Şimdi Ara

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
3
Favori
13.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpercuhaci

cevabın için sagol benim ikinci el fobim var yurt dısından getirtmeyi dusunuyorum. bu arada hori tac3 kullanmıs biri varmı aramızda?

ben kullandım dostum. hiç adı bile geçemez yani aimonun yanında
    sırf görüntü. iki adet getirmiştim sattım ikisinide..
    aimon getittir. kesinlikle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4rk3ff3ct

http://www.sanalpazar.com/Playstation-3-Mouse-aimon-Ps-Elite__isp5597779

eagle eye i mi alıp klavye mause ile oynamayı tavsiye edersiniz yoksa bu cihazmı daha iyidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnyhow -- 26 Aralık 2012; 22:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercuhaci

quote:

Orijinalden alıntı: d4rk3ff3ct

http://www.sanalpazar.com/Playstation-3-Mouse-aimon-Ps-Elite__isp5597779

eagle eye i mi alıp klavye mause ile oynamayı tavsiye edersiniz yoksa bu cihazmı daha iyidir ?

Eagle eye kullanmadim ama hori kullandim gercekten rezalet biseydi hori. Bu gayet stabil. Eagle eye cok kaliteli mouse almak gerekiyor yani dpi si yuksek fiyat performansa baktigimizda aimon elite en mantiklisi. Kablosuz bi defa en buyuk artisi ustelik guncellenme sorunuda yok ayarlari cok basit. Ben cok memnunum acikcasi. Elite hesabiniz varsa benim cod hesabimdaki kd ye bakabilirsiniz. Pm atarim psn kullanici adimi isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende bir adet var sıfır. isteyene 150 TL den verebilirim.

not: satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scowl -- 21 Kasım 2013; 14:35:46 >
  • pm attım.

ayrıca sıfır olarak alabilicegim baska neresi var? ayın 8inde alıcam sanal pazardakine yetişemedim. yardımcı olan herkeze tesekkurler.
  • arkadaşlar herkese çok selam. bu arada aimon kullanan arkadaşlara tavsiye de bulunayım. silah sekmesinden benim gibi usanan varsa aimonun ayarlandığı programda rapid fire ı düşürün ondan sonra silah sekmesi gibi bir durum ortadan kalkıyor
  • Şu rapid fire işini bir deneyim.
  • Selamlar. Ben de yeni aldım aimon ps elite. bilgisayara programı kurdum (64 bit win7) fakat ayarlarını yapamıyorum. aygıtlar v eyazıcılarda gözüküyor. sağı tıklayıp oyun kumandası ayarları diyorum, ama bişey yok. gelişmişe tıklıyorum bişey yok diyor doğal olarak ayarlara da giremiyorum. acil yardım
  • Usbyi takarken, üstündeki küçük tuşa basılı tutup takmalısınız. Bir süre sonra tuşu bırakabikirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben online fps oyunlarında joistikle habire ölerek bunaldım ve aimon ps elite alarak baya bir feraha kavuştum. Çok iyi bir oyuncu olmamama rağmen çok adam öldürebiliyor ve az ölüyorum. Bir çok özelliği de var ama inanın onlarla uğraşamadım. Elimde sadece fight night champion oyunu kalacak şekilde tüm oyun ve malzemeleri azaltmaya çalışıyorum. Aimon ps elite'nin Kutusu falan duruyor tertemiz az kullanılmıştır. İsteyene 100 TL karşılığında gönderebilirim. Ankara içinden elden de teslim edebilir görüp alabilirsiniz.
  • Konsolda fps oynayamıyorsanız gidin pcde oynayın
  • bende bazen aimon'u takınca bf3 sapıtıyor, server takılıyor...
    sorun ne olabilir?
  • Konsoldaki oyuna para bayildik bir de pc için mi bayilalim :D
  • eagle eye alın. logitech k800 klavye ve g700 mouse ile harika bir deneyim yaşarsınız. logitech k350de klavyede kablosuz olarka calısıyor.
  • Bu Aimon tuş ayarları, mouse hız ayarlarını nasıl yapıyoruz. yardımcı olacak kimse yok mu ?
  • Arkadaşlar;

Elimde çok az kullanılmış (Sadece Crysis 2'yi bitirdim) Aimon PS Elite ve orijinal mouse pad var. Kutusu mevcut. 180 TL'ye satıyorum. İlgilenen arkadaşlar mesaj atsınlar. Resimleri bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodabasi -- 24 Temmuz 2013; 0:10:51 >

• Aşağıdaki linkten edineceğiniz programla cihazın tüm ayarlarını yapabiliyorsunuz.

http : //www. tuact.com /software /AimonPSEliteSetup20120917. exe

Ekran görüntüsü ekte..
     AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu
  • 2 kere felan kullandığım ihtiyaçtan satlık Aimon PS Elite 200 TL kargo alıcı öder(piyasada 250 TL ye satılıyor).

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu
     AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu
     AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFist -- 31 Temmuz 2013; 20:26:12 >

• Selam arkadaşlar,

Aimon ps elite almayı düşünüyorum.Ebay'den sipariş vereceğim gümrüğe takılır mı?
    Fiyatları 60$ falan...
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.