Şimdi Ara

AİMON PS3 ELİTE (ANA KONU) eski fragnstein şimdiki aimon olan ama elite versiyonu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
3
Favori
13.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgndgn2

Şimdi aleti biraz kurcalarken bişey geldi başıma; PS3 te oyuna girince mouse gezdirme görevini wheel yapıyor. Mouseu hareket ettiriyorum hereket etmiyor fakat tekerleği sağa sola yukarı aşşagı yapınca mouseu hareket ettirmişim gibi hareket ediyor? Driverdan falan kurcaladım ama yapamadım nedir çözümü acaba

sanırım yanlış kurulumdan kaynaklı bir problem hocam sizinki. tekrar baştan kurmayı deneyin isteseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4rk3ff3ct

quote:

Şimdi aleti biraz kurcalarken bişey geldi başıma; PS3 te oyuna girince mouse gezdirme görevini wheel yapıyor. Mouseu hareket ettiriyorum hereket etmiyor fakat tekerleği sağa sola yukarı aşşagı yapınca mouseu hareket ettirmişim gibi hareket ediyor? Driverdan falan kurcaladım ama yapamadım nedir çözümü acaba

sanırım yanlış kurulumdan kaynaklı bir problem hocam sizinki. tekrar baştan kurmayı deneyin isteseniz.

Valla normal oynuyordum ama şimdi hallettim..

Tek zorluk çektiğim yer sensivity ayarları dönüşleri ayarlamak için çaba sarfediyorum hep.
  • quote:

quote:

quote:

Tek zorluk çektiğim yer sensivity ayarları dönüşleri ayarlamak için çaba sarfediyorum hep.

hangi oyun oynuyorsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi oyun oynuyorsun

simdilik max payne oynuyorum da black ops 2 yi bekliyorum.

• mousle diger aleti tanıtamadım onları görmüyor
    mavi ışık yanıp yanıp sönuyor sonrada kapanıyor neden olabilir?
  • O usb yi baglarken takarken takmadan once dugmeye basili tutacaksin ve taktiktan sonrada basmaya devam edeceksin. Youtube ta yukleme ile ilgili videolar bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gunluk izlenimimi yaziyim ; Net bir sekilde alismak lazim psikilojik olarak oynayamiyorsun. Kendine gore mukemmel bir ayar bulmak lazim onu tutturup ustunde calisirsan degme keyfine. Yeni alismaya baslayan biri olarak bazen zor bazen kolay geliyor bana. Ara sira bu ne lan ds3 ile oynamaya devam ediyim derken dur la suna bi alis ondan sonra ds3 falan aramazsin diyorum kendi kendime...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 2 Kasım 2012; 12:28:25 >
  • quote:

2 gunluk izlenimimi yaziyim ; Net bir sekilde alismak lazim psikilojik olarak oynayamiyorsun. Kendine gore mukemmel bir ayar bulmak lazim onu tutturup ustunde calisirsan degme keyfine. Yeni alismaya baslayan biri olarak bazen zor bazen kolay geliyor bana. Ara sira bu ne lan ds3 ile oynamaya devam ediyim derken dur la suna bi alis ondan sonra ds3 falan aramazsin diyorum kendi kendime...

Dogru diyorsun

• arkadaşalar tuşa basılı tutarak 8 sn kadar ps ye takıyorum fırmware guncellemek ıcın programı acıyorum açaçar açmaz aimon ps elite is not found hatası alıyorum yardımcı olcak bırı warmı? pc ye bagladıktan sonra mouse start dugmesıne basmaya gerek varmı?
  • İstanbulda satan yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps3 Netw@rks

İstanbulda satan yer var mı ?

Yok yurtdisindan geldi. Bunu detayli kurulumunu bilen varmi guncelleme yapmaya calisiyorum ama pc tanimiyo.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimcoskuner

arkadaşalar tuşa basılı tutarak 8 sn kadar ps ye takıyorum fırmware guncellemek ıcın programı acıyorum açaçar açmaz aimon ps elite is not found hatası alıyorum yardımcı olcak bırı warmı? pc ye bagladıktan sonra mouse start dugmesıne basmaya gerek varmı?

