Şimdi Ara

Ailecek Şaşkınız | Ahmet Kural - Murat Cemcir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu güncelle , teaser geldi.
  • 3 Günde 1,5 m izlenmeyi geçmiş

Sinemada iyi gişe yapar, 1 milyon garanti
  • Yeni afiş;

Ailecek Şaşkınız | Ahmet Kural - Murat Cemcir
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Fragman rezalet.

• Vay be bundan yaklaşık 3 4 sene evel bu ikilinin komedi ve dizi/sinema alanında vasat olduğunu söylediğimde fena linç yemiştim. O zaman acayip bir popülarite yakalamışlardı. Ama o dönem nasıl bir vasatlık ile başladılarsa hala hiç şaşmadan aynı vasatlıkta devam ediyorlar.

Saçma sapan bir bölgenin şivesi, garip garip hareketler ve yüz mimikleri. Dizi/film içerisinde başı sonu ortası hiçbir yeri belli olmayan bir konu. Adı komedi olup, komedi dışında sadece ticari odaklı bir film. Şuan youtube tayfasından hiçbir farkı yok bu ikilinin.

Adamlar şanslı döneme denk geldi. Argo içeriğin, saçma sapan hareket ve mimiklerin komedi sayıldığı bir dönem.

Herkes bunun ekmeğini yeme peşinde. Bakın şu Ahmet Kural'a. Adamın yüz mimiğinden başka bir artısı yok. Yüzü saçma sapan buruşturma, acıların cocuğu Emrah modeli ile güldürmeye çalışıyor.

Bunu Türk sinema tarihinde başaran iki oyuncu var. Biri Kemal Sunal, biri Şener Şen. Bu iki oyuncu sadece mimik yapsa bile tebessüm ettiriyordu, şimdi yeni nesil oyuncular yapınca midem bulanıyor.

• çalgı çengi 1'in ekmeğini yiye yiye bitiremediler. "ölümlü dünya" filmi absürd komedi dalında bence çok daha güzel izlenir bir film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Vay be bundan yaklaşık 3 4 sene evel bu ikilinin komedi ve dizi/sinema alanında vasat olduğunu söylediğimde fena linç yemiştim. O zaman acayip bir popülarite yakalamışlardı. Ama o dönem nasıl bir vasatlık ile başladılarsa hala hiç şaşmadan aynı vasatlıkta devam ediyorlar.

Saçma sapan bir bölgenin şivesi, garip garip hareketler ve yüz mimikleri. Dizi/film içerisinde başı sonu ortası hiçbir yeri belli olmayan bir konu. Adı komedi olup, komedi dışında sadece ticari odaklı bir film. Şuan youtube tayfasından hiçbir farkı yok bu ikilinin.

Adamlar şanslı döneme denk geldi. Argo içeriğin, saçma sapan hareket ve mimiklerin komedi sayıldığı bir dönem.

Herkes bunun ekmeğini yeme peşinde. Bakın şu Ahmet Kural'a. Adamın yüz mimiğinden başka bir artısı yok. Yüzü saçma sapan buruşturma, acıların cocuğu Emrah modeli ile güldürmeye çalışıyor.

Bunu Türk sinema tarihinde başaran iki oyuncu var. Biri Kemal Sunal, biri Şener Şen. Bu iki oyuncu sadece mimik yapsa bile tebessüm ettiriyordu, şimdi yeni nesil oyuncular yapınca midem bulanıyor.

Yorumunuza katılıyorum bende bu ikilinin gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum.Zaten Türkiyede böyle dönem dönem birileri parlatılır abartılır onlardan birileri bunlarda.(Bir sürü oyuncu var yakışıklı olmayıp çok yakışıklı denilen yetenekli olmayıp abartılan komedi yapamamayıp komik sanılan hatta ödül verilen....)

• Sıla'yı harcayan birinin filmine lütfen gitmeyiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Sıla'yı harcayan birinin filmine lütfen gitmeyiniz

olur başka kimlerin filmine gitmeyelim, birde nedenini de söylerseniz... kim kimi harcamış bilmek isteriz.
  • Beğendim gibi fragmanı,sinemada belki izlerim...
  • Filmden yeni geldim. İkilinin hayranı olmama rağmen filmi komedi bakımından beğenmedim.

Film izlenebilir ama komedi sadece ve sadece Cengiz Bozkut o kadar. Oyunculuğa lafım yok. Herkes başarılı ama Kardeş Payı ve Düğün Dernek senaryolarını yazan, yöneten Selçuk Aydemir'e bu senaryoyu yakıştıramadım.

Kesinlikle kesinlikle artık eve kapanıp Düğün Dernek 3 filmine odaklanmalı. Başka araya dizi, film filan sıkıştırmamalı. Tabi bir yönetmenin herşeyi başarılı olamaz. 4x4'lük birşey beklemiyoruz ama elinde bu kadar Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi cevher varken komedi yoksunu film biraz garibime gitti. "Yaradana Kurban" klibi bile daha komik
  • Az önce sinemada izledim. Vasat bir filmdi. Çok güldürmedi. Para vermeye değmez. Daha sonra internetten izleyin. Çalgı çengi 1den beri hızla irtifa kaybediyorlar.

• Yerli filmler icinde yine izlenebilecek bir film.

Gulmek icin cengiz bozkurtu gormek lazim. Kotu mu derseniz kesinlikle degil. Klasik ahmet kural murat cemcir film-dizi replikleri. Gayette gulduruyor.

Tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aydemir – Kural – Cemcir ortaklığının yeni ürünü Ailecek Şaşkınız’ı izledik ve sizler için yorumladık.

http://www.isinasli.tv/ailecek-saskiniz-selcuk-aydemir-maaslari-yatirdi/
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum bunlar film yapacak kalite de değiller
  • beklentim düşük gittim ama güzeldi
  • Bu ekip kardeş payı ve işler güçler gibi efsane bir dizi yapabiliyor ama film yapamıyorlar malesef. Çalgı çengi dışındaki filmleri çok kötü sadece düğün dernek 1 biraz iyi. Keşke tekrar dizi yapsalar diye beklerken youtube da ahmet kural ve murat cemcirin oğuzhan uğurla yaptıkları videoyu seyrettim ve yeni dizi yapacaklarını söylediler çok mutlu oldum. Yaptıkları filmler gibi değil önceki dizilerinin kalitesinde olursa çok iyi olur.

• Filmi beğenmeyenler sanırım kafanızda dünyavi sorunlarınız baya yoğundu. Ağır saçmalamısınız bence. ben filmin tek sonunu beğenmedim onun dışında film harikaydı. Beğenmeyenler nasıl beğenememiş anlayamadım açıkcası. Benim gittiğim salonda 1 kişi bile gülmemezlik yapmadı hatta film bitti alkışlayan bile oldu ( orasını bende anlamadım ). Film gayet güzel ve güldürüyor. Kesinlikle izleyin buradaki yorumlara bakarak kendinizi germeyin. Film çok iyi güldürüyor.
  • Bu akşam giderim belki.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.