Şimdi Ara

Ahmet Nuri Akay Fizik Seti Ücretli Olarak Alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Arkadaşlar lisego.comda ygs lys fizik anlatan ahmet nuri akayın fizik setini yada ne varsa ücretiyle alacağım satacak olanlar Pm atsın

• 1 hafta erken deseydin iyiydi 😂 geçen hafta çıktım abonelikten..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up arkadaslar

• zaten kendisi de ücretli değil mi? sitesinden alsanıza hocam
  • Gunceldir

• eğer satan varsa bende talibim arkadaşlar :D
  • bende %60 kadarı var nejdet kirpi lys geo videolarına (çember analitiği,hiperbol,elips vs.) takas olunur
  • hocam nasıl anlatıyor, hangi seviyeye göre?
  • Revolved kullanıcısına yanıt
    ben beğenmedim umut öncül her türlü daha iyi
  • Hala guncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolved

hocam nasıl anlatıyor, hangi seviyeye göre?

En üst seviye. Umut öncül seviyesi değil.

• ne en üst seviyesi sen ne boş adamsın ya :d dersin yarısı adamın tahtaya yazı yazmasıyla geçiyor zaten.sözel soru zaten yok paso işlem soruları.e ben fiziğin sayısal kısmını halletmek istesem en üst seviye olarak karaağaçtan hallederim zaten 1 saat boyunca adamın tahtaya yamuk yamuk yazı yazmasını mı izleyeceğim ? Bilgin olmayan işlere bir daha burnunu sokup böyle rezil etme kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dofuber

ne en üst seviyesi sen ne boş adamsın ya :d dersin yarısı adamın tahtaya yazı yazmasıyla geçiyor zaten.sözel soru zaten yok paso işlem soruları.e ben fiziğin sayısal kısmını halletmek istesem en üst seviye olarak karaağaçtan hallederim zaten 1 saat boyunca adamın tahtaya yamuk yamuk yazı yazmasını mı izleyeceğim ? Bilgin olmayan işlere bir daha burnunu sokup böyle rezil etme kendini.

fizik öğrendiğini sanmaya devam
    edit: yanlış anlama ha lys için gerek yok bunlara biraz daha farklı öğrenciler için ahmet nuri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ve3k -- 6 Aralık 2016; 0:46:00 >
  • Benim fizik bilimini kökünden kavramak gibi bir amacım yok zaten ygs-lys'de karşıma çıkan soruları doğru cevaplasam yeter.Senin ahmet nuri izleyerek fiziği çok iyi öğreniyorum sanmana sadece gülüyorum.Kendini fizik dehası gibi göstermeye çalışmışsın ama herhangi bir denemede seni her derste farklı biçimlerde tokatlayacağımdan eminim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dofuber

Benim fizik bilimini kökünden kavramak gibi bir amacım yok zaten ygs-lys'de karşıma çıkan soruları doğru cevaplasam yeter.Senin ahmet nuri izleyerek fiziği çok iyi öğreniyorum sanmana sadece gülüyorum.Kendini fizik dehası gibi göstermeye çalışmışsın ama herhangi bir denemede seni her derste farklı biçimlerde tokatlayacağımdan eminim :)

Canım ben üniversitedeyim geçtim o aşamaları. Şu dediklerimden bunu çıkarıyorsan zaten benle sidik yarıştırcak seviyede değilsin git sınıf arkadaşlarınla yarış. Eğer Ahmet nuriden dinleyip sözel bi konu anlatımlı kitaptan desteklersen piyasadaki her kitaptaki istisnasiz her soruyu gözü kapalı çözersin, arkadaşların hocalara değil sana sorar soruları bunu söylüyorum sadece.

• bulunur pm attım

6 paketi var
  • bulunur kardeş 6 paket
    hepsi güzel klasörlenmiş ve pdfleri mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.