hayır yok
  • Call of duty black ops oynayan arkadaşlar varsa aimon ile kulladığı ayarları söyleyebilir mi ? Sensivity deadzone ayarları falan. Screen alıp koysa cok makbule geçer.
  • ben oynuyorum
    öncelikle oyun içinde sensivity yi 9 veya 10 yap daha sonra mause nn yanındaki "f" tuşuna basılı tutarak tekerleği sağa itti bunu 7-8 kere yap ve deadzonu sona getir daha sonra "f" tuşuyla beraber tekerleği ileri geri yaparak mause hassaslığını kendi eline göre ayarla, screenshot vs olayına bakma mause ı son versiyon değilde 1.7 ye güncelleyip MW3 ayarlarını kullabilirsin, daha sonrası için yukarıda yazdıklarımı yaparsan istediğin performansa ulaşırsın :)
  • Hori tac almayi dusunuyorum yurt disindan gelen birisine aldiricam tecrübeli birisinin yorumunu bekliyorum tac3 den daha mi iyidir
    ?

• Aimon alacak arkadaslara bir kac oneride bulunmak istiyorum. Buradaki cemal hocam sayesinde aimonu aldim ve uzun sure kullandim. Uzun yillarca pc de fps oynadim ama pc de hack mevzularindan dolayi konsola gectim bf3 u ilk ps3 te oynarken resmen ds3 le belgesel film cekiyordum yerdeki canlilar havadaki ucan kuslar vs. :) imkani yok dedim oynayamam boyle mause almam sart dedim bu sayfada cemal hocamla tanistim ve ebaydan aiomun u aldim. İlk oynadigim oyun bf3 oldu bu ne laan dedim igrenc geldi sol elde bir kumanda sagda mause dedim bu is bole olmicak hergun cemal hocami aradim (saolsun) ayarlari tarif etti mausped i tarif etti inceliklerini soyledi. Ve yavas yavas alismaya basladim bir sure sonra sanki pc den farki kalmadi ayriyetten sol el deki kumanda klavyeden daha buyuk isler yapmaya basladi. İyiden iyiye olum sacmaya basladim ama oynadigim oyun gurubu (klan) arkadaslarimin hepsi ds3 kullaniyordu ve benden cooook coook iyi oynayanlar vardi bende inat ettim ds3 ile oynamaya ve en sonunda alistim ve cok memnunum. Cod oynayacak arkadaslar hic dusunmesin %100 pc ayarinda oynayacaklar.

Ama tabi aimonu aliyim kral olayim diye bisey yok kabiliyet te cok onemli;).

1-aimon v.1.7 kurun
    2-oynayacaginiz oyunu secin save yapin
    3-siyah sert bez seklinde mausepad kullanin
    4-onemli-oynadiginiz tv ne kadar kucuk olursa o kadar cok verim alirsiniz aimon la 17" tv le olum scarsiniz emin olun.
    5-internet baglantiniz hizli olmali.
    6-sabirli olun.

Bf3 oynayacak arkadaslar aimon ile hicbir araci kullanamazsiniz yani cok zorlanirsiniz bir kisinin mause kullandigini ogrenmek istiyorsaniz profiline bakin araclarda kotu yerde cok iyise o adam mause kullaniyordur.

Yardimci olabildiysem ne mutlu ama son sozum ds3 e alisin bf3 oyunun 1. Si ds3 ile lider;)

Bf3 u yanliz oynamaktan sikilanlar klanimiza katilabilir. Bana pm atmalari yeterli. Kalin saglicakla...

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercuhaci

Hori tac almayi dusunuyorum yurt disindan gelen birisine aldiricam tecrübeli birisinin yorumunu bekliyorum tac3 den daha mi iyidir
    ?

alma hocam hori
  • quote:

quote:

Hori tac almayi dusunuyorum yurt disindan gelen birisine aldiricam tecrübeli birisinin yorumunu bekliyorum tac3 den daha mi iyidir
    ?

alma hocam hori

Aimon mu alım?
    Düzenleme: yazım hatasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnyhow -- 19 Aralık 2012; 19:12:33 >
  • quote:

quote:

quote:

?

alma hocam hori

Aimon mu alım?
    Düzenleme: yazım hatasi

Aimon al evet. Bi arkadasim satiyor istersen cok kullanmadi.

• cevabın için sagol benim ikinci el fobim var yurt dısından getirtmeyi dusunuyorum. bu arada hori tac3 kullanmıs biri varmı aramızda?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.