Şimdi Ara

Ailem ve evlilik üstüne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yaş 29 memurum,ailemin maddi durumu iyi değil, bende sırf bu yüzden kpss ye çok çalışıp onların bulunduğu şehre atandım.Maksat onlara her konuda yardım edebilmek,maalesef babam ve annem bakamayacağı hâlde 3 çocuk yapmışlar yani 2 kardeşim daha var.Ben hayatımı kardeşlerimin okumasına adadım. Anne babamın düşünmediği şeyleri ben düşüne düşüne strese bile giriyorum.
    Ve dün itibariyle de evlenmemeye karar verdim.Bunun en büyük sebebi ailemin ben evlendiğim zaman gireceği maddi sıkıntılar. Gelirleri iyi değil, kafa olarak zaten cahiller ebeveynlerim, bari tek çocuk olsaydım diyorum. Anlıyacağınız olan benim gençliğime oldu.Sevgililerim oldu ama belli zaman sonra maddi konular işin içine girince hepsi benden soğudu ve ayrıldı. Maaşımın %80 i aileme gidiyor.Napim kardeşlerime acıyorum.
    Peki dostlar sizce evlenmeme kararım beni ilerde çok pişman eder mi ,sıkıntıya sokar mı,herkese teşekkürler iyi ki varsınız canlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kardeşlerinin durumuna düşücek başka insanlar olmaması için evlenip çocuk yapma.

• Evlenseniz de problemler yaşarsınız bence de doğru kararı almışsınız. Kardeşleriniz okuduktan sonra evlenebilirsiniz ama o zaman da evlenmiş boşanmış olmasın gibi kriterleriniz olmayacak. Çünkü çocuğu olmasa da evlenmiş boşanmış olur yüksek ihtimal hiç evlenmemiş o yaşta düşük ihtimal tabi ama hiç yok değil. Bir de kadınlarda şu var genelde boşanınca kadın çocukta kalıyor. Dediğim gibi kardeşleriniz okuduktan sonra evlenebilirsiniz ama kriterlerinizin azalması şartıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok saolun

• Eyvallah saolasin hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.