söylemek gerek ama pw,dx gibi sitelere gerek yok.

• Bu ürün nedir inmidir cin midir ? tavsiye edermisiniz

http://indirim.pro/index.php?route=product/product&path=59&product_id=50
  • http://www.pandawill.com/onda-vi40-elite-version-tablet-pc-android-40-97-inch-ips-screen-8gb-1g-ram-hdmi-camera-p55175.html

Pdf yazılarını okuyacağım ve film izleyeceğim için 7" küçük gelir diye düşünüyorum. bu 9.7" lik ürünü düşünüyorum.
    Ekran kontrastı 4:3 müş bu ekran kalitesini düşürürmü ?
    pandawill.com dan alsam büyük olduğundan gümrükte takılır mı ?
    Ayrıca fiyat /performans bakımından nasıl bir ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Bu ürün nedir inmidir cin midir ? tavsiye edermisiniz

http://indirim.pro/index.php?route=product/product&path=59&product_id=50
    Sorularınız yanlış yerde,siler veya editlerseniz karışıklık olmamış olur,şuradan devam edebiliriz;

http://forum.donanimhaber.com/m_41355926/mpage_103/f_/key_//tm.htm#56759011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 19 Ocak 2012; 13:19:31 >

• 18inde siparis siparis ettim beklemedeyiz iyi panele benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R635X

18inde siparis siparis ettim beklemedeyiz iyi panele benziyor.

hayırlı oslun şimdiden.inceleme bekleriz.
  • Bu tablet için dock station bulmak mümkünmüdür?
  • Hocam bende bişey soracaktım.Ainol novo7 elf ve aurora modellerinde kendinden Türkçe dil desteği var mı? ve android market yüklü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soothsayercan

Hocam bende bişey soracaktım.Ainol novo7 elf ve aurora modellerinde kendinden Türkçe dil desteği var mı? ve android market yüklü mü?

inceleme vidyolarında gördüğüme göre. Türkçe desteği var. Ama android market kapalı geliyor. Küçük bir hackle açılıyor. Youtube da anlatıyordu birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 21 Ocak 2012; 10:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerose

quote:

Orijinalden alıntı: R635X

18inde siparis siparis ettim beklemedeyiz iyi panele benziyor.

hayırlı oslun şimdiden.inceleme bekleriz.

Hay hay hocam ulastıgında atarım. Bu arada iki tablet siparişimden biri geldi Novadan önce Teclast P81HD siparişim vardı. Şu an elimde. Bu tablet için bir video atmaya çalışacagım bu hafta.
  • apad.tv den aurora reklam gibi inceleme

http://youtu.be/DeAWNxVB4jY
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.