Şimdi Ara

Ainol Novo 7 Aurora - İnceleme,Paylaşım ve Destek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
6
Favori
53.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam elinize ulaşmasını bekliyoruz iyi bir inceleme bekliyoruz
  • dostlar şimdi biraz araştırma yaptım bu tabletteki ekran kartı mali400 ile sgs2 dekei mlai400 le akasıyok gırafik teslerinde aurora 1500 puan alırken sgs2 3500 alıoyo
  • hocam tek çekrdek çift çekrdek farkı vb etkenler var. Ayrıca aurora 1920 alıyor sg2 ise 3000 alıyor
  • Güzel paylaşımlar teşekkürler
    Çin'deki tatil bitince ben de sipariş vermeyi düşünüyorum ama Paypal hesabı açmam gerekiyor sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burkay17

Güzel paylaşımlar teşekkürler
    Çin'deki tatil bitince ben de sipariş vermeyi düşünüyorum ama Paypal hesabı açmam gerekiyor sanırım

Paypal hesabınız yoksa Banka ve Kredi kartı ile ödeyin seçeneğini kullanarak istediğiniz ürünü sipariş edebiliyorsunuz..
  • bayram bitmeden sipariş verin, ucuza alın diye kampanya yapan bir site vardı, hangisi tam hatırlamıyorum da.
    şu paladin'im bir gelseydi, ben de bayram bitmeden aurora siparişi vermeyi düşünüyorum.

ayrıca paylaştığınız tanıtım videosunda Tv'ye bağlayıp tableti controller olarak kullanarak oyun oynaması bana WiiU'yu hatırlattı.
    konsol dünyası bu yoldan gidecek sanırım;
    gün içinde konsolunu cebinde gezdireceksin,
    akşamları da tv'ye bağlayıp devam edeceksin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 25 Ocak 2012; 0:04:48 >
  • Onda VI40 tavsiye ediliyor ama ekran boyutu rahat kullanımı engeller. eğer malzeme kalitesi veya destek, içerik bulma vs gibi yönlerden bir eksiklik yoksa Novo7 bana daha cazip geliyor. Onda nın arkasındaki 5 mpx lik kamera gerçek değil, sanal çözünürlüktür herhalde. Örneğin 2 mpx ise 5 mpx çözünürlüğe büyütüyordur. Bunun bir adı vardı aklıma gelmedi şu an. Ainol bana daha kaliteli bir marka gibi geliyor. Ürün adlandırmalar, çeşitliliğiı falan itibariyle.

bir sorum var. Dealextremden 60-70 dolarlık bir alışveriş yaptıktan sonra Pandawill den tablet alsak gümrükte sıkıntı olur mu? adresi farklı gösterebiliriz ama isim sitedeki kayıtlı isim ile kredi kartı sahibinin ismi farklı olursa sorun oluyor diye duydum. Yoksa paypal kullanmadan yapılan direkt alışverişte mi geçerli bu? Bir de bu sanal kart olayı şart mı? Biz kredi kartını paypala kaydettirip. Site üzerinden paypal aracılığıyla yaptık alışverişi

• satış varmı hocam şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerose

apad.tv den aurora reklam gibi inceleme

http://youtu.be/DeAWNxVB4jY

takip
  • iş bu dur abi ya

http://www.youtube.com/watch?v=hYHpHKIGqYk

http://www.youtube.com/watch?v=7uDNHG8eceE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagy -- 25 Ocak 2012; 23:44:34 >
  • Aurora siparişini verdik bakalım ne olacak?
    Pandawill'den 10 $'lık indirim kuponu ve 10 cent sitenin puan indirimiyle 157,89 $ tuttu.
    Sanal kredi kartıma 300 TL aktarıp alışveriş yaptım(yurtdışından ilk alışverişim oldu). Ancak kredi kartımda bekleyen provizyonlarda 296,20 TL olarak görünüyorBiraz kurdan zarar var gibi ama olsun. Doğru bir tercih olmuştur umarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burkay17 -- 26 Ocak 2012; 0:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

iş bu dur abi ya

http://www.youtube.com/watch?v=hYHpHKIGqYk

http://www.youtube.com/watch?v=7uDNHG8eceE

devam...
  • İndirm kuponoyla bilikte 157$*179.00=280 tl
    ücüretsiz kargoyla bence iyi fiyat
  • konunun yeni başlığını sevmedim.çekiciliği sağlayan fiyat gidince başlık dikkat bile çekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

Arkadaşlar internette alışveriş tecrübesi olmayanlar,ingilizcesine güvenemeyenler,gümrükte sorun çıkmasından çekinenler için ürünü benim satış ilanım aracılığıyla almak isterseniz şu konuya bir göz atmanızı rica edicem.

Novo 7 Aurora

03 dostum 350 tl biraz fazla olmuş sanki yinede hayırlısatışlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

quote:

Orijinalden alıntı: o3

Arkadaşlar internette alışveriş tecrübesi olmayanlar,ingilizcesine güvenemeyenler,gümrükte sorun çıkmasından çekinenler için ürünü benim satış ilanım aracılığıyla almak isterseniz şu konuya bir göz atmanızı rica edicem.

Novo 7 Aurora

03 dostum 350 tl biraz fazla olmuş sanki yinede hayırlısatışlar...

Tabi sizin düşünceniz saygım var.
    tabletburada.com'da bizle aynı işi yapıyor 370 tl'ye satıyor.İlk defa bu kadar az fark oldu aramızda ancak bizimde bazı hediyelerimiz oluyor alan arkadaşlara ne diyelim ileriki zamanlarda aldığımız fiyatta indirim sağlarsak buraya da yansıtacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

satış varmı hocam şu anda

Satış şuanda sitelerde var ancak bayram nedeni ile 30 Ocak'tan sonra gönderiyorlar. Gümrük vs... uğraşmak istemiyorsanız imzamdaki linkten inceleye bilirsiniz.
  • cuma gunu pandawill'den 2 arkadas 2 tablet siparisi verdik.
    bakalim beklemedeyiz (=
  • Ben de 27sinde verdim siparişi 274,9 TL (157,99 $) gözüküyor axess hesabımda ve 5 taksit olacak... Paypal ile yaptım ödemeyi... Yalnız birçok yolla mesaj attım pw'ye şu malum işle ilgili ama henüz dönen olmadı... Bakalım ayın 30undan sonra kargoya verilecekse iyi...

Yalnız sormak istediğim bir soru var. Gümrük vergisine taabi olursa vergi dairesine %20 gümrük vergisi ve eğitime katkı payını ödeyerek PTT'den direkt alabiliyormuyuz sorun çıkmadan... (330-335 TL'ye mal olur bu durumda)
  • quote:

Orijinalden alıntı: neowho

Ben de 27sinde verdim siparişi 274,9 TL (157,99 $) gözüküyor axess hesabımda ve 5 taksit olacak... Paypal ile yaptım ödemeyi... Yalnız birçok yolla mesaj attım pw'ye şu malum işle ilgili ama henüz dönen olmadı... Bakalım ayın 30undan sonra kargoya verilecekse iyi...

Yalnız sormak istediğim bir soru var. Gümrük vergisine taabi olursa vergi dairesine %20 gümrük vergisi ve eğitime katkı payını ödeyerek PTT'den direkt alabiliyormuyuz sorun çıkmadan... (330-335 TL'ye mal olur bu durumda)

Tatilde oldukları için cevap gelmemesi normal,evet %99 takılmaz ama olursa ödemenizden %20 vergi kesilir ve tableti teslim alırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